Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Just now, JohnBoy13 said:

E nai ap th Mia erpepe na eisai hsuxos ap thn allh hsoun kalumenos gia lhstes. 

nai isxiei, mia mera epese to portofoli katw apo to kathisma tou sinodigu tu kollitu mu kai to psaxname stis 2misi to vradi me fakus sta kinita, mesa se 1 lepto skasane 4 mpatsoi me automata xestikame panw mas ute pu tus pirame xampari xD

mexri na tus eksigisume ti egine kai na tus deiksume oti to amaksi einai diko mas kai ontws psaxname gia to portofoli itan etoimoi na mas kanoun sourotiria hahaha

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Designatix said:

nai isxiei, mia mera epese to portofoli katw apo to kathisma tou sinodigu tu kollitu mu kai to psaxname stis 2misi to vradi me fakus sta kinita, mesa se 1 lepto skasane 4 mpatsoi me automata xestikame panw mas ute pu tus pirame xampari xD

mexri na tus eksigisume ti egine kai na tus deiksume oti to amaksi einai diko mas kai ontws psaxname gia to portofoli itan etoimoi na mas kanoun sourotiria hahaha

 

xa0ax0ax0ax00xa0ax0xa0ax <3

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Designatix said:

nai isxiei, mia mera epese to portofoli katw apo to kathisma tou sinodigu tu kollitu mu kai to psaxname stis 2misi to vradi me fakus sta kinita, mesa se 1 lepto skasane 4 mpatsoi me automata xestikame panw mas ute pu tus pirame xampari xD

mexri na tus eksigisume ti egine kai na tus deiksume oti to amaksi einai diko mas kai ontws psaxname gia to portofoli itan etoimoi na mas kanoun sourotiria hahaha

Xaxaxa. Klaiw. Pou metakomises twra phges allou, na se pairnei na kaneis fasaries? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, xxdem said:

 

xa0ax0ax0ax00xa0ax0xa0ax <3

gamata xd

 

1 minute ago, JohnBoy13 said:

Xaxaxa. Klaiw. Pou metakomises twra phges allou, na se pairnei na kaneis fasaries? 

aahahha mpa piga pio isixa ;p

furesi (glika nera) alla twra exw erthei k menw sto patriko mu gia ton xeimwna paw kalokairia mono katw sto allo spiti

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, xxdem said:

mlkia tropos na pethaneis sp, egw an pethanw tha me vroune san ton tony montana toulaxiston ax00ax0ax kai den tha einai apo tous kourampiedes

k emena edw etsi opws pame etsi tha me vrun kai xwris logo kiolas ;p

exume ginei gheto ston geraka olo dolofonies, pirovolismoi k malakies, autos o gerakas exei perasei oles tis faseis, kapote eixe poli alitia se fasi an se stamatusan kentro k se rwtusan apo pu eisai k eleges geraka se psaxnane apo panw mexri katw, meta giname flwroi BP skasane oi plusioi edw pera egine tu neoplutu to kagkelo edw pera k twra arxisan ta gangsterilikia xD

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Designatix said:

k emena edw etsi opws pame etsi tha me vrun kai xwris logo kiolas ;p

exume ginei gheto ston geraka olo dolofonies, pirovolismoi k malakies, autos o gerakas exei perasei oles tis faseis, kapote eixe poli alitia se fasi an se stamatusan kentro k se rwtusan apo pu eisai k eleges geraka se psaxnane apo panw mexri katw, meta giname flwroi BP skasane oi plusioi edw pera egine tu neoplutu to kagkelo edw pera k twra arxisan ta gangsterilikia xD

Gurna Pali toufa na deis to diko Mas to pseuto gheto. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, JohnBoy13 said:

Gurna Pali toufa na deis to diko Mas to pseuto gheto. 

h toufa itan palia kali fasi tote pu arazane kai rns klp kai argotera mexri ena diastima, arazap oli tufa gia ena diastima

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Designatix said:

h toufa itan palia kali fasi tote pu arazane kai rns klp kai argotera mexri ena diastima, arazap oli tufa gia ena diastima

E eiste palioi eseis, egw den ta prolava auta. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, JohnBoy13 said:

E eiste palioi eseis, egw den ta prolava auta. 

tulaxiston to murlan to petixes pu to epaizan sinexeia stin tufa palia? ;p

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, JohnBoy13 said:

Mulan? Nai re eixame kapsei sto sxoleio. 

kai gamw ta paixnidia file, poli prin to tichu ;p

otan emfanistike to tichu mu legane na mu eksigisun pws paizetai ta gatakia hahaha posa xronia empiria murlan

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, xdem said:

 

hobbz to ksereis?

Δε το θυμάμαι να σου πω την αλήθεια. 2 βδομάδες είχα μείνει εκεί μετά με πήγαν άλλου δυστυχώς :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...