Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

τι τραβας και εσυ;

Γελασα λιγο οποτε το ανεβασα δεν αντεξα :(

 

Ειναι μην σου τυχει ατομο με -1 και ονομα LOL MEME και topic που λεει "Θελει κανεις να ανοιξουμε κανενα l2 server?" 

να ζηταει λεφτα πρωτα.

 

Παντως εκλεισα πατζουρια γιατι τα δακρυα του σταζουν ακομη. Ηθελε πολυ την prepaid φαινεται απο τα caps στο τελος

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Γελασα λιγο οποτε το ανεβασα δεν αντεξα :(

 

Ειναι μην σου τυχει ατομο με -1 και ονομα LOL MEME και topic που λεει "Θελει κανεις να ανοιξουμε κανενα l2 server?" 

να ζηταει λεφτα πρωτα.

 

Παντως εκλεισα πατζουρια γιατι τα δακρυα του σταζουν ακομη. Ηθελε πολυ την prepaid φαινεται απο τα caps στο τελος

ναι μαλλον τρελαθηκε που δεν καταφερε να την παρει..

τρελαινομαι οταν κατι ατομα με 1 post accounts και πουθεναδες σε λενε scammer ενω σε ξερει ολοκληρο το φορουμ και αυτον ακομα και το φορουμ το ιδιο να ρωτησεις "ipb γραφτηκε αυτος εδω;" δεν θα το ξερει

Link to comment
Share on other sites

ναι μαλλον τρελαθηκε που δεν καταφερε να την παρει..

τρελαινομαι οταν κατι ατομα με 1 post accounts και πουθεναδες σε λενε scammer ενω σε ξερει ολοκληρο το φορουμ και αυτον ακομα και το φορουμ το ιδιο να ρωτησεις "ipb γραφτηκε αυτος εδω;" δεν θα το ξερει

savage

Link to comment
Share on other sites

ναι μαλλον τρελαθηκε που δεν καταφερε να την παρει..

τρελαινομαι οταν κατι ατομα με 1 post accounts και πουθεναδες σε λενε scammer ενω σε ξερει ολοκληρο το φορουμ και αυτον ακομα και το φορουμ το ιδιο να ρωτησεις "ipb γραφτηκε αυτος εδω;" δεν θα το ξερει

Ε μα τωρα με ξερει μεχρι και ο George Clooney και θα ανεχτω το LOL MEME xD

 

Νταξει ομως μετα απο αυτο που μ ειπε μου εθιξε την ανθρωπια μου :'( θα παω να χωθω κατω απο τη πετρα μου μεχρι να αλλαξουμε πολιτευμα και θα τρωω μονο ψωμι με αλατι

Αμα εχετε καποιον ειδικο να με βοηθησει μετα απο αυτο που μου εγραψε :'( 

 

And im so cute that i made price lower for him :'( even lower!!

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

τον mrpro βάλτε για middleman η κάρτα θα είναι σίγουρα ενεργή μετά το trade και τα λευτά θα τα πάρεις σίγουρα :dat:

Link to comment
Share on other sites

τον mrpro βάλτε για middleman η κάρτα θα είναι σίγουρα ενεργή μετά το trade και τα λευτά θα τα πάρεις σίγουρα :dat:

:S dis man spoke the true, this man deserves cukie, give man this le cukie.

 

Αμα βαλω τον MrPro* για middleman θα βρεθω χωρις κουβερτα, δεν θα εχω χασει μονο τη καρτα κ τα λεφτα...

Link to comment
Share on other sites

:S dis man spoke the true, this man deserves cukie, give man this le cukie.

 

Αμα βαλω τον MrPro* για middleman θα βρεθω χωρις κουβερτα, δεν θα εχω χασει μονο τη καρτα κ τα λεφτα...

θα κάνει donate στον l2sandora ακόμα και την riot card

Link to comment
Share on other sites

ela re scammer  .... ti ekanes twra leme  ...  apoti blepoun s auto esy arnise gia  moderator ... opote den xriazete na milas kiolas !!!

Εσυ οταν πας να δωσεις σε κανενα φορουμ 10 ευρω για να παρεις 20 ευρω καρτα φωναζεις ολους τους mod να κοιτανε?

 

Πας καλα μωρο μου? Τι τον νοιαζει τον MeVSYou το trade μας και θα στο πω κ αλλιως.. αντε πες οτι βαζω και τον Τσιπρα να βλεπει.. και πες οτι με κλεβεις...

τρως ban και? Θα χασεις το φανταστικο 30 post -1 account με topic: http://www.maxcheaters.com/topic/201748-%CE%B8%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BD%CE%B1%CF%82-%CE%BD%CE%B1-%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%B9%CE%BE%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CE%BD%CE%B1-h5-server-pvp/#entry2548286 

 

???

 

Μυριζεις 10χρονο scammer leaque of legend player απο την αλλη ακρη του κοσμου... προσπαθα harder next time.

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

θα κάνει donate στον l2sandora ακόμα και την riot card

Θα κανει donate εμενα, εσενα, τα παιδια μας, τα παιδια των παιδιων μας και 2-3 νησια απο τις κυκλαδες

και μετα θα ερθει στο maxc να παρει αλλα 200 reputation scr

Edited by AccessDenied
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είπαμε είναι ο LOL LEME?

Καποιος που ξυπνησε ενα πρωι και λεει ενω επινε το φραπε του "τι θα κανω σημερα? Δεν ανοιγουμε κανενα high5 να περασει η ωρα".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock