Jump to content

Ψάχνω Δουλειά !


asdf0rakos

Recommended Posts

Καλησπέρα μέγιστο community του Maxcheaters.

 

Είμαι κάτοικος Αθήνας, άνεργος, 26 χρονών. Θα μπω κατευθείαν στο ψητό . 

Έχω ρωτήσει τους πάντες και τα πάντα για δουλειά, δυστυχώς δεν μπορώ να βρω τίποτα. Όλοι λένε "θα σε ειδοποιήσουμε" κλπ κλπ. Δεν έχω κάτι απο υγεία και είμαι μια χαρά σε όλα.

 

Δούλευα για την EA Hellas αλλά δυστυχώς απο όταν έκλεισε δεν μπορώ να σταυρώσω ούτε μια δουλειά. 

 

Δεν ξέρω γιατί αποφάσισα να κάνω αυτό το τοπικ εδω, ίσως μου δοθεί καμία ευκαιρία.

 

Ψάχνω να "δουλέψω" πάνω σε Private servers οι οποίοι έχουν κόσμο και ας πληρώνομαι έστω και με το 20% επι των Donates (paypal) ίσα ίσα να βγάλω τα τσιγάρα μου ξέρω'γω. 

 

Απο gm γνωρίζω κάποια πράγματα αλλά αυτό που ξέρω να κάνω άριστα είναι το να διαχειρίζομαι φορουμ (οχι το installation του κάθε template) phpbb, smf κλπ, να ενημερώνω τους παίχτες μέσα απο εκεί και να είμαι αρκετές ώρες online για τη σωστή λειτουργία του. 

 

Εάν κάποιος, οποιοσδήποτε, χρειάζεται βοήθεια πάνω σε αυτό και αν μπορεί να συνεισφέρει οικονομικά , μπορώ να ξεκινήσω δοκιμαστικά 1-2 μέρεςκαι αν του κάνω ας με κρατήσει. Οι συζητήσεις (pms) που θα λάβω (εάν λάβω απο κανέναν) , θα είναι πλήρως εμπιστευτικά και φυσικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια. 

 

Δεν θέλω να κάνω αυτο το τοπικ στο Αγγλικό section γιατί προτιμώ να μιλάω με Έλληνες να υπάρχει καλύτερη συνεννόηση. 

 

Καλό/η σας βράδυ/μέρα :) 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μέγιστο community του Maxcheaters.

 

Είμαι κάτοικος Αθήνας, άνεργος, 26 χρονών. Θα μπω κατευθείαν στο ψητό . 

Έχω ρωτήσει τους πάντες και τα πάντα για δουλειά, δυστυχώς δεν μπορώ να βρω τίποτα. Όλοι λένε "θα σε ειδοποιήσουμε" κλπ κλπ. Δεν έχω κάτι απο υγεία και είμαι μια χαρά σε όλα.

 

Δούλευα για την EA Hellas αλλά δυστυχώς απο όταν έκλεισε δεν μπορώ να σταυρώσω ούτε μια δουλειά. 

 

Δεν ξέρω γιατί αποφάσισα να κάνω αυτό το τοπικ εδω, ίσως μου δοθεί καμία ευκαιρία.

 

Ψάχνω να "δουλέψω" πάνω σε Private servers

 

Εκει σταματησα να διαβαζω.....

Καλοκαιρι αγορινα.  Δ Ε Ν   Υ Π Α Ρ Χ Ε Ι   Π Ε Ρ Ι Π Τ Ω Σ Η  Ν Α  Μ Η Ν  Β Ρ Ε Ι Σ  Κ Α Τ Ι !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Εκει σταματησα να διαβαζω.....

Καλοκαιρι αγορινα.  Δ Ε Ν   Υ Π Α Ρ Χ Ε Ι   Π Ε Ρ Ι Π Τ Ω Σ Η  Ν Α  Μ Η Ν  Β Ρ Ε Ι Σ  Κ Α Τ Ι !!!

 

 

Κυριολεκτικά . Το ξέρω οτι δεν υπάρχει τίποτα. Έστω γενικά, οτιδήποτε. 

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως αναζητάς εργασία και έχεις εργασθεί στην EA, γιατί να αναλωθείς σε κάτι τόσο ασήμαντο όπως l2 private servers ?

 

Διεύρυνε το οπτικό σου πεδίο και σε άλλους τομείς. Αναζήτησε μια φυσιολογική θέση εργασίας.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Διεύρυνε το οπτικό σου πεδίο και σε άλλους τομείς. Αναζήτησε μια φυσιολογική θέση εργασίας.

δυστυχώς όπου έχω ρωτήσει, δεν με παίρνει κανείς. Μια που παίρνουν το βιογραφικό ή απλά το τηλέφωνο και λένε "οκ θα σε ειδοποιήσουμε" και τίποτα. Εάν δεν έχεις χοντρό κονέ, δεν μπορείς να μπεις πουθενά. 

Link to comment
Share on other sites

Η συμβουλή μου είναι συνέχισε να ψάχνεις.

Μην το αφήνεις και όταν σου λέω να ψάχνεις, εννοώ να αφιερώσεις ώρες.

 

Βελτίωσε το βιογραφικό σου και θα βρεις την άκρη. Δουλειές υπάρχουν, απλά πρέπει να τις εντοπίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται, γιατί βλέπω ζήτηση.

 

http://www.maxcheaters.com/topic/179284-services-createedit-your-cv-help-you-finding-a-job/

xD

Link to comment
Share on other sites

de 8a me xalage na kanw ton moderatora kai na vgazo gkafra..

 

KAI EGW PSAXNW GIA DOULEIA ADERFIA

 

Σου ξεφεύγει κάτι. Δεν το είπα για να "ξύνω τα παπάρια μου και να μου στέλνουν λεφτά". Το έγραψα με την προϋπόθεση μήπως κάποιος χρειάζεται ενα εξτρά χέρι βοήθειας, κάπου, οπουδήποτε :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dystixws ta pragmata sthn Ellada eginan polu asxima. Poloi apo emas fygame gia eksoteriko gia anevresh ergasias. Eidika aftou tou eidous ergasia den vrisketai plewn sthn ellada. Oi pio polles eteries me IT vriskontai pantou ektws elladws. Prosopika i kariera mou me exei paei se polles xwres ths evrophs alla min fantasteis oti ola einai teleia. Panta doulevw me fix term contract kai allazw eteries kathe 3-6 mines gia na mporesw na epiviwsw kai paralila na dievrinw tis gnwseis mou sto IT.

Tha sou proteina i na rikseis ton pixi ... i na tin kaneis gia eksoteriko an fysika theleis na sinexiseis me to sigkekrimeno antikimeno.

 

Kalh tyxh sou efxomai kai min to vazeis katw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...