Jump to content

Ευρωεκλογές 2014: Η Μεγάλη Δημοσκοπηση Του Mxc.com


Το μεγάλο δημοψήφισμα του MXC.com. Ευρωεκλογές 2014  

42 members have voted

  1. 1. Πρόθεση ψήφου:

    • Νέα Δημοκρατία
    • ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ
    • Χρυσή Αυγή
    • Άλλο (Ποιος;)
  2. 2. Καταλληλότερος εκπρόσωπος:

    • Αντώνης Σαμαρας
    • Αλέξης Τσιπρας
    • Νικόλαος Μιχαλολιακος
    • Άλλο (Ποιος;)
  3. 3. Υπάρχουν ουσιαστικές διάφορες στα πολιτικά προγράμματα της ΝΔ και του ΣΥΡΙΖΑ;

    • Ναι
    • Οχι
    • Και οι δυο κάνουν τουμπες


Recommended Posts

Και επίσης μαλακίες ότι με ταϊζει το Mega κλπ στους ομοσταβλούς σου έχω πετάξει τη τηλεόραση από το σπίτι μου εδώ και 2-3 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Τις προάλλες, ο Τράγκας έτρεχε να κρύψει τα 10 μιρια σε καταθεσεις (που λέει αλήθειες).

Link to comment
Share on other sites

Τις προάλλες, ο Τράγκας έτρεχε να κρύψει τα 10 μιρια σε καταθεσεις (που λέει αλήθειες).

Ναι μωρέ ο τσίρος του Καραμανλή μας το παίζει και αντιμνημονιακός τώρα επειδή δε γουστάρει τον Σαμαρά. Για να γίνει ο Καραμανλής πάλι πρόεδρος της ΝΔ να δεις πως θα ξεχάσει τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

1ον καθε χρονο ο τραγκας δηλωνει το ποθεν εσχες του!! ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ δεν ξερω, γιατι παλι μαλακιες του σκαι ακουω να λετε (αλλα θα το προσπερασω) την τεταρτη βγηκε το cash με πολυ καυτο περιεχομενο και την τριτη(ο τι συμπτωση) του βγαλανε ταχα μου δηθεν οτι εχει 10 εκατομυρια. και το αλλο αυτη η πιπιλα με τον φυσσα πρεπει να σταματισει! Δεν σκοτωθικε μονο αυτος, τα παιδια π επιναν καφε εξω απο συνδεσμο τις χρυσης αυγης? δεν περασαν με μηχανεσ και τους γαζωσαν? οχι ε? αλλα πιανου ιδρωνει το αυτι? ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ(γαζομα τι δολοφονια) οχι η λογομαχια π ειχε ο φυσσας με τον καμενο τον αλλο και πειρε το πιστολι και τον πυροβολισε... Πριν προτρεξεις να πεις παπαντζα και το μεν και το δε δολοφονιες ειναι και κακος γινονται τετοια πραγματα, ΑΛΛΑ Οταν αναφερεις τον Φυσσα θα αναφερεισ και τον θανατο των παιδιων που σκοτώθηκαν απο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ δολωφονους,,, αλλα μεχρι και εκει μονο την μερια που σου πασαρουν τα μεντια βλεπεις... Πριν κατακρινετε κατι να μαθετε να κανετε την δικη σας ερευνα, οχι οτι πλασαρει το καθε τσιρακι καναλαρχη! ντροπη! Αν θες να αποκτισεις γνωμη για τον τραγκα, διαβασε τα ρεπορταζ του ή ακουσε/δες την εκπομπη του!

δειτε μετα το 27... Edited by Grstaycool
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση, αλλά για το Τράγκα δεν χωράει αμφιβολία ούτε δικαιολογία (αντιστοιχα βάλε τριανταφυλόπουλους κα.).

Ο ανθρωπος είναι υπερ μέγιστος. Μπορώ να σου μαζέψω μέχρι άυριο ρεπορταζ, αρθρα, εφημεριδές, links από διάφορες πηγές και να δεις ότι δεν είναι άγιος ούτε λένε παπάτζες.

Link to comment
Share on other sites

1ον καθε χρονο ο τραγκας δηλωνει το ποθεν εσχες του!! ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ δεν ξερω, γιατι παλι μαλακιες του σκαι ακουω να λετε (αλλα θα το προσπερασω) την τεταρτη βγηκε το cash με πολυ καυτο περιεχομενο και την τριτη(ο τι συμπτωση) του βγαλανε ταχα μου δηθεν οτι εχει 10 εκατομυρια. και το αλλο αυτη η πιπιλα με τον φυσσα πρεπει να σταματισει! Δεν σκοτωθικε μονο αυτος, τα παιδια π επιναν καφε εξω απο συνδεσμο τις χρυσης αυγης? δεν περασαν με μηχανεσ και τους γαζωσαν? οχι ε? αλλα πιανου ιδρωνει το αυτι? ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ(γαζομα τι δολοφονια) οχι η λογομαχια π ειχε ο φυσσας με τον καμενο τον αλλο και πειρε το πιστολι και τον πυροβολισε... Πριν προτρεξεις να πεις παπαντζα και το μεν και το δε δολοφονιες ειναι και κακος γινονται τετοια πραγματα, ΑΛΛΑ Οταν αναφερεις τον Φυσσα θα αναφερεισ και τον θανατο των παιδιων που σκοτώθηκαν απο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ δολωφονους,,, αλλα μεχρι και εκει μονο την μερια που σου πασαρουν τα μεντια βλεπεις... Πριν κατακρινετε κατι να μαθετε να κανετε την δικη σας ερευνα, οχι οτι πλασαρει το καθε τσιρακι καναλαρχη! ντροπη! Αν θες να αποκτισεις γνωμη για τον τραγκα, διαβασε τα ρεπορταζ του ή ακουσε/δες την εκπομπη του!

δειτε μετα το 27...

Από τη λογομαχία σκοτώθηκε ο Φύσσας; Δεν έφαγε μαχαιριά στην καρδιά; Παράξενα μας τα λες και φυσικά δεν αντιλέω ότι είναι καταδικαστέα και η δολοφονία των 2 χρυσαυγιτών καθώς δε θα αλλάξεις τα μυαλά του κόσμου σκοτώνοντας τον γιατί αν ήταν έτσι θα πρεπε να δολοφονήσεις 500.000 άτομα. Και επίσης σταμάτα με την καραμέλα ότι μου πλασάρουν τα media όταν σου λέω ότι δεν έχω συσκευή τηλεόρασης. Και ναι έχω δει εκπομπή του Τράγκα στο youtube και την έκλεισα τα πρώτα 3 λεπτά επειδή παραλίγο να ξεράσω.

Link to comment
Share on other sites

Από τη λογομαχία σκοτώθηκε ο Φύσσας; Δεν έφαγε μαχαιριά στην καρδιά; Παράξενα μας τα λες και φυσικά δεν αντιλέω ότι είναι καταδικαστέα και η δολοφονία των 2 χρυσαυγιτών καθώς δε θα αλλάξεις τα μυαλά του κόσμου σκοτώνοντας τον γιατί αν ήταν έτσι θα πρεπε να δολοφονήσεις 500.000 άτομα. Και επίσης σταμάτα με την καραμέλα ότι μου πλασάρουν τα media όταν σου λέω ότι δεν έχω συσκευή τηλεόρασης. Και ναι έχω δει εκπομπή του Τράγκα στο youtube και την έκλεισα τα πρώτα 3 λεπτά επειδή παραλίγο να ξεράσω.

Θα δούμε σε λίγο καιρό τι πιστεύει και το ποσοστό των Ελλήνων , με βάση αυτά που αναφέρεις θα πρέπει να πέσει το ποσοστό της Χ.Α , διαφορετικά αυτά που λες ή δεν έχουν βάση ή τουλάχιστον πιστεύονται από ένα μικρό μέρος ατόμων.

 

Αλλιώς δεν βλέπω την λογική για πιο λόγο να ανέβει το ποσοστό της ΧΑ ....

Αλλά εάν σε ρωτούσα προσωπικά ποια είναι η άποψη σου τι θα έλεγες? θα ανέβει το ποσοστό της ή όχι ? και γιατί 

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε σε λίγο καιρό τι πιστεύει και το ποσοστό των Ελλήνων , με βάση αυτά που αναφέρεις θα πρέπει να πέσει το ποσοστό της Χ.Α , διαφορετικά αυτά που λες ή δεν έχουν βάση ή τουλάχιστον πιστεύονται από ένα μικρό μέρος ατόμων.

 

Αλλιώς δεν βλέπω την λογική για πιο λόγο να ανέβει το ποσοστό της ΧΑ ....

Αλλά εάν σε ρωτούσα προσωπικά ποια είναι η άποψη σου τι θα έλεγες? θα ανέβει το ποσοστό της ή όχι ? και γιατί 

Στα ίδια θα παίξει γύρω στο 6-7 % αν ρωτάς την άποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

Θα ανέβει λόγω αντίδρασης. Ένα κριτήριο το οποίο είναι λάθος.

Edited by MeVsYou
Link to comment
Share on other sites

Θα ανέβει λόγω αντίδρασης. Ένα κριτήριο το οποίο είναι λάθος.

 

Στα ίδια θα παίξει γύρω στο 6-7 % αν ρωτάς την άποψη μου.

Θα ανέβει δηλαδή κατά ένα μικρό ποσοστό ... Ενώ κανονικά μετά από όσα έγιναν με τον φύσσα και όλα αυτά θα έπρεπε να πέσει κατακόρυφα ... μήπως αυτό θα πρέπει να αρχίσει να σε ανησυχεί ώστε να ψαχτείς λίγο παραπάνω ?

 

γιατί το 6-7 % είναι ένα ικανοποιητικό ποσοστό που τόσα χρόνια έπαιρνε το κκε ...

αν και κατά την γνώμη μου το ποσοστό της ΧΑ θα είναι αρκετά μεγαλύτερο ...

τόσο δείχνουν τα Γκάλοπ των μιντια και κομματικών εφημερίδων με ποσοστό αδιευκρινιστης ψήφου 35 και 40 % ... απλά για γέλια δηλαδή ...

Link to comment
Share on other sites

px δες εδώ --> http://www.galop.gr/index.php?topic=1415
δεν έχουνε καθόλου την ΧΑ στην λίστα! και δες την ψήφο Άλλο ...

Link to comment
Share on other sites

Δε το λέω με βάση τις δημοσκοπήσεις το λέω κρίνοντας από τη γενική διάθεση που υπάρχει πριν τις εκλογές. Προσωπικά αν θες να μάθεις τι βλέπω σαν αποτελέσματα των ευρωεκλογών: 1ος ΣΥΡΙΖΑ με 2 έως 4 μονάδες διαφορά από τη ΝΔ, τρίτη Χρυσή Αυγή ή Ποτάμι νομίζω θα παίξουν πολύ κοντά αυτοί οι δύο, τέταρτο το ΚΚΕ, μετά Ελιά  και τέλος ΑΝΕΛ. Η ΔΗΜΑΡ θα πάρει πολύ χαμηλό ποσοστό οπότε δε την αναφέρω καν.

Link to comment
Share on other sites

px δες εδώ --> http://www.galop.gr/index.php?topic=1415

δεν έχουνε καθόλου την ΧΑ στην λίστα! και δες την ψήφο Άλλο ...

Καλά αυτά τα γκάλοπ είναι αστεία κάτι αντίστοιχο με αυτό εδώ, διπλοψηφίζουν και τριπλοψηφίζουν και ψηφίζουν και ανήλικα δεν έχει καμία αξιοπιστία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...