Jump to content

Ευρωεκλογές 2014: Η Μεγάλη Δημοσκοπηση Του Mxc.com


Το μεγάλο δημοψήφισμα του MXC.com. Ευρωεκλογές 2014  

42 members have voted

  1. 1. Πρόθεση ψήφου:

    • Νέα Δημοκρατία
    • ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ
    • Χρυσή Αυγή
    • Άλλο (Ποιος;)
  2. 2. Καταλληλότερος εκπρόσωπος:

    • Αντώνης Σαμαρας
    • Αλέξης Τσιπρας
    • Νικόλαος Μιχαλολιακος
    • Άλλο (Ποιος;)
  3. 3. Υπάρχουν ουσιαστικές διάφορες στα πολιτικά προγράμματα της ΝΔ και του ΣΥΡΙΖΑ;

    • Ναι
    • Οχι
    • Και οι δυο κάνουν τουμπες


Recommended Posts

το οτι κανει σαρδαμ, δεν ειναι κατακριτεο, ηταν θεμα ειρωνιας για τον τζεφρυ που μιλαγε ετσι. Αλλωστε η μητρικη του γλωσσα ειναι τα "εγκλεζικα"... Και δεν συγκρινετε ο κουζηλος με τον τζεφρυ... εκτος και αν το IQ σου ειναι διψήφιο... 

Ρε βλάκα λέγε πόσα παίρνεις τώρα για να μας λες αυτές τις μαλακίες. Άντε πεντάχρονο νομίζεις ότι απευθύνεσαι μόνο σε χαζά 18χρονα για να πάρεις κανένα ψήφο.

 

Το κανε λέει επίτηδες για να ειρωνευτεί τον ΓΑΠ που δεν είναι ΠΟΤΕ στη Βουλή...

Edited by Nikoloudos7
Link to comment
Share on other sites

Είμαι υπερβολικά αισιόδοξος αν ελπίζω πως τρολλάρει;

Edited by Fortuna
Link to comment
Share on other sites

κατι παρομοιο σε κυβερνουσε, εκει σκαλωνεις?

 

 

Ναι και θα ψηφίσω κάτι παρόμοιο που με κυβερνούσε, logic.

 

 

χαχαχαχαχα ναι ρε γιατί να έρθει αλλαγή ... Τα ίδια θέλουμε αλλά με άλλο όνομα.... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ανεγκέφαλοι φασίστεςςς

Κοιτα να δεις γιατι δεν θα μου κανεις μονοψηφιο το IQ μου... Εστειλες ενα βιντεο οπου ο κουζηλος κανει Σαρδαμ. Προφανως γιαυτο το εστειλες, γιατι δεν λεει κατι συγκεκριμενο! Εγω σου λεω σιγα σε κυβερνουσε κατι παρομοιο(απο αποψη σαρδαμ, που στο κατω κατω ολοι λιγο εως πολυ κανουν σαρδαμ και οχι  πολιτικης πορειας). τωρα το σχολιο του poytsomaxias μιλαει απο μονο του. Τωρα αν δεν θες να καταλαβεις το λογοπαίγνιο ειναι προβλημα σου! Τωρα για τον πειραια υπαρχει μια μεγαλη πιθανοτητα να βγει ο Μωραλης(μαρινακης) γιατι ειμαστε και μεις κολοζωα.  

Edited by Grstaycool
Link to comment
Share on other sites

Τωρα για τον πειραια υπαρχει μια μεγαλη πιθανοτητα να βγει ο Μωραλης(μαρινακης) γιατι ειμαστε και μεις κολοζωα.  

 

Ολυμπιακοί είσαστε ^^

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις γιατι δεν θα μου κανεις μονοψηφιο το IQ μου... Εστειλες ενα βιντεο οπου ο κουζηλος κανει Σαρδαμ. Προφανως γιαυτο το εστειλες, γιατι δεν λεει κατι συγκεκριμενο! Εγω σου λεω σιγα σε κυβερνουσε κατι παρομοιο(απο αποψη σαρδαμ, που στο κατω κατω ολοι λιγο εως πολυ κανουν σαρδαμ και οχι  πολιτικης πορειας). τωρα το σχολιο του poytsomaxias μιλαει απο μονο του. Τωρα αν δεν θες να καταλαβεις το λογοπαίγνιο ειναι προβλημα σου! Τωρα για τον πειραια υπαρχει μια μεγαλη πιθανοτητα να βγει ο Μωραλης(μαρινακης) γιατι ειμαστε και μεις κολοζωα.  

Εσύ έχεις κάποιο πρόβλημα ... Δεν γίνεται ένας άνθρωπος χωρίς αυτισμό να λέει τέτοιες μαλακίες... Δεν έχω κάτι με τους αυτιστικούς ... Ίσα ίσα...

Link to comment
Share on other sites

Πρωτιά Σακελλαρίδη με 2 μονάδες περίπου και Δούρου με 7 στην περιφέρεια. Τώρα η ΝΔ λέει ότι δε μετράνε οι αυτοδιοικητικές!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τα αποτελέσματα είναι κατατοπιστικότατα για το που πάει το πράμα και στις ευρωεκλογές. Ο καταποντισμός της Ν.Δ παντού δείχνει αυτό που έλεγα.

Edited by Nikoloudos7
Link to comment
Share on other sites

ετσι πρεπει!!!! Ισχυρο μνμ!!! Α και ο Τσιπρας πρεπει να σαλιώνει καλυτερα... Η απλα να βγαζει την ταινια  απο τον φακελο!!! :gusta:  :gusta:  :forever alone like a boss:  

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τα αποτελέσματα είναι κατατοπιστικότατα για το που πάει το πράμα και στις ευρωεκλογές. Ο καταποντισμός της Ν.Δ παντού δείχνει αυτό που έλεγα.

Μέγα λάθος, η διάφορα και τα κριτήρια που ψηφίζει κάποιος σε αυτοδιοικητες και Ευρωεκλογές/Εθνικές ειναι τεράστιες.
Link to comment
Share on other sites

Μέγα λάθος, η διάφορα και τα κριτήρια που ψηφίζει κάποιος σε αυτοδιοικητες και Ευρωεκλογές/Εθνικές ειναι τεράστιες.

Κοίτα σε αυτό δεν έχεις άδικο π.χ στην περιφέρεια Κρήτης που ναι πρώτος ο Αρναουτάκης που προέρχεται από το ΠΑΣΟΚ θα χτυπήσει πολύ υψηλά ποσοστά ο ΣΥΡΙΖΑ όπως το 2012.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, αφού η πλειοψηφία ψηφίζει κάποιο συγγενή ή φιλο που κατεβαίνει ως δημοτικός σύμβουλος, μετράει φυσικά και η ικανότητα αλλα σε γενικές γραμμές παει έτσι. Τωρα ομως στο β' γυρο θαρρω πως θα μετρήσει και η παράταξη κάποιου. Παρόλα αυτά στις ευρωεκλογές που ψηφίζεις καθαρά κόμμα ειναι το ενδιαφέρον όλο

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση ... στις δημοτικές/περιφεριακές ψηφίζεις πρόσωπα ... Ευρωεκλογές και εθνικές πας για κόμα ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...