Jump to content

Ευρωεκλογές 2014: Η Μεγάλη Δημοσκοπηση Του Mxc.com


Το μεγάλο δημοψήφισμα του MXC.com. Ευρωεκλογές 2014  

42 members have voted

  1. 1. Πρόθεση ψήφου:

    • Νέα Δημοκρατία
    • ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ
    • Χρυσή Αυγή
    • Άλλο (Ποιος;)
  2. 2. Καταλληλότερος εκπρόσωπος:

    • Αντώνης Σαμαρας
    • Αλέξης Τσιπρας
    • Νικόλαος Μιχαλολιακος
    • Άλλο (Ποιος;)
  3. 3. Υπάρχουν ουσιαστικές διάφορες στα πολιτικά προγράμματα της ΝΔ και του ΣΥΡΙΖΑ;

    • Ναι
    • Οχι
    • Και οι δυο κάνουν τουμπες


Recommended Posts

pio xazos kai apo tis petres, re malaka me tin apoxi kai ta akira pali ta idia pososta 9a vgazoune aftoi

Είπα κάτι διαφορετικό βρε βλαμμένο 15χρονο; Το άκυρο όμως είναι πολιτική πράξη αν πας και είναι πρώτο κόμμα το άκυρο ουσιαστικά δε βγαίνει κάποιο κόμμα και έχουμε επαναληπτικές στόκε ε στόκε.

 

Και προφανώς εκεί τα κόμματα θα αποφασίσουν ότι πρέπει να αλλάξουν και ίσως δούμε κάτι καλό σε αυτό το μπουρδέλο.

Edited by Nikoloudos7
Link to comment
Share on other sites

ναι γιατι τωρα σε κυβερνανε δημοκρατες... ΧΟΥΝΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΦΑΣΙΣΜΟ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ... εισαι αξιος της μοιρας σου χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ναι γιατι τωρα σε κυβερνανε δημοκρατες... ΧΟΥΝΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΦΑΣΙΣΜΟ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ... εισαι αξιος της μοιρας σου χαχαχαχαχα

Ρε ηλίθιε μπορείς να καταλάβεις έστω και το 10 % αυτών που έγραψα στα post που σου έγραφα; Μιλάμε τέρμα καθυστέρας.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά, χωρις να υποστηρίζω ΧΑ, δε ξέρουμε ποιος έφαγε το Φυσσα

με κοροιδεύεις? Οι φίλοι του που ήταν εκεί έκαναν τα στραβα μάτια και είπαν για εκείνον μόνο και μόνο γιατί ήταν φασίστας ε?

Link to comment
Share on other sites

με κοροιδεύεις? Οι φίλοι του που ήταν εκεί έκαναν τα στραβα μάτια και είπαν για εκείνον μόνο και μόνο γιατί ήταν φασίστας ε?

Όχι ρε δεν ήταν στέλεχος της Χρυσής Αυγής ο Ρουπακιάς, ούτε φωτογραφίες αγκαλίτσα με Κασιδιάρη είχε ούτε φωτογραφίες σε καμπ της Χ.Α.

Link to comment
Share on other sites

ναι γιατι τωρα σε κυβερνανε δημοκρατες... ΧΟΥΝΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΦΑΣΙΣΜΟ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ... εισαι αξιος της μοιρας σου χαχαχαχαχα

 

Ναι ρε... Και επειδή έχουμε χούντα πρέπει να τα κάνουμε χειρότερα.... με τους τραμπούκους.... Follow your leader....

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε δεν ήταν στέλεχος της Χρυσής Αυγής ο Ρουπακιάς, ούτε φωτογραφίες αγκαλίτσα με Κασιδιάρη είχε ούτε φωτογραφίες σε καμπ της Χ.Α.

Τρελός είσαι ρε??? Του ΚΚ ήταν... χαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

με κοροιδεύεις? Οι φίλοι του που ήταν εκεί έκαναν τα στραβα μάτια και είπαν για εκείνον μόνο και μόνο γιατί ήταν φασίστας ε?

Δε σε καταλαβαίνω ή δεν κατάλαβες τι είπα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε ηλίθιε μπορείς να καταλάβεις έστω και το 10 % αυτών που έγραψα στα post που σου έγραφα; Μιλάμε τέρμα καθυστέρας.

καθυστερας, μπορει να θεωρηθει μονο αυτος που δεν καταλαβαινει οτι μας κυβερνουν δυναμεις κατοχής.... οτι λες το εχω χιλιο ακουσει και σεβαστει! απλα ειναι κοροϊδία να σε κυβερνησουν με τον ιδιο τροπο, αλλα διαφορετικο ονομα.... 

Link to comment
Share on other sites

Δεν κυνηγάμε την "νόμιμη" χούντα κοιτάμε να αλλάξουμε το καθεστός... αλλα δεν καταλαβαίνεις... η άποψη σου είνα 

 

-Ε θα βγουνε πρωτο κόμμα και θα τους γαμήσουν όλους ΟΥΓΚ

-Ε θα τους βαρέσουν όλους και με αυτό εγώ θα κερδίσω πολλά ( ???? ) ΟΥΓΚ

-Ε αφού έχουμε και τώρα χούντα γιατί να μην βγει η Χ.Α που τουλάχιστον είναι δηλωμένοι ? ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ

-Ε η Χ.Α θα δείξει ήθος και θα είναι παράδειγμα πρως μίμηση αφού θα τους βαράει όλους και δεν θα τους λέει κανένας κουβέντα ... ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ

 

Νεάντερταλ όλοι τους....

Link to comment
Share on other sites

Κλασσική κατάληξη πολιτικής συζήτησης.

 

Καταρχήν αυτή η έχθρα καταστρέφει την Ελλάδα.

Με το να πλακωνόμαστε μεταξύ μας και να μην υπάρχει συνεννόηση.

 

Μην παθιάζεστε με τα πολιτικά ιδεώδη του καθενός που σας φουσκώνουν τα μυαλά.

Από τη μία τα ΜΜΕ που ενοχοποιούν κόμματα και από την άλλη κάποιοι άλλοι που πωρώνουν τα μέλη τους και τους κάνουν πλύση εγκεφάλου.

 

*Όσον αφορά τη δολοφονία, φυσικά και γνωρίζουν ποιο κόμμα ευθύνεται. Υπάρχει φωτογραφικό υλικό και πολλά άλλα.

Edited by MeVsYou
Link to comment
Share on other sites

Δε σε καταλαβαίνω ή δεν κατάλαβες τι είπα.

Μάλλον δεν με κατάλαβες γιατί εσύ ήσουν πολύ ευθής ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν κυνηγάμε την "νόμιμη" χούντα κοιτάμε να αλλάξουμε το καθεστός... αλλα δεν καταλαβαίνεις... η άποψη σου είνα 

 

-Ε θα βγουνε πρωτο κόμμα και θα τους γαμήσουν όλους ΟΥΓΚ

-Ε θα τους βαρέσουν όλους και με αυτό εγώ θα κερδίσω πολλά ( ???? ) ΟΥΓΚ

-Ε αφού έχουμε και τώρα χούντα γιατί να μην βγει η Χ.Α που τουλάχιστον είναι δηλωμένοι ? ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ

-Ε η Χ.Α θα δείξει ήθος και θα είναι παράδειγμα πρως μίμηση αφού θα τους βαράει όλους και δεν θα τους λέει κανένας κουβέντα ... ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ

 

Νεάντερταλ όλοι τους....

το θεμα ειναι να καταλαβεις οτι ειναι χειροτεροι αυτοι που κυβερνανε που αποδεδειγμένα ειναι οτι πιο σαπιο υπαρχει αυτη την στιγμη 10 φορες χειροτεροι απο την ΧΑ.

τωρα αουγκανος εισαι εσυ που απλα "κοροιδευεις" κατι το οποιο δεν εχει κυβερνησει και εχει κυνηγηθεί χωρις ελεος. ΟΧΙ να βγουν τα τους αλλαξουν τα φωτα. Αν βγει ο Τσιπρας, για να δεις οτι ολοι αυτοι ειναι μαζι, δεν θα βγαλει στην φορα ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΚΑΝΔΑΛΟ. Τοσα σκανδαλα πυ εχουν γινει, ο μονος που ειναι φυλακη ειναι ο Τσοχαντζοπουλος! Οι μισοι της χρυσης αυγης χωρις να κανουν τιποτα, απλα εχουν μπουζουριαστει! Πετα λαδι στην φωτια να φας τα μουτρα σου! Εγω ΧΑ θα ψηφισω γιατι ουτε ο ΣΥΡΙΖΑ ουτε ΝΔ ΠΑΣΟΚ αξιζει παραπανω απο τους φασιστες της ΧΑ.   

Link to comment
Share on other sites

Με κοροιδεύεις τώρα? Τι δεν έκαναν τίποτα ρε? όλοι τους έχουν 40 υποθέσεις για κλοπές ξιλοδαρμούς κτλπ κτλπ κτλπ .... Αυτοί ναι είναι σάποι αλλά δεν είναι τραμπούκοι ... Όσο κυνήγημα ας μιλήσουν οι κομουνιστές που μια ζωή όλοι τους έχουν στο τρέξιμο ... και γενικά τους αριστερούς ... Και τον φασισμό τον έχουμε δει... Ιστορικά...

Link to comment
Share on other sites

Πάντα και παντού θα υπάρχει μορφή βίας και ρατσισμού ...

Και εδώ που τα λέμε γιατί να μην υπάρχει "ρατσισμός" σε άτομα που ήρθανε παράνομα στην Χώρα μου και πήρανε την Δουλειά του πατέρα μου και τώρα πεινάω εγώ και όλοι η οικογένεια μ?

Γιατί έγινε αυτό? Γιατί απλά ο αλβανός που ήρθε από την αλβανία αφού δεν δίνει τίποτα στο κράτος για τις υπηρεσίες του είναι λογικό να κάνει δουλειές με λιγότερα χρήματα κτλπ.

Έτσι ο Έλληνας υδραυλικός , τουβλάς , ηλεκτρολόγος κτλπ σιγά σιγά άρχισαν να μην έχουν δουλειά και άλλος να κλέβει για να ζήσει  ή να πεινάει.

Πολλά μέλη της οικογένειας μου υπήρξαν μετανάστες και θα ήτανε τραγικό να υποστηρίζω εγώ ένα τέτοιο κόμμα που και καλά πρεσβεύει τον ρατσισμό ... Όμως υπάρχουν δυο σημαντικές διαφορές στον τρόπο μετανάστευσης ... Τους συγγενής μου του ζήτησε το ίδιο το κράτος να πάνε και είχανε ακριβώς την ίδια αντιμετώπιση σε θέματα φόρων με τους υπόλοιπους πολίτες .

Δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς προσφέρει στο κράτος ο παράνομος "μάυρος" που τον εκμεταλλεύονται για ένα κομμάτι ψωμί μεγάλα κεφάλια...

 

Η ΧΑ θα αντιμετωπίσει την παράνομη μετανάστευση ... Δηλαδή αυτούς που στην κυριολεξία έκαναν εισβολή στην χώρα μας για να πάρουν θέσεις εργασίας από τον πατέρα μου , τον πατέρα σου , την μάνα σου κτλπ ...

 

Φυσικά με τον αλβανό γείτονα μου που ο πατέρας του έχει μια υγιή επιχείρηση όχι μόνο δεν έχω πρόβλημα αλλά μπορώ να πω πως διατηρώ και φιλικές σχέσεις ...

Χρώμα , έθνος κτλπ δεν παίζουν κανένα ρόλο για μένα ... 

 

Όσο για την καραμέλα με τον φασισμό εκεί που γέλασα πολύ ήτανε όταν είδα τον δήθεν αντι-φασίστα να ανεβάζει την παρακάτω φώτο 

 

ght5g.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...