Jump to content

Συνελήφθησαν Ο Νίκος Μιχαλολιάκος Και Ο Ηλίας Κασιδιάρης


Frank

Recommended Posts

 Απλά είπα είστε τυχεροί που δε θέλω να κάνω κάτι γιατί απλά γελάω

 

Σαν χρυσαυγίτης μιλάς πάντως ... Σαν να κάνεις κουμάντο εσύ εδώ μέσα και bannareis όποιον γουστάρεις γιατί μπορείς. 

Edited by Leluche
Link to comment
Share on other sites

Σαν χρυσαυγίτης μιλάς πάντως ...

Εντάξει αδερφέ. Δεν κάνω κάτι επειδή απλά δε θέλω μιλάω ενώ έχω κάθε δικαίωμα σαν staffer και πάλι κατηγορούμαι ότι φέρομαι φασιστικά, θα με κάνετε να το μετανιώσω αλλά δε βαριέσαι...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αδερφέ. Δεν κάνω κάτι επειδή απλά δε θέλω μιλάω ενώ έχω κάθε δικαίωμα σαν staffer και πάλι κατηγορούμαι ότι φέρομαι φασιστικά, θα με κάνετε να το μετανιώσω αλλά δε βαριέσαι...

Δηλαδή τι να μετανιώσεις, απειλείς τώρα ? Δεν μπορούμε να σου κάνουμε κριτική ? Κινδυνεύω να φάω ban επειδή επισήμανα ότι μιλάς σαν χρυσαυγίτης μήπως ? Έχεις από το πρωί που μαλώνεις με τον κάθε χρυσαυγίτη του forum και τώρα επειδή και αυτοί δεν κάνουν πίσω επιστρατεύεις το επιχείρημα "ε είμαι staffer κάτσε καλά έχω εξουσίες " ?

Edited by Leluche
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι να μετανιώσεις, απειλείς τώρα ? Δεν μπορούμε να σου κάνουμε κριτική ? Κινδυνεύω να φάω ban επειδή επισήμανα ότι μιλάς σαν χρυσαυγίτης μήπως ?

Καταρχάς να πας σε ψυχολόγο να κοιταχτείς για την μανία καταδίωξης που φαίνεται ότι πάσχεις. Δεύτερον είναι κριτική το να μου λέει σάλτα γαμήσου; Θα τρελαθούμε εντελώς εδώ μέσα;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι να μετανιώσεις, απειλείς τώρα ? Δεν μπορούμε να σου κάνουμε κριτική ? Κινδυνεύω να φάω ban επειδή επισήμανα ότι μιλάς σαν χρυσαυγίτης μήπως ? Έχεις από το πρωί που μαλώνεις με τον κάθε χρυσαυγίτη του forum και τώρα επειδή και αυτοί δεν κάνουν πίσω επιστρατεύεις το επιχείρημα "ε είμαι staffer κάτσε καλά έχω εξουσίες " ?

Τι αντιπαράθεση έκανα; 2-3 post έκανα πάνω στο θέμα και μάλιστα τα μόνα σοβαρά και τεκμηριωμένα και έπεσαν όλοι να με φάνε και πετάχτηκε μετά η κουράδα η άλλη και μου πε ότι είμαι πιτσιρικάς και παιδί της φάπας. Σοβαρά δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

Εσύ το πρωί έβριζες τους παππούδες μας που ψήφισαν ΠΑΣΟΚ, χρυσή αυγή  και ΝΔ , τι περιμένεις να σου πουν εδώ αυτοί που έχουν αντίθετη άποψη, τα κάλαντα ? Και τώρα με λες και τρελό, ψυχασθενή και να πάω σε ψυχίατρο. 

 

Δεν κάνεις για staffer, απορώ γιατί σε έχουν golden member. Είσαι πολύ νέος, οξύθυμος, μεροληπτικός και τοποθετήσαι σε ευαίσθητα θέματα όπως αυτό, όπου ένας έμπειρος staffer απλά θα παρενέβαινε για να διατηρείται η τάξη. 

 

PS: Και τώρα λες και τον άλλον "κουράδα" ...

Edited by Leluche
Link to comment
Share on other sites

Εσύ το πρωί έβριζες τους παππούδες μας που ψήφισαν ΠΑΣΟΚ, χρυσή αυγή  και ΝΔ , τι περιμένεις να σου πουν εδώ αυτοί που έχουν αντίθετη άποψη, τα κάλαντα ? Και τώρα με λες και τρελό, ψυχασθενή και να πάω σε ψυχίατρο. 

 

Δεν κάνεις για staffer, απορώ γιατί σε έβαλαν σε αυτή την θέση. Είσαι πολύ νέος, οξύθυμος, μεροληπτικός και τοποθετήσαι σε ευαίσθητα θέματα όπως αυτό, όπου ένας έμπειρος staffer απλά θα παρενέβαινε για να διατηρείται η τάξη. 

Ε εγώ έβρισα τους παππούδες σας; Βρες μου που έγινε αυτό, τελικά όντως πάσχεις από μανία καταδίωξης και εκεί μέσα έπεσα.

Link to comment
Share on other sites

Epidi mporw...apla ;)

Kaimeno..Den tha s po pion na peis...To katalaves apo monos sou..Opos ipes eksipno palikari ise 

Salta kai gamisou twra ;)

 

το επόμενο είναι perma

Link to comment
Share on other sites

Τι αντιπαράθεση έκανα; 2-3 post έκανα πάνω στο θέμα και μάλιστα τα μόνα σοβαρά και τεκμηριωμένα και έπεσαν όλοι να με φάνε 

Αυτό που βλέπω σχετικά με αυτό που λες είναι ότι υπάρχει μεγάλος παρορμητισμός στο πρόσωπο σου όχι για αυτά που γράφεις αλλά λόγω της γενικής κατάστασης. 'Οπως και τα άλλα άτομα συμπεριλαμβανομένων και εμένα που δεν ψηφίσαμε Χ.Α. τώρα είναι η ευκαιρία να το κάνουμε όπως όλοι γράψαμε ότι σκοπεύουμε όχι γιατί συμφωνούμε 100 % με όσα λέει αλλά για να δώσουμε ένα ηχηρό μήνυμα σε α) Μέσα Μαζικής Εξημέρωσης ( και όχι ενημέρωσης) , β) ΝΔ , ΠΑΣΟΚ, ΤΣΥΡΙΖΑ, γ) Αμερική, Γερμανία, Τρόικα.

Link to comment
Share on other sites

ο Λελουσ είναι σπιούνος 

Δε ξέρω αλήθεια σήκωσα τα χέρια ψηλά απλά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που βλέπω σχετικά με αυτό που λες είναι ότι υπάρχει μεγάλος παρορμητισμός στο πρόσωπο σου όχι για αυτά που γράφεις αλλά λόγω της γενικής κατάστασης. 'Οπως και τα άλλα άτομα συμπεριλαμβανομένων και εμένα που δεν ψηφίσαμε Χ.Α. τώρα είναι η ευκαιρία να το κάνουμε όπως όλοι γράψαμε ότι σκοπεύουμε όχι γιατί συμφωνούμε 100 % με όσα λέει αλλά για να δώσουμε ένα ηχηρό μήνυμα σε α) Μέσα Μαζικής Εξημέρωσης ( και όχι ενημέρωσης) , β) ΝΔ , ΠΑΣΟΚ, ΤΣΥΡΙΖΑ, γ) Αμερική, Γερμανία, Τρόικα.

Αγόρι μου δε με νοιάζει τι θα κάνετε ώρες ήταν να με βγάλετε και παπαγαλάκι της κυβέρνησης και όλων αυτών των σιχαμένων. Απλά μη βγάζετε τα κόμπλεξ σας πάνω μου είναι τόσο απλό. Δεν μπορώ να σας εμποδίσω από το να τους ψηφίσετε αν όντως πιστεύετε ότι αυτό είναι το σωστό αλλά δεν πάει να πει ότι πρέπει να βρίζετε όποιον δε θα το κάνει.

Link to comment
Share on other sites

αλλά δεν πάει να πει ότι πρέπει να βρίζετε όποιον  θα το κάνει.

Παρομοίως ισχύει και για εσένα αυτό. 

Edited by Godrics
Link to comment
Share on other sites

Παρομοίως ισχύει και για εσένα αυτό. 

Δεν έβρισα κανένα επειδή δε ψηφίζει κάποιο κόμμα νομίζω. Κάντε ό,τι θέλετε στα αρχίδια μου λολ. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που βλέπω σχετικά με αυτό που λες είναι ότι υπάρχει μεγάλος παρορμητισμός στο πρόσωπο σου όχι για αυτά που γράφεις αλλά λόγω της γενικής κατάστασης. 'Οπως και τα άλλα άτομα συμπεριλαμβανομένων και εμένα που δεν ψηφίσαμε Χ.Α. τώρα είναι η ευκαιρία να το κάνουμε όπως όλοι γράψαμε ότι σκοπεύουμε όχι γιατί συμφωνούμε 100 % με όσα λέει αλλά για να δώσουμε ένα ηχηρό μήνυμα σε α) Μέσα Μαζικής Εξημέρωσης ( και όχι ενημέρωσης) , β) ΝΔ , ΠΑΣΟΚ, ΤΣΥΡΙΖΑ, γ) Αμερική, Γερμανία, Τρόικα.

 

Pragmatika lypame gia sena. Na psifizis ena koma logo antidrasis pou to onoma tis vaftike me aima apo enan sympoliti mas sikono ta xeria psila.

 

Ala na mou peis pedovouvala magites me maxeria eiste gamo tin fasistiki sas ratsa mounopana.

 

Den ypofereste merikoi mono an deite ta antera sas eksw tha ksypnisete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...