Jump to content

[RO] Official Spam Topic.


Wyratrux

Recommended Posts

Ok, daca va inerveaza Devangell spunetii " Taci Dracu"

If Devangell piss you off tell him " Shut the -beep- up"

 

Apoi, el va începe să plangand :D

Link to comment
Share on other sites

pf voi opri traduceri, pentru că nimeni nu poate înţelege ce alte spune ..

 

Prin modul în care băieţii nu vă amintiţi o poveste veche pe care am scris aici?

Link to comment
Share on other sites

pf voi opri traduceri, pentru că nimeni nu poate înţelege ce alte spune ..

 

Prin modul în care băieţii nu vă amintiţi o poveste veche pe care am scris aici?

într-adevăr
Link to comment
Share on other sites

Ada ba doymaka tsoka lelan giwhd goanf pestii mei daca băieţii nu vă amintiţi  apoi, el va începe să plangand

 

What I wrote?

 

Link to comment
Share on other sites

Ada ba doymaka tsoka lelan giwhd goanf pestii mei daca băieţii nu vă amintiţi  apoi, el va începe să plangand

 

What I wrote?

 

Ada ba doymaka tsoka lelan giwhd fish goanf my boys if you do not remember then he will start crying
Link to comment
Share on other sites

Ada ba doymaka tsoka lelan giwhd goanf pestii mei daca băieţii nu vă amintiţi  apoi, el va începe să plangand

 

What I wrote?

 

Wtf is that ?

Ce pula mea e aia ?

Link to comment
Share on other sites

M-am născut în Grecia. Am fost un copil singuratic, dar unul foarte inteligent. Când am fost de 6 ani, am hacked calculator unchiul meu! El a fost atât de furios că a violat-mă! Când a aflat că părinţii mei, au luat un shootgun şi l-au omorât. Apoi, matusa mea luat un lunetist şi a ucis pe tatăl meu, dar mama mea luat un pistol şi a ucis-o cu 56 de gloante! Din păcate, o mare ANT a venit în jos la pământ, a vizitat casa noastră şi a ucis pe mine şi pe mama mea. După acea zi am decis să vin la MXC dar apoi toată lumea, am distrus!

 

jeje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...