Jump to content

[GR]Tούρκος αστυνομικός πυροβολεί διαδηλωτή εξ επαφής


FighterBoss

Recommended Posts

Από τη zougla του Τριανταφυλλόπουλου. Δε θα σχολιάσω καν, σαν τον άλλο τον καραγκιόζη τον Χίο που έχει βγει τις τελευταίες μέρες και λέει ότι η ομάδα του Ολυμπιακού στο μπάσκετ είναι ντοπαρισμένη. Τώρα πως γίνεται αυτό όταν σε 13 μήνες έχει υποβληθεί η ομάδα σε 15 ξαφνικούς ελέγχους από την WADA μόνο ο ίδιος το ξέρει.

tosi ntopa pou xanoume apo tous poutanas gious tous vazelous twra...

Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται να παίρνουν 15+ χιλιάδες το μήνα;

 

 

και γιατί αλλάξατε θέμα; -.- ???

Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται να παίρνουν 15+ χιλιάδες το μήνα;

 

 

και γιατί αλλάξατε θέμα; -.- ???

ginete gt otan i xrusi augi ekane poreia imiwn den to eipe pote to aneksartito NET

gt otan fwnazane olous tous vouleutes allwn kommatwn na vrizoun tin XA kai na min exoun antilogo itan antikeimenikotatoi

otan pernoun trelous mis8ous einai kala

twra pou kommenoi oi lux mis8oi fwnazoun

sto dialo pou osa pernei mia olokliri poli ta pernoun autoi se 1 xrono

den 8a mou leipsoun, anti8etos 8a elafrinoun ligo to tameio

Link to comment
Share on other sites

ginete gt otan i xrusi augi ekane poreia imiwn den to eipe pote to aneksartito NET

καλά κάτι τέτοια τα κάνουν όλα τα κανάλια, ακα ότι τους συμφέρει ~

 

όσοι τα έχουν πάρει καλά, εννοείται να με την ευχή μας...

όλοι οι 'μικροί' όμως;

Link to comment
Share on other sites

καλά κάτι τέτοια τα κάνουν όλα τα κανάλια, ακα ότι τους συμφέρει ~

 

όσοι τα έχουν πάρει καλά, εννοείται να με την ευχή μας...

όλοι οι 'μικροί' όμως;

Εγώ δεν μπορώ να πληρώνω 9 ευρώ κάθε δίμηνο και ας μην έχω ανοίξει ποτέ ΕΡΤ εκτός από αγώνες μπάσκετ ή ποδοσφαίρου που τους βρίσκεις και στο internet. Για μια ΕΡΤ του 4 %. Για μια ΕΡΤ διαφθοράς με τη Σταη και το Λιατσο να παίρνουν δεκάδες χιλιάδες ευρώ. Μέσα στους μεγάλους λογικό είναι να χαντακωθούν και μικροί αλλά λογικό όμως όχι δίκαιο. 'Ετσι όμως είναι η ζωή άδικη. Και ακόμη πιο άδικη σε άλλα καθεστώτα που κυβερνούν αριστεροί βλέπε Βενεζουέλα, βλέπε Β. Κορέα. Χωρίς τομές και αλλαγές δεν θα πάει ποτέ μπροστά αυτή η χώρα. Δεν είμαι σίγουρος πως τα πράγματα θα γίνουν καλύτερα ΑΝ αλλάξουν...

Γι'αυτό που είμαι σίγουρος είναι ό,τι για να γίνουν καλύτερα...ΠΡΕΠΕΙ να αλλάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να πληρώνω 9 ευρώ κάθε δίμηνο και ας μην έχω ανοίξει ποτέ ΕΡΤ εκτός από αγώνες μπάσκετ ή ποδοσφαίρου που τους βρίσκεις και στο internet. Για μια ΕΡΤ του 4 %. Για μια ΕΡΤ διαφθοράς με τη Σταη και το Λιατσο να παίρνουν δεκάδες χιλιάδες ευρώ. Μέσα στους μεγάλους λογικό είναι να χαντακωθούν και μικροί αλλά λογικό όμως όχι δίκαιο. 'Ετσι όμως είναι η ζωή άδικη. Και ακόμη πιο άδικη σε άλλα καθεστώτα που κυβερνούν αριστεροί βλέπε Βενεζουέλα, βλέπε Β. Κορέα. Χωρίς τομές και αλλαγές δεν θα πάει ποτέ μπροστά αυτή η χώρα. Δεν είμαι σίγουρος πως τα πράγματα θα γίνουν καλύτερα ΑΝ αλλάξουν...

Γι'αυτό που είμαι σίγουρος είναι ό,τι για να γίνουν καλύτερα...ΠΡΕΠΕΙ να αλλάξουν.

 

true, pernane 200k o ka9enas kai ama tous ta kovane apergies

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...