Jump to content

[GR]ΕΚΤΑΚΤΟ: ΣΟΚ ΜΕ ΝΕΟ ΦΟΝΙΚΟ - Αφγανός σκότωσε 20χρονη φοιτήτρια στη Κέρκυρα


MixMasteR

Recommended Posts

Κρίμα που η πολυπολιτισμικότητα έχει επικρατήσει σε όλο το σύγχρονο κόσμο. Από τα ημεδαπά σκουπίδια τύπου Ηλιόπουλου πότε θα σωθούμε ; Πήγε λέει και έκανε το τατού στα 15 του και δεν ήξερε τι σημαίνει και τι είναι το sieg heil.  Βγείτε και πείτε ρε καραγκιόζηδες την αλήθεια, αν μας ψηφίσετε θα συνεχίσουμε το έργο του μπαμπά Αδόλφου ούτε έλληνες εθνικιστές ούτε τέτοιες μαλακίες.

Στον συγχρονο κοσμο εχει επικρατησει και ο καπιταλισμος τον οποιο βριζετε εσυ και οι ομοιδεατες σου

Link to comment
Share on other sites

Σκασε. Πριν μιλας θα με ρωτας.

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑ , ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ

 

Στον συγχρονο κοσμο εχει επικρατησει και ο καπιταλισμος τον οποιο βριζετε εσυ και οι ομοιδεατες σου

βλακα, δεν ξερω ποτε θα καταλαβεις οτι αυτο που κανει η ΧΑ ουσιαστικα βοηθαει τον καπιταλισμο ακομα περισσοτερο.
Link to comment
Share on other sites

ti ipostirzeis mori loulou, pas kai se gay sigkentroseis?

Ε πάω να μαζέψω τον πατέρα σου γιατί μετά που έφαγαν τα σκουλήκια τη μάνα σου το χει γυρίσει.
Link to comment
Share on other sites

Ναι για να υποστηρίζω τη διαφορετικότητα πρέπει να μαι γκέι το βρήκες. Πραγματικά το πιστεύω ότι δεν είσαι πάνω από 14.

Είσαι γκει και σε καίει. Και ο ήλιος καίει για εσάς τους γκει.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑ , ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ

βλακα, δεν ξερω ποτε θα καταλαβεις οτι αυτο που κανει η ΧΑ ουσιαστικα βοηθαει τον καπιταλισμο ακομα περισσοτερο.

Ποιος σου ειπε εσενα βρε πακιστανε οτι ειμαι Χ.Α.? ΒΛΑΚΑ!

Υπερ του καπιταλισμου ειμαι βλαμμενο ζωο που εσυ ουτε ξερεις τι σημαινει. Γυφτε

Link to comment
Share on other sites

Στον συγχρονο κοσμο εχει επικρατησει και ο καπιταλισμος τον οποιο βριζετε εσυ και οι ομοιδεατες σου

Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο βασικά ; Στον καπιταλισμό χρησιμοποιούν την πολυπολιτισμικότητα για φτηνά εργατικά χέρια.
Link to comment
Share on other sites

Είσαι γκει και σε καίει. Και ο ήλιος καίει για εσάς τους γκει.

Αυτό το φόρουμ κάθε μέρα με εκπλήσσει όποιος δεν έχει πρόβλημα με τους γκέι είναι γκέι.
Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο βασικά ; Στον καπιταλισμό χρησιμοποιούν την πολυπολιτισμικότητα για φτηνά εργατικά χέρια.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ Να φανταστω θα μου πεις το παραδειγμα για την αφρικη??

Link to comment
Share on other sites

Ε πάω να μαζέψω τον πατέρα σου γιατί μετά που έφαγαν τα σκουλήκια τη μάνα σου το χει γυρίσει.

 

re file sovara, den me prosvaleis me afta pou les, sta arxidia mou se grafw ena tsimpouki eisai, stenaxorgieme omos pou me krazei ena tetio tipaki

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου ειπε εσενα βρε πακιστανε οτι ειμαι Χ.Α.? ΒΛΑΚΑ!

Υπερ του καπιταλισμου ειμαι βλαμμενο ζωο που εσυ ουτε ξερεις τι σημαινει. Γυφτε

Ε τοτε εισαι ακομα χειροτερο κολοζωο, και θα επρεπε ηδη να ντρεπεσαι που αναπνεεις και ξοδευεις οξυγονο απο αλλους που το χρειαζονται.
Link to comment
Share on other sites

 

Εντωμεταξυ, πιστευω οτι ακομα και στο facebook σου εχεις ψευτικη εικονα και trollareis/βριζεις πισω απο αυτην, ενω κοροιδευεις αλλους.
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ Να φανταστω θα μου πεις το παραδειγμα για την αφρικη??

Όχι μόνο μπορώ να σου πω και για την Κίνα, μπορώ να σου πω και για την Ελλάδα που έχουμε ανθρώπους με 2-3 ευρώ τη μέρα και μαζεύουν φράουλες υπάρχουν πολλά.

re file sovara, den me prosvaleis me afta pou les, sta arxidia mou se grafw ena tsimpouki eisai, stenaxorgieme omos pou me krazei ena tetio tipaki

 

 

 

Θα με συγχωρέσεις μέγιστε που ήμουν 17 χρονών τότε ελπίζω. Σε ευχαριστώ.

 

Δείξε μας και τη δικιά σου φάτσα, βρήκατε όλοι αυτά τα βίντεο και μου τα βάζετε λες και θα αισθανθώ άσχημα ή με πειράζει.

Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε εισαι ακομα χειροτερο κολοζωο, και θα επρεπε ηδη να ντρεπεσαι που αναπνεεις και ξοδευεις οξυγονο απο αλλους που το χρειαζονται.

ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ? ΠΕΤΑ ΤΟ iPHONE ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΤΟ ΠΙΣΙ ΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ , Ο,ΤΙ ΦΟΡΑΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΧΡΙΣΗΜΟΠΟΙΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΣΤΗΝ ΣΠΥΛΙΑ ΣΟΥ ΣΚΑΤΟΚΟΥΡΑΔΕ.

ΕΜΑΘΕΣ ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ ΑΧΡΙΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ

Link to comment
Share on other sites

ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ? ΠΕΤΑ ΤΟ iPHONE ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΤΟ ΠΙΣΙ ΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ , Ο,ΤΙ ΦΟΡΑΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΧΡΙΣΗΜΟΠΟΙΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΣΤΗΝ ΣΠΥΛΙΑ ΣΟΥ ΣΚΑΤΟΚΟΥΡΑΔΕ.

ΕΜΑΘΕΣ ΕΣΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ ΑΧΡΙΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ

Μας έχεις σπάσει τα αρχίδια με τα caps όμως.
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ, πιστευω οτι ακομα και στο facebook σου εχεις ψευτικη εικονα και trollareis/βριζεις πισω απο αυτην, ενω κοροιδευεις αλλους.

 

den trolarw kanenan agapite, afto to forum einai gemato vlakes kai eisai ipoxreomenos na tous apodexteis, sto facebook exeis dikou sou kyklous tous opious esy o idios epilegeis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...