Jump to content

[GR]ΕΚΤΑΚΤΟ: ΣΟΚ ΜΕ ΝΕΟ ΦΟΝΙΚΟ - Αφγανός σκότωσε 20χρονη φοιτήτρια στη Κέρκυρα


MixMasteR

Recommended Posts

tromaktiko.jpg

Αφγανός στην Κέρκυρα ζήλεψε την κτηνωδία του Πακιστανού στην Πάρο και πέταξε στα βράχια της Κέρκυρας, δίπλα από το παλιό Ενετικό φρούριο από ύψος εφτά μέτρων, 20χρονη φοιτήτρια που σπουδάζει στο 2ο έτος του ιστορικό τμήματος στο...πανεπιστήμιο του νησιού. Το περιστατικό συνέβη στις 3 τα ξημερώματα όταν το κορίτσι με καταγωγή από τα ορεινά Θεοδώριανα της Άρτας, επέστρεφε στο σπίτι. Δίπλα από το σπίτι όπου πέθανε ο Διονύσιος Σολωμός ο νεαρός Αφγανός όρμηξε στην 20χρονη για να της αρπάξει την τσάντα, εκείνη αντιστάθηκε και έβαλε τις φωνές και τότε ο Αφγανός την σήκωσε με τα χέρια του από τα προστατευτικά κάγκελα και την πέταξε από ύψος εφτά μέτρων όπως φαίνεται και στην φωτό-ντοκουμέντο από το σημείο. «Βοήθησε ο Άγιος Σπυρίδωνας και το κορίτσι γλύτωσε την ζωή του, αλλά υπέστη κάταγμα, πολλές αμιχές και θα χρειαστούν κάποια ράμματα στο πηγούνι της» μας ανέφερε γιατρός-χειρούργος του νοσοκομείου της πόλης. Στις 12 το μεσημέρι η αστυνομία της πόλης μετά από μεγάλη κινητοποίηση κατάφερε να εντοπίσει και να συλλάβει τον Αφγανό δράστη ο οποίος και αναγνωρίστηκε από το θύμα του. Ο Αφγανός σύμφωνα με πληροφορίες μάλιστα έχει υποβάλει και αίτημα για την χορήγηση πολιτικού ασύλου, πρόσχημα που εξασφάλιζει την «νόμιμη» παραμονή του στη χώρα μας.

 

Πηγή: http://www.to-mati.gr/58229/ektakto-sok-me-neo-foniko-afganos-skotose-20chroni-foititria-sti-kerkira#ixzz2UPxCsOTl

Link to comment
Share on other sites

Μετα λενε γιατι η χρυση αυγη ανεβαζει τετοια ποσοστα

Γιατί τα ΜΜΕ αναφέρουν κατά κύριο λόγο τα συμβάντα που γίνονται απο αλλοδαπούς και μένουν σε αυτά για καμιά βδομάδα, εκτός και αν κάτι που γίνεται απο ημεδαπούς είναι ακραίο και δε μπορούν να το παραμελήσουν.Απο τα λίγα που ακούω και διαβάζω, τα μόνα θέματα που ανέφεραν ήταν με τις 2 κοπέλες που σκοτώθηκαν (η μια απο μαχαιριές και η άλλη απο ξύλο).Λες και δεν έγινε τίποτα άλλο απο Έλληνες μέσα σε ολο αυτό το διάστημα.

 

Και για να σας προλάβω, δεν υποστηρίζω κανένα κόμμα, όλα είναι για πέταμα.Ούτε έχω κάποια ιδεολογία.

Μιλάω αντικειμενικά.

 

Και τώρα..χρυσαυγίτες, αναρχικοί και νεοδημοκράτες, διαλέγω εσάς!!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω, ποσο βλακες μπορει να ειστε.

 

Το ιδιο μπορει να κανει ελληνας, και χειροτερα.

Αυτοι που κυβερνανε κανουν χειροτερα.

 

Αλλα οχι, πηγαιντε δειρτε καναν ακυρο πακιστανο, επειδη καποιος καπου σκοτωσε καποια, να σωθουμε :)

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα ΜΜΕ αναφέρουν κατά κύριο λόγο τα συμβάντα που γίνονται απο αλλοδαπούς και μένουν σε αυτά για καμιά βδομάδα, εκτός και αν κάτι που γίνεται απο ημεδαπούς είναι ακραίο και δε μπορούν να το παραμελήσουν.Απο τα λίγα που ακούω και διαβάζω, τα μόνα θέματα που ανέφεραν ήταν με τις 2 κοπέλες που σκοτώθηκαν (η μια απο μαχαιριές και η άλλη απο ξύλο).Λες και δεν έγινε τίποτα άλλο απο Έλληνες μέσα σε ολο αυτό το διάστημα.

 

Και για να σας προλάβω, δεν υποστηρίζω κανένα κόμμα, όλα είναι για πέταμα.Ούτε έχω κάποια ιδεολογία.

Μιλάω αντικειμενικά.

 

Και τώρα..χρυσαυγίτες, αναρχικοί και νεοδημοκράτες, διαλέγω εσάς!!

 

+1 Αυτο ακριβως θα εγραφα και εγω...

Link to comment
Share on other sites

Πωπω, ποσο βλακες μπορει να ειστε.

 

Το ιδιο μπορει να κανει ελληνας, και χειροτερα.

Αυτοι που κυβερνανε κανουν χειροτερα.

 

Αλλα οχι, πηγαιντε δειρτε καναν ακυρο πακιστανο, επειδη καποιος καπου σκοτωσε καποια, να σωθουμε :)

 

 

enough said

Link to comment
Share on other sites

enough said

Τι μιλάς ρε 14χρονη πορδή εσύ ; Άντε κάτσε πιές το γάλα σου. Που να μη δεις να μιλάει και καλά κάποιος που ξεχωρίζει απο το σύνολο του φόρουμ θα το ενστερνιστείς.

 

Όσο γι'αυτό που είπε ο Finito είναι παραλογισμός. Ο Αφγανός ήθελε να μιμηθεί τον άλλο αφγανό που βίασε την άλλη κοπέλα στην Πάτρα πέρυσι. Η κοπέλα αυτή ήταν επί 1 χρόνο μέσα στο νοσοκομείο και τώρα άρχισε να συνέρχεται. Επίσης αυτό που λες αγαπητέ Πέτρο είναι ανυπόστατο. Έχουν γίνει χειρότερα και ; Θα επιτρέπουμε στον κάθε λαθραίο που εισέρχεται στη χώρα μας να σκοτώνει και να βιάζει νεαρές κοπέλες ; Ή τι ; Είδες ή άκουσες μήπως να κάνει ποτέ το ίδιο πράγμα λαθραίος Έλληνας μετανάστης ; Για σοβαρευτείτε λίγο και αφήστε την πολυθρόνα του σπιτιού σας και δείτε σε τι κατάντια έφεραν την Ελλάδα όλοι αυτοί οι παράγοντες και κυρίως οι μεγάλες δυνάμεις με τα μέτωπα και τους πολέμους οικονομικούς ή στρατιωτικούς. Πρέπει να γίνουμε γκέτο εδώ μέσα δηλαδή για αυτό που συμβαίνει ή τι ;

Link to comment
Share on other sites

Τι μιλάς ρε 14χρονη πορδή εσύ ; Άντε κάτσε πιές το γάλα σου. Που να μη δεις να μιλάει και καλά κάποιος που ξεχωρίζει απο το σύνολο του φόρουμ θα το ενστερνιστείς.

 

 

ama sou -beep-w kamia panagia komple3ike fapiari gamoxrisavgiti 9a deis, ala 9a se kanonisw egw 300E to mina 9a dineis gia parti mou sta filters an 9es na minei ori9ios o server sou

Link to comment
Share on other sites

ama sou -beep-w kamia panagia komple3ike fapiari gamoxrisavgiti 9a deis, ala 9a se kanonisw egw

Φοβήθηκαν τα @@ μου το 4cm πουλάκι τσιου σου( σκετοφλωρε θα φοβηθώ εγω το δικό σου το ddos) XAXAXA. Και όχι δεν είμαι χρυσαυγιτης επειδή εσυ δεν έμαθες να μιλάς δεν θα χαρακτηριζεις τον άλλο χωρίς να μιλάς. Και να μην υπήρχε η Χ.Α τη ίδια άποψη θα είχα για κάθε πουστη λαθραίο που διαπράττει εγκλήματα μέσα στη χώρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Φοβήθηκαν τα @@ μου το 4cm πουλάκι τσιου σου( σκετοφλωρε θα φοβηθώ εγω το δικό σου το ddos) XAXAXA. Και όχι δεν είμαι χρυσαυγιτης επειδή εσυ δεν έμαθες να μιλάς δεν θα χαρακτηριζεις τον άλλο χωρίς να μιλάς. Και να μην υπήρχε η Χ.Α τη ίδια άποψη θα είχα για κάθε πουστη λαθραίο που διαπράττει εγκλήματα μέσα στη χώρα μου.

 

giati re vlaka ligoi elines kanoun egklimata?

Link to comment
Share on other sites

giati re vlaka ligoi elines kanoun egklimata?

Τι σχέση έχει αυτό ; Εγώ δεν είδα Έλληνα να σκοτώνει κοπέλες ξένου κράτους έχωντας εισβάλλει λαθραία σε μια άλλη χώρα. Όταν λοιπόν θα έρθουνε Πακιστανοί να σου γαμήσουν και βιάσουν τη μάνα σου θα σου κάνω την ίδια ερώτηση. Δεν θα μπορούσε να ήταν Έλληνες ; Και μάθε επιτέλους ελληνικά δεν παλεύεσαι με τα αλβανικά που γράφεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...