Jump to content

[Gr]Κακοι Ηρωεσ - Don't Pick Them, Farm Elo Gg


Fortuna

Recommended Posts

έλα αυτοκτονία asap, καλύτερα να μην πόσταρες καθόλου  :happyforever:

 

Help them..  :dat:

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το σχόλιο ειρωνεύεσαι τη συζήτηση που κάνουμε γενικά για το λολ λέγοντας το "μη σοβαρό λόγο", ενώ το να σπαμμάρεις memes στο gost όλη μέρα και να φτιάχνεις ηλίθια topic έχουν μεγάλο νόημα και είναι πολύ σοβαρά. Μόνη/ος (δεν ξέρω τι σκατά τραβέλι είσαι τέλος πάντων) το είπες, αφού δεν θεωρείς τη συζήτηση για το λολ σοβαρή γιατί ποστάρεις; Γιατί θες adena; σε κάνουν να νιώθεις καλά, όπως και το karma  :happyforever:

''ενώ το να σπαμμάρεις memes στο gost όλη μέρα και να φτιάχνεις ηλίθια topic έχουν μεγάλο νόημα και είναι πολύ σοβαρά.'' είμαι εδώ ένα μήνα μόνο κ το βλέπω κ εγώ αυτό :Ρ :happyforever:
Link to comment
Share on other sites

Και έλεγε και "fix", τι ακριβώς fixare; Tεσπα ξαναέδωσα γιατί 1ον μ'αρέσει το guide και 2ον αύριο θα έχει δράμα.

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα σήμερα spirit of the elder lizard με gold + enemies για πρώτη φορά ever και έγινε το αγαπημένο μου item μετά το Ionic Spark και το Locket.

 

Θα αρχίσω να παίζω Hecarim και Nasus για να το βγάζω πιο συχνά :)

Link to comment
Share on other sites

 

Με αυτό το σχόλιο ειρωνεύεσαι τη συζήτηση που κάνουμε γενικά για το λολ λέγοντας το "μη σοβαρό λόγο", ενώ το να σπαμμάρεις memes στο gost όλη μέρα και να φτιάχνεις ηλίθια topic έχουν μεγάλο νόημα και είναι πολύ σοβαρά.    :happyforever:

ο βασικοτερος λογος που παρατησα το gost εδω κ παρα πολυ καιρο...ολοι απαντουσαν μονο με memes που δεν βγαζαν νοημα κ δεν κολλουσαν  :'(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα σήμερα spirit of the elder lizard με gold + enemies για πρώτη φορά ever και έγινε το αγαπημένο μου item μετά το Ionic Spark και το Locket.

 

Θα αρχίσω να παίζω Hecarim και Nasus για να το βγάζω πιο συχνά :)

Στο είχα πει για lizard :)

 

 

ckRONd7.png

 

Και τι sig είναι αυτό χααχχαχααχχααχχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες γιατί βγάλατε το karma ; Είναι πολύ σωστό guide. Τι κομπλεξικοί που είστε..

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες γιατί βγάλατε το karma ; Είναι πολύ σωστό guide. Τι κομπλεξικοί που είστε..

O Zake με τον nevermore, συνεννοημένοι κομπλεξικοί ήρθαν να το παίξουν μοντερατόροι. Αν και πιστεύω πήγε καρφωτή. Δεν έχουν 1 mod action στο lol section σαν gaming mod, τώρα το θυμήθηκαν το board.
Link to comment
Share on other sites

Στο είχα πει για lizard :)

 

 

ckRONd7.png

 

Και τι sig είναι αυτό χααχχαχααχχααχχαχααχ

 

 

XAXAXAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...