Jump to content

[Gr]Κακοι Ηρωεσ - Don't Pick Them, Farm Elo Gg


Fortuna

Recommended Posts

Όταν ήμουν platinum στο west, εσύ ακόμα μάθαινες να βουρτσίζεις τα δόντια σου.

Link to comment
Share on other sites

χαλαρα απο την στιγμη που τα πλατ στον εαστ κανουν λανε gank στο mid Me fiora  και πιστεουν οτι η lux ειναι αχρηστη.

Κοιτα να δεις, ελα στον east, πηγαινε platinum/diamond, και μην ξαναποσταρεις

 

Παιζω και στον west gold5-3, ιδια σκατα ειναι.

 

Και οταν μου λες δεν μπορεις να αποφυγεις ενα skillshot της lux, ε γαμησε τα, απλα μην ξαναποσταρεις για τετοια πραγματα

Link to comment
Share on other sites

οκ πέστε πάνω στο q της λουχ που εχει πιο αργό ανιματιον από το σταν του ρενεκτον

 

Στο west είναι 1 ώρα πίσω και αργεί να το δει.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, πως ακριβώς γίνεται lane gank στο mid;

 

δεν ξερω εσυ θα μου πεις απο την στιγμη που το εκανες 3 φορες σε ενα game που μπηκαμε

 

 

a και με την ιδια λογικη που λες για την Q της LUX μπορεις να πεις και για την Q της Μοrgana  , Q του Blitz , Q του trhesh και 100 ακομα σκιλλ στο game. Ενα CC να φας απο καποιον αλλον ακομσ  με τα ποδια να παιζει η LUX μπορει να σου πιασει Q .

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις, ελα στον east, πηγαινε platinum/diamond, και μην ξαναποσταρεις

 

Παιζω και στον west gold5-3, ιδια σκατα ειναι.

 

Και οταν μου λες δεν μπορεις να αποφυγεις ενα skillshot της lux, ε γαμησε τα, απλα μην ξαναποσταρεις για τετοια πραγματα

 

ποιος ειπε οτι δεν μπορω να το αποφυγω??????? Υπαρχουν στιγμες που εισαι σε καποια σημεια που δνε μπορεις να κανεις dodge καποια skill . Δεν σου λεω να βαλουμε την Lux σε ενα γηπεδο ποδοσφαιρου να παταει Q και να τα αποφευγεις. Και δεν παιζω east γιατι ειναι για τον πουτσo , σαν να κλεβω εκλησσια ειναι

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειπε οτι δεν μπορω να το αποφυγω??????? Υπαρχουν στιγμες που εισαι σε καποια σημεια που δνε μπορεις να κανεις dodge καποια skill . Δεν σου λεω να βαλουμε την Lux σε ενα γηπεδο ποδοσφαιρου να παταει Q και να τα αποφευγεις. Και δεν παιζω east γιατι ειναι για τον πουτσo , σαν να κλεβω εκλησσια ειναι

Αυτα που λες ειναι μαλακιες, πραγματικα

 

Link to comment
Share on other sites

Παιζω και στον west gold5-3, ιδια σκατα ειναι.

 

egw pezw sto east me challenger kai sto west se diamond, ekei i lux dn astievete, Q E R ignite exoun figei se 0.5 sec xoris miss

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εσυ θα μου πεις απο την στιγμη που το εκανες 3 φορες σε ενα game που μπηκαμε

 

 

a και με την ιδια λογικη που λες για την Q της LUX μπορεις να πεις και για την Q της Μοrgana  , Q του Blitz , Q του trhesh και 100 ακομα σκιλλ στο game. Ενα CC να φας απο καποιον αλλον ακομσ  με τα ποδια να παιζει η LUX μπορει να σου πιασει Q .

Q (Blitz) delay 0.25sec to cast

Q (Thress) delay 0.5sec to cast

Link to comment
Share on other sites

ελα δεν ασχολουμαι  με σκουπιδια

Βασικα εχεις κομπλεξ κατωτεροτητας, πρεπει να το κοιταξεις ;)

 

@xdem

 

Ποτε δεν ειπα οτι η lux δεν ειναι δυνατη(ευκολα πιο δυνατο pick soloq), αλλα μην μου λεει οτι ενα gang της lux ειναι ιδιο με του volibear/jarvan/hecarim

 

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εχεις κομπλεξ κατωτεροτητας, πρεπει να το κοιταξεις ;)

 

@xdem

 

Ποτε δεν ειπα οτι η lux δεν ειναι δυνατη(ευκολα πιο δυνατο pick soloq), αλλα μην μου λεει οτι ενα gang της lux ειναι ιδιο με του volibear/jarvan/hecarim

 

 

otan i lux katevei sto bot, an oi aloi exoun katw apo half hp enas apo tous dio 9a pe9anei

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...