Jump to content

[GR]Τουρνουά τελικός . ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ


Recommended Posts

Απλά κάντε practise το jungle στο 3v3 αν δεν έχετε ξαναπαίξει. Είναι πολύ διαφορετικό από το 5v5.

 

το ξέρω αλλά τα gangs είναι πολύ πιο εμπειρικά ;3

 

Έμαθα πως ένα απο αυτούς πάει για Jax .. Να τον banaro λόγω το πόσο op είναι ή μπορούμε να οτν αντιμετωπίσουμε ?

 

εγώ δεν θα το ρίσκαρα πάντως..

Link to comment
Share on other sites

Αφού λέτε για counterpicks, τι κάνει counter τον olaf εκτός AD Kennen και AD Kayle

 

Nidalee, wp Riven, Malphite

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκομαι λοιπόν στο τελικό ενός τοπικού τουρνουά Twisted Treeline 3v3 . Και έχω κάποιες ερωτήσεις για την αντιμετώπιση παιχτών στον τελικό .. Περιμένω βέβαια τα αποτλέσματα του άλλου ημιτελικού (Παίζουν σήμερα το απόγευμα) αλλά το φαβορί λογικά και θα περάσει .. Λόγω της μαλακίας ότι είναι BLIND PICK (  >:( ) Δεν μπορούμε να κάνουμε BAN . Και μοιρόζομαι πως θα βρω στν δρόμο Malph και Wu .. Και οι 2 τρομεροί για TF ... Οπότε κάποιες καλές επιλογές για αντιμετώπιση (3αδα)? Σκεφτόμασταν για Voli ( Tank) , olaf να τα γλιτώνει όλα και κάτι ακόμα ... Περιμένω γνώμες και τις δικιές σας προτάσεις.

ego tha su elega kog maw-olaf-kai shen
Link to comment
Share on other sites

Kog has no escapes. He is very hard to handle against bruiser team comps that rule 3v3, unless he has a protective team, which leads to weak late game damage :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...