Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ε μαλάκα δεν παίζει . Το έχω γυρίσει σε Κιάμο , παντελίδη , sanjuro , πλούταρχο κτλπ . Ανησυχώ ;D

Ο παντελίδης δεν είναι τραγουδιστής, δεν αξίζει καν να είναι στην λίστα.

 

 

Είναι σαν τον justin bieber της Ελλάδας.

Link to comment
Share on other sites

Ο παντελίδης δεν είναι τραγουδιστής, δεν αξίζει καν να είναι στην λίστα.

 

 

Είναι σαν τον justin bieber της Ελλάδας.

 

Ενδιαφερον, που το στηριζεις?

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερον, που το στηριζεις?

Τον ξέρω απο κοντά, ξεκίνησε με κανα δυο κομμάτια για την πλάκα του και μετά που του μίλησε η δισκογραφική, τα μάτια του γύρισαν σε € και έπεσε σε ποιότητα.

Εγώ δεν βλέπω κάποιον μουσικό που του κάβλωσε και βγήκε με την παντόφλα στην κρεβατοκάμαρα του και προσπαθεί να πουλήσει στυλ και προσπαθεί να συνδυάσει 2 διαφορετικούς καλλιτέχνες για να βγάλει κάτι καινούριο.

 

Βλέπω κάποιον σαν καλλιτέχνη όταν βγαίνει και μιλάει με την ψυχή του. Οταν λέει ένα τραγούδι και νιώθει το τσίμπιμα μαζί του. Να τον βλέπεις να τραγουδάει με αληθινό στίχο και όταν κλαις να κλαίει μαζί σου.

 

Όπως λέει και ο Νότης "Γέμισε ο τόπος τραγουδιστάκια, που χουν για προίκα ίδια στιχάκια"

Link to comment
Share on other sites

Ε μαλάκα δεν παίζει . Το έχω γυρίσει σε Κιάμο , παντελίδη , sanjuro , πλούταρχο κτλπ . Ανησυχώ ;D

Δεν συγκρίνεις Πλούταρχο με όλα τα σκατά που είπες, είναι άλλο επίπεδο. Επίσης τα τραγούδια του Πλούταρχου δεν είναι gay, είναι καθαρά λαικό τραγούδι. Άμα θες να αρχίσουμε σε βρίζω μέχρι να τελειώσει ο χρόνος δεν με πειράζει.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...