Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

αν θες να αποδειξεις οτι νοιαζεσαι, κανε κατι για αυτο.

 

Το 'respect me ' για να μην κανω αλλο ddos δεν μου λεει τιποτα. Γιατι εσυ δημιουργεις το προβλημα

Το να λυνεις το προβλημα που δημιουργει καποιος αλλος, ειναι αλλο θεμα.

Αυτό ήθελα να πω.Αν όντως νοιάζεται ας βοηθήσει να σταματήσει το ddos.
Link to comment
Share on other sites

Egw apla 8a prospa8isw na stamatisw ton middleman.

Να τον σταματησεις; Για να ερθει ξανα και να κανει οτι θελει με την απειλη;

 

Κακως πιστευα οτι μπορει να μην εισαι τοσο -_-...

 

Απλα θα ηθελα να δω τι μπορει να κανει εαν δεν μπορει να ριξει το forum. Παιζει να παει να αυτοκτονησει επειδη δεν θα εχει νοημα η ζωη του πλεον.

Link to comment
Share on other sites

αν θες να αποδειξεις οτι νοιαζεσαι, κανε κατι για αυτο.

 

Το 'respect me ' για να μην κανω αλλο ddos δεν μου λεει τιποτα. Γιατι εσυ δημιουργεις το προβλημα

Το να λυνεις το προβλημα που δημιουργει καποιος αλλος, ειναι αλλο θεμα.

αν θες να αποδειξεις οτι νοιαζεσαι, κανε κατι για αυτο.

 

Το 'respect me ' για να μην κανω αλλο ddos δεν μου λεει τιποτα. Γιατι εσυ δημιουργεις το προβλημα

Το να λυνεις το προβλημα που δημιουργει καποιος αλλος, ειναι αλλο θεμα.

ο Ρομεο δεν δημιούργησε προβλήματα. Έλυσε μερικά.
Link to comment
Share on other sites

ο Ρομεο δεν δημιούργησε προβλήματα. Έλυσε μερικά.

Ναι. Unban me or ddos, λυνει προβληματα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να τον σταματησεις; Για να ερθει ξανα και να κανει οτι θελει με την απειλη;

 

Κακως πιστευα οτι μπορει να μην εισαι τοσο -_-...

 

Απλα θα ηθελα να δω τι μπορει να κανει εαν δεν μπορει να ριξει το forum. Παιζει να παει να αυτοκτονησει επειδη δεν θα εχει νοημα η ζωη του πλεον.

 

Ipoti8ete oti hsoun kapoios edw pera kai niazousoun gia to forum, Giati den prospa8eis na ton stamatiseis esu? Egw mporw kai 8a to kanw kai 8a dite oti den 8a pesi ddos. Afto kanw filarako prospa8w na kanw kati alla distixos to euxaristw sas einai na brizete kai na sxoliazete 8emata palia.

Link to comment
Share on other sites

Ipoti8ete oti hsoun kapoios edw pera kai niazousoun gia to forum, Giati den prospa8eis na ton stamatiseis esu? Egw mporw kai 8a to kanw kai 8a dite oti den 8a pesi ddos. Afto kanw filarako prospa8w na kanw kati alla distixos to euxaristw sas einai na brizete kai na sxoliazete 8emata palia.

Εγω δεν βριζω, ουτε ο wrd, ουτε καποιος αλλος. Σου ειπα πιο θεμα θεωρω ηλιθιο. Δεν εχω προβλημα με εσενα, αλλα με τον φιλο σου.

Whatever.

 

Και προσπαθησε να μου εξηγησεις σε ΠΜ πως σταματησα να νοιαζομαι. Ρωτα τον maxtor τι υπαρχει staff section, και τι δεν εχει κανει.

 

Link to comment
Share on other sites

Gamioli Ratsisti.

σκάσε εμετικό καθυστερημένο που όλη μέρα εδώ είσαι κάνοντας οτιδήποτε για προσοχή

Link to comment
Share on other sites

Pauler τα φιλαράκια σου που σου καθάρισαν το φορουμ είναι ομογενής μας κιόλας απ τη μητέρα τουρκιά που μας γάμαγε 500 χρόνια τις μανάδες

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...