Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

- Ήρθε ένας γαύρος να μου πει τα κάλαντα.

- Και εσύ, τι του έδωσες;

- Πέναλτι.

Υπάρχει και η εκδοχή:

 

-Ήρθε ένας βάζελος να μου πει τα κάλαντα.

-Και εσύ τι του έδωσες;

-Βολές.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η εκδοχή:

 

-Ήρθε ένας βάζελος να μου πει τα κάλαντα.

-Και εσύ τι του έδωσες;

-Βολές.

 

Εντάξει και τα 2 ωραία είναι βέβαια ένα προβάδισμα το δίνω στο 1ο ;ρ 

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο στον μαξτορα επιτελους...

 

με τα ζωα που εβαλε για σταφφ να γλυφουν τα αρχιδια του devon ι οπως στον πουτσο τον λενε!

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο στον μαξτορα επιτελους...

 

με τα ζωα που εβαλε για σταφφ να γλυφουν τα αρχιδια του devon ι οπως στον πουτσο τον λενε!

Πες μας και άλλα μας ενδιαφέρει, πραγματικά δε τον καταλαβαίνω τον Maxtor ο μόνος λόγος που μπαίνει στο mxc πια είναι για να ρίχνει bans στον Devon όλα τα άλλα στα παπάρια του.

Link to comment
Share on other sites

Το λιγότερο απαράδεκτα τα ban στο Devon έχω να πω.

 

Είναι το άτομο που δίνει ζωή σε αυτό το forum με τις συζητήσεις που ξεκινάει, μιας και αποτελούν θέματα κοινού ενδιαφέροντος και όχι αποκλειστικά στοχευμένα σε ένα συγκεκριμένο κοινό. Τα L2 sections είναι νεκρά επειδή δεν υπάρχει πια αυτό το κοινό. Τα άλλα είναι κυρίως λόγω γενικής αδιαφορίας και έλλειψης διαφήμισης πιστεύω.

 

Τέλος, η συμπεριφορά του είναι μια χαρά. Ποτέ δεν επιτέθηκε λεκτικά σε κανέναν, παρά μόνο αμυνόταν. Όλα τα άλλα τα εκλαμβάνετε εσείς οι ίδιοι ως προσβολές ενώ δεν είναι. Όταν σου λέει ότι έχεις μογγολικά γονίδια, εσύ μπορεί να προσβάλλεσαι, αλλά αυτός απλά σου διευκρίνισε κάτι που ΙΣΧΥΕΙ βάσει των επιχειρημάτων σου. Αν εσείς δε μπορείτε κάπως να αποδείξετε το αντίθετο, τότε μάλλον ισχύουν τα όσα σας λέει και θα πρέπει να τα αποδεχτείτε.

Link to comment
Share on other sites

Αλλά ναι, μιλάω σε άλογα όντα που οι μόνες μορφές ψυχαγωγίας που λαμβάνουν είναι τα μεσημεριανά και τα σκυλάδικα. Ελληνική παιδεία.

Edited by Fortuna
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Fortuna το πέτυχες... Και εμείς τι πρέπει να κάνουμε; να βλέπουμε το κάθε τι που λέει ο κάθε χαροκαμένος; Άμα περιμένεις κάτι τέτοιο χλομό το βλέπω....(στο επιβεβαιώνω...)

Link to comment
Share on other sites

Το λιγότερο απαράδεκτα τα ban στο Devon έχω να πω.

 

Είναι το άτομο που δίνει ζωή σε αυτό το forum με τις συζητήσεις που ξεκινάει, μιας και αποτελούν θέματα κοινού ενδιαφέροντος και όχι αποκλειστικά στοχευμένα σε ένα συγκεκριμένο κοινό. Τα L2 sections είναι νεκρά επειδή δεν υπάρχει πια αυτό το κοινό. Τα άλλα είναι κυρίως λόγω γενικής αδιαφορίας και έλλειψης διαφήμισης πιστεύω.

 

Τέλος, η συμπεριφορά του είναι μια χαρά. Ποτέ δεν επιτέθηκε λεκτικά σε κανέναν, παρά μόνο αμυνόταν. Όλα τα άλλα τα εκλαμβάνετε εσείς οι ίδιοι ως προσβολές ενώ δεν είναι. Όταν σου λέει ότι έχεις μογγολικά γονίδια, εσύ μπορεί να προσβάλλεσαι, αλλά αυτός απλά σου διευκρίνισε κάτι που ΙΣΧΥΕΙ βάσει των επιχειρημάτων σου. Αν εσείς δε μπορείτε κάπως να αποδείξετε το αντίθετο, τότε μάλλον ισχύουν τα όσα σας λέει και θα πρέπει να τα αποδεχτείτε.

Άσε τα μωρέ τα παιδάκια να παίξουν με τα κουβαδάκια τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...