Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Eipes megalh -beep-ia.. O logos tou ddos arxise meta to ban p eixa faei mazi me ton warmaster me tis -beep-ies p petouse o enas k o allos o ka8e otinane staffer edw kai o ka8e savouriaris p ekfraze tin gnomi t pisteuw akoma na ka8ete to topic sta spam section pane rikse mia matia kai 8a deis den empena tzampa 5 wres me proxy gia na grafw

Έλα σοβαρά μαλάκα πες μου πότε ασχολήθηκα μαζί σας γενικά ; Εδώ και 1 χρόνο δεν είχα ανακατευτεί σε τίποτα από όσα γίνονταν και τώρα βλέπω ξαφνικά να με βρίζετε ενώ δεν έχω ασχοληθεί καν.Ε άντε γαμηθείτε δηλαδή.
Link to comment
Share on other sites

Έλεος.

Εσένα μπορεί να σε πείραζε,εγώ πάλι έχω μάθει να δέχομαι ότι βρίσκω σωστό και όταν το λέει άτομο με συνείδηση και όχι από έναν ανώριμο σαν και εσένα.

Πού ακριβώς φάνηκε ότι είμαι ανώριμος;
Link to comment
Share on other sites

Το πιο "αστείο" όπως λες και εσύ είναι το ότι όλα αυτά έρχονται από ένα παιδί που έκλεισε τα 16 πριν 1 μήνα.

Και εσύ είσαι 19.

Link to comment
Share on other sites

Έλα σοβαρά μαλάκα πες μου πότε ασχολήθηκα μαζί σας γενικά ; Εδώ και 1 χρόνο δεν είχα ανακατευτεί σε τίποτα από όσα γίνονταν και τώρα βλέπω ξαφνικά να με βρίζετε ενώ δεν έχω ασχοληθεί καν.Ε άντε γαμηθείτε δηλαδή.

Σε βρίζουν λογικά γιατί υπερασπίζεσαι ορισμένους και από την άλλη υπάρχει τόση μαλακία σε αυτό το φορουμ π και να μην ασχολιόσουν όπως λες και πάλι θα σε έβριζαν.. :3

Link to comment
Share on other sites

Έλα σοβαρά μαλάκα πες μου πότε ασχολήθηκα μαζί σας γενικά ; Εδώ και 1 χρόνο δεν είχα ανακατευτεί σε τίποτα από όσα γίνονταν και τώρα βλέπω ξαφνικά να με βρίζετε ενώ δεν έχω ασχοληθεί καν.Ε άντε γαμηθείτε δηλαδή.

 

Giati s eipa pote oti exw problima mazi sou sxetika? I se ebrisa egw prin esu na m peis kamia malakia i se kollisa sta kala ka8oumena? Den to ekana pote auto apla ena pragma p den m arese oti hsoun kai esu mesa sto 8ema ekanes posts malakies otan eixa faei ban kai me pirakse giati opos les den exeis mpi se kanena catfight k exeis dikeo ala ntax orismena atoma edw mesa den 8a baloun pote mialo kai den 8a katalaboun pote pws xanoun ton xrono tous ka8e mera askopa

 

`Thanks

Link to comment
Share on other sites

Το πιο "αστείο" όπως λες και εσύ είναι το ότι όλα αυτά έρχονται από ένα παιδί που έκλεισε τα 16 πριν 1 μήνα.

Και εσύ είσαι 19.

Η ανώριμοτητα από που φάνηκε από τα λίγα που είπαμε ; Εννοώ απλά σου είπα ότι θεωρώ άχρηστο το touchscreen και πεταμένα λεφτά.Είναι σημάδι ανωριμότητας αυτό;
Link to comment
Share on other sites

mpaaa

 

Tous kserw olous p tarakounisan afto to gaming forum min stenaxoriese akoma k aftous p to ekamnan me vpn alla giati na milisw apo tin wra p den me pirazei afto p kanoun.. Kai sto lew teleutea fora den exeis dei akoma tpt.

Link to comment
Share on other sites

πλάκα είχε,ας το ξανακάνουμε.

Τώρα είμαι κουρασμένος,μόνο σπάμ.μμμμμ

 

Η ανώριμοτητα από που φάνηκε από τα λίγα που είπαμε ; Εννοώ απλά σου είπα ότι θεωρώ άχρηστο το touchscreen και πεταμένα λεφτά.Είναι σημάδι ανωριμότητας αυτό;

Δεν καταλαβαίνεις και τι γράφω.Δεν το είπα για εκείνη την περίσταση.Είσαι και αμόρφωτος.

έντ

 

σπαμ

Link to comment
Share on other sites

Σε βρίζουν λογικά γιατί υπερασπίζεσαι ορισμένους και από την άλλη υπάρχει τόση μαλακία σε αυτό το φορουμ π και να μην ασχολιόσουν όπως λες και πάλι θα σε έβριζαν.. :3

Αφού δεν ασχολούμαι, ένα μύριο threads είχαν γίνει και δεν έκανα post και όταν έκανα θα ταν τίποτα άκυρο.

Giati s eipa pote oti exw problima mazi sou sxetika? I se ebrisa egw prin esu na m peis kamia -beep-ia i se kollisa sta kala ka8oumena? Den to ekana pote auto apla ena pragma p den m arese oti hsoun kai esu mesa sto 8ema ekanes posts -beep-ies otan eixa faei ban kai me pirakse giati opos les den exeis mpi se kanena catfight k exeis dikeo ala ntax orismena atoma edw mesa den 8a baloun pote mialo kai den 8a katalaboun pote pws xanoun ton xrono tous ka8e mera askopa

 

`Thanks

Σου έχω πει κι άλλες φορές τη γνώμη μου για το θέμα και την ξέρεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Η ανώριμοτητα από που φάνηκε από τα λίγα που είπαμε ; Εννοώ απλά σου είπα ότι θεωρώ άχρηστο το touchscreen και πεταμένα λεφτά.Είναι σημάδι ανωριμότητας αυτό;

 

Twra p les gia t touchscreen exeis dikeo einai moufa.

Link to comment
Share on other sites

πλάκα είχε,ας το ξανακάνουμε.

Τώρα είμαι κουρασμένος,μόνο σπάμ.μμμμμ

Δεν καταλαβαίνεις και τι γράφω.Δεν το είπα για εκείνη την περίσταση.Είσαι και αμόρφωτος.

έντ

 

σπαμ

Ναι εσύ μου τη λες τώρα.Και ανώριμος και αμόρφωτος και τα πάντα όλα.Από ένα άτομο 16 ετών που μόλις χτες άρχισε να κάνει post..Μάλιστα.
Link to comment
Share on other sites

Twra p les gia t touchscreen exeis dikeo einai moufa.

είναι ότι έχει το blackwidow ultimate (140 ευρό) άλλα με τo touchscreen και πολλά άλλα.Η τιμή είναι λογική.

 

κν

Link to comment
Share on other sites

είναι ότι έχει το blackwidow ultimate (140 ευρό) άλλα με τo touchscreen και πολλά άλλα.Η τιμή είναι λογική.

 

κν

 

Rofl a0x0ax0ax0a0xa0 ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...