Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

wasup?

Για τον πούτσο staffers έχει το MxC για άλλη μια φορά. Ο FinalGod την είδε Gmod κάνοντας κουμάντο σε όλα τα section.

 

Ευτυχώς το κατάλαβαν κάπως αργά για τον Universe και πήρε τον πούλο. Ο Justice δεν κάνει απολύτως τίποτα εκτός το να βλέπει και ο Maxtor "rebuilding..".

 

+ αυτό για τον Trance

 

kgo staff :)

Ε βλάκα FinalGod είσαι απλά ένας GFX που δεν κάνεις τίποτα για τα section σου! Το παίζεις attention whore στα μικρά και είσαι ο ήρωας τους. Άντε γαμήσου, σάπιοι staffers.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον αυτός δεν ακολουθεί το κλαψιάρικο.. Και έχει και καμια γκόμενα στο βίντεο κλιπ.
Link to comment
Share on other sites

Lol πως το έγραψα έτσι ahhaha

ετοιμαστείτε από Δευτέρα εσύ και ο Nicolas να σας μάθω ορθογραφία γατάκια
Link to comment
Share on other sites

Guys, τυχαίνει κανείς να ξέρει γιατί δεν δουλεύουν τα ακουστικά μου.

Τις προάλλες που άκουγα μουσική απ' αυτά χθες το απόγευμα τα έβγαλα λίγο άστατα και όταν μπήκα στον υπολογιστή το βράδυ, πήγα να τα βάλω και δεν ακουγόταν τίποτα. Έχω κοιτάξει όλες τις ρυθμίσεις ήχου στον υπολογιστή, αλλά τζίφος. Έχεις κανείς λύση σε αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Guys, τυχαίνει κανείς να ξέρει γιατί δεν δουλεύουν τα ακουστικά μου.

Τις προάλλες που άκουγα μουσική απ' αυτά χθες το απόγευμα τα έβγαλα λίγο άστατα και όταν μπήκα στον υπολογιστή το βράδυ, πήγα να τα βάλω και δεν ακουγόταν τίποτα. Έχω κοιτάξει όλες τις ρυθμίσεις ήχου στον υπολογιστή, αλλά τζίφος. Έχεις κανείς λύση σε αυτό;

10 ευρώ psc
Link to comment
Share on other sites

Guys, τυχαίνει κανείς να ξέρει γιατί δεν δουλεύουν τα ακουστικά μου.

Τις προάλλες που άκουγα μουσική απ' αυτά χθες το απόγευμα τα έβγαλα λίγο άστατα και όταν μπήκα στον υπολογιστή το βράδυ, πήγα να τα βάλω και δεν ακουγόταν τίποτα. Έχω κοιτάξει όλες τις ρυθμίσεις ήχου στον υπολογιστή, αλλά τζίφος. Έχεις κανείς λύση σε αυτό;

Έκοψες κανένα καλώδιο μήπως;
Link to comment
Share on other sites

Lol πως το έγραψα έτσι ahhaha

ετοιμαστείτε από Δευτέρα εσύ και ο Nicolas να σας μάθω ορθογραφία γατάκια

Εγώ δεν θα τους χρεώσω. :P

 

 

Έκοψες κανένα καλώδιο μήπως;

Βασικά σε κάποια φάση που πήγα να σηκωθώ το πόδι μου πρέπει να είχε μπλεχτεί στο καλώδιο, και όταν σηκώθηκα το τράβηξα λίγο. Ακούστηκε κάτι. Λογικά απ' αυτό θα είναι. Fck :okey:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα τους χρεώσω. :P

 

Βασικά σε κάποια φάση που πήγα να σηκωθώ το πόδι μου πρέπει να είχε μπλεχτεί στο καλώδιο, και όταν σηκώθηκα το τράβηξα λίγο. Ακούστηκε κάτι. Λογικά απ' αυτό θα είναι. Fck :okey:

Το ντώσει team viewer?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...