Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Εκανα δικεφαλο μετα απο 6 μηνες, και τα χερια μου ηταν πιασμενα για 2 μερες λελ

Το χέρι μου δε τεντώνει ούτε για πλάκα ρε χαχααχαχα
Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου να μην έκανες καθόλου γυμναστική. Σημασία έχει που πήρες απόφαση να κάνεις μια αλλαγή. Έστω και μικρή, κάτι είναι και αυτό.

Υπομονή να έχεις και τα υπόλοιπα έρχονται.

Ρε, δεν θα σταματουσα καθολου, αλλα εχω τραυματιστει στον τραπεζοειδη, και ουσιαστικα δεν μπορω να κανω στηθος/πλατη/ομους :Ρ

 

και τωρα που εκανα κανα δικεφαλο/τρικεφαλο, ετσι for the lulz επειδη περιμενα τους αλλους μετα το τρεξιμο

Link to comment
Share on other sites

Ρε, δεν θα σταματούσα καθόλου, αλλά έχω τραυματιστεί στον τραπεζοειδή, και ουσιαστικά δεν μπορώ να κάνω στήθος/πλάτη/ώμους :Ρ

και τώρα που έκανα ξανά δικέφαλο/τρικέφαλο, έτσι for the lulz επειδή περίμενα τους άλλους μετά το τρέξιμο

Στην φάση που είσαι δεν χρειάζεται να καταπονείς το σώμα σου, περισσότερο από ότι χρειάζεται. Θα μπορούσες να πας να ετοιμάσεις τα πράγματα σου για να φύγεις μέχρι οι υπόλοιποι να τελειώσουν το διάδρομο ή απλά να μιλούσες μαζί τους.

 

Tip: Κοίτα να είσαι συνέχεια σε κίνηση. Βοηθάει.

Link to comment
Share on other sites

Στην φάση που είσαι δεν χρειάζεται να καταπονείς το σώμα σου, περισσότερο από ότι χρειάζεται. Θα μπορούσες να πας να ετοιμάσεις τα πράγματα σου για να φύγεις μέχρι οι υπόλοιποι να τελειώσουν το διάδρομο ή απλά να μιλούσες μαζί τους.

 

Tip: Κοίτα να είσαι συνέχεια σε κίνηση. Βοηθάει.

Ρε μαλάκα σε παρακαλώ άλλαξε όνομα. Δε γίνεται να έχεις profile picture/avatar τον Νότη και να λέγεσαι KeepDaFaith απλά δε γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Στην φάση που είσαι δεν χρειάζεται να καταπονείς το σώμα σου, περισσότερο από ότι χρειάζεται. Θα μπορούσες να πας να ετοιμάσεις τα πράγματα σου για να φύγεις μέχρι οι υπόλοιποι να τελειώσουν το διάδρομο ή απλά να μιλούσες μαζί τους.

 

Tip: Κοίτα να είσαι συνέχεια σε κίνηση. Βοηθάει.

Ε σιγα, δεν καταπονειται με τον δικεφαλο.

 

Link to comment
Share on other sites

Στην φάση που είσαι δεν χρειάζεται να καταπονείς το σώμα σου, περισσότερο από ότι χρειάζεται. Θα μπορούσες να πας να ετοιμάσεις τα πράγματα σου για να φύγεις μέχρι οι υπόλοιποι να τελειώσουν το διάδρομο ή απλά να μιλούσες μαζί τους.

 

Tip: Κοίτα να είσαι συνέχεια σε κίνηση. Βοηθάει.

απο ότι φαίνεται δεν έχεις δουλέψει κάπου που πρέπει να κουβαλάς βάρη, εκεί να δείς καταπόνεση άμα πιάνεσαι εύκολα. το γυμναστήριο δεν είναι τίποτα, πραγματικά.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...