Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Αφού έχει δηλώσει ότι είναι 14χρονο ρε τι συζήτηση θες να κάνεις ;

 

so?

 

Και πάλι δεν κατάλαβες τι εννοώ,καλύτερη συζήτηση έχω με τον τοίχο.

 

sta arxidia mou, ston mpoutso mou, sto mοuni sou

Link to comment
Share on other sites

so?

 

sta arxidia mou, ston mpoutso mou, sto mοuni sou

kai sta arxidia tou kai sto mounoxilo tou kai sto poutsoklanidi tou kai stin poutsa tou kai sto kolo sou :D

Link to comment
Share on other sites

so?

 

sta arxidia mou, ston mpoutso mou, sto mοuni sou

So τα αρχιδια σου είναι ακόμα θαμενα μέσα στο κρέας, το πουλάκι σου είναι σαν τυρογαριδακι και ο τρόπος που μιλάς σε υποβαθμίζει σε 7χρονο. Με όλα αυτά περνιεσαι για γαμιας. ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Χιμπατζη

Link to comment
Share on other sites

So τα αρχιδια σου είναι ακόμα θαμενα μέσα στο κρέας, το πουλάκι σου είναι σαν τυρογαριδακι και ο τρόπος που μιλάς σε υποβαθμίζει σε 7χρονο. Με όλα αυτά περνιεσαι για γαμιας. ..

Χιμπατζη

 

ise kai Developer?

Link to comment
Share on other sites

ise kai Developer?

Είμαι πολλά πράγματα. Εσυ δεν είσαι τίποτα. Μάθε να μιλάς και να γράφεις τη μητρική σου γλώσσα και μετα μίλα για αρχιδια πουτσες μουνια και τα συναφή.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολλά πράγματα. Εσυ δεν είσαι τίποτα. Μάθε να μιλάς και να γράφεις τη μητρική σου γλώσσα και μίλα για αρχιδια πουτσες μουνια και τα συναφή.

 

ta arxidia mou ise, sta + vazoume to line sta - vgazoume kai evales name Dev

Link to comment
Share on other sites

kai sta arxidia tou kai sto mounoxilo tou kai sto poutsoklanidi tou kai stin poutsa tou kai sto kolo sou :D

 

mazepsou

 

So τα αρχιδια σου είναι ακόμα θαμενα μέσα στο κρέας, το πουλάκι σου είναι σαν τυρογαριδακι και ο τρόπος που μιλάς σε υποβαθμίζει σε 7χρονο. Με όλα αυτά περνιεσαι για γαμιας. ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Χιμπατζη

 

sosti provlepsi

 

60306_1652322188317_1294583_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...