Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Magkaki13 γιατί σταμάτησες το ddos χτες ρε καραγκιόζη? Επειδή έκανα block το σκυλάκι σου τον Νικόλουδο και δεν έβρισκες πάλι την ip?

Και να μην σε έχει φίλο στο skype μπορεί να βρει την IP σου.
Link to comment
Share on other sites

Και να μην σε έχει φίλο στο skype μπορεί να βρει την IP σου.

Μπα ούτε καν ... Κλείσε το σκύπε και μπες μόνο fb ... αν δεν σε έχει backdoored @@
Link to comment
Share on other sites

Μπα ούτε καν ... Κλείσε το σκύπε και μπες μόνο fb ... αν δεν σε έχει backdoored @@

Το είχα δοκιμάσει με ένα παιδί είχα κλείσει το skype και βρήκε την last IP που ήταν στο skype μου.
Link to comment
Share on other sites

Το είχα δοκιμάσει με ένα παιδί είχα κλείσει το skype και βρήκε την last IP που ήταν στο skype μου.

nai re leme na kanei rr to rooter ...
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν έχει το σκυπε μου,εκτός από εσένα και κάποιους old staffers.

 

Δεν είναι τυχαίο που άρχισε το δδος όταν έκανα το σκυλάκι του αποδοχή ενώ αφού τον έκανα αποκλεισμό τρέχει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν έχει το σκυπε μου,εκτός από εσένα και κάποιους old staffers.

 

Δεν είναι τυχαίο που άρχισε το δδος όταν έκανα το σκυλάκι του αποδοχή ενώ αφού τον έκανα αποκλεισμό τρέχει μια χαρά.

Το εσένα σε ποιόν πάει?
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που τον έκανα αποκλεισμό και μετά τράβηξα επανεκίνηση δεν κολάω καν,εντελώς τυχαία.

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που τον έκανα αποκλεισμό και μετά τράβηξα επανεκίνηση δεν κολάω καν,εντελώς τυχαία.

παίζει να είσαι πολύ μεγάλος στόκος για να νομίζεις ότι ο νικολούδος σε κάνει ddos
Link to comment
Share on other sites

παίζει να είσαι πολύ μεγάλος στόκος για να νομίζεις ότι ο νικολούδος σε κάνει ddos

 

edw esu nomizeis pos amd=intel re mlka gamisemas

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...