Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Πόσο;

 

Ρε σ'αρέσει αυτό το skin; Το είχα πάρει σε code από το ελληνικό stream στα τελικά της season 2. Δεν μ'αρέσει, το ninja είναι πολύ πιο ωραίο. Το fullmetal καταρχάς, στο splash art είναι σαν φορτηγάκι.
Link to comment
Share on other sites

Ρε σ'αρέσει αυτό το skin; Το είχα πάρει σε code από το ελληνικό stream στα τελικά της season 2. Δεν μ'αρέσει, το ninja είναι πολύ πιο ωραίο. Το fullmetal καταρχάς, στο splash art είναι σαν φορτηγάκι.

 

Γαμάει ig. Όταν κάνεις Q πετάγονται σπίθες.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΜΕ RAMMUS

 

ΤΟΥΣ ΦΟΡΤΩΝΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΘΩΤΗ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.

same here me blackthorn morgana

newblackthornmor4f9ae44d2df71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που θα γίνει είναι να φτιαχτεί new rank και να μπει κάποιος mod μόνο για το λολ section. 

ποιος θα μπει?θα βαλεις silvers H bronzes να κουμανταρουν diamonds + platinums ?κανεις απο οσους ξερω δνψηνονται για τετοια θεση εκτος αν βρεις κανεναν που ψαχνει θεση σταφφ.απ το να μπει καποιο σκουπιδι σε θεματα LoL  Η να μην μπει κανεις προτιμω να μην μπει κανεις.

 

Το πρόβλημα μου είναι ότι με γράφει. Δεν πείραξα δικό του μπαν και σε έκανε unban χωρίς να μου πει τίποτα. Και σαν δεν έφτανε αυτό μου ζητούσε και τα ρέστα για αυτό που έκανε ο Zake και ο NeverMore.

οταν μπηκε ο Νικος(elfo) που τολμω να πω οτι ηταν προσωπικη μου επιλογη 8) ειχα πει στο  Μαξτορ [καπου εχω ακομη το σταλμενο ΠΜ]  να του συμπεριφερονται οπως κ σε μενα. δηλαδη με απειρες ελευθεριες στα πλαισια του rank του k oπως εχει δει κ ο πιο τυφλος ηταν απ τα ελαχιστα ατομα που δεν μετακινηθηκε παρα το Inactivity που εχει. εφοσον ειναι ο αμεσως επομενος στο rank μετα το μαξτορ κ εχει τις περισσοτερες γνωσεις σε ΟΛΑ απο ΟΛΟΥΣ στο σταφφ ,για μενα καλα εκανε γιατι ο Νικος αυτη τη στιγμη ειναι στολιδι για το φορουμ.Οι περισσοτεροι απλα θεσεις καλυπτουν αλλα ο Νικος ειναι πολυυυ μακρια....οποιος εκανε global θα θυμαται ποσα ban ειχα σηκωσει χωρις να ρωτησω κανεναν.ακομη κ Μαξτορικα bans.το να ειναι global καποιος ΑΠΑΙΤΕΙ να εχεις κριτικη σκεψη κ να μην εισαι μαριονετα.ο Ελφο εκανε αυτο το παραπανω που μολις περιεγραψα.

 

Επισης παρακαμπτω το co admin rank μιας κ αποδειχθηκε οτι ειναι global με λευκο χρωμα κ εκτος αυτου εκτος απο μερικες αλλαγες στα rank colors δεν ειδε κανεις καμια ουσιαστικη αλλαγη στο φορουμ ,ακομη αν δεν ειχες οντως τα privileges.Αν δεν τα ειχες σημαινει οτι δν ειχες ποτε την απολυτη εμπιστοσυνη του Μαξτορ κ απλα ησουν λευκος global που εβγαζε τις ανακοινωσεις."Μπροστινος" δηλαδη.εκτος αν τα προμος κ οι αποφασεις μεταξυ active globals κ admin θεωρουνται co-admin ευθυνες. τοτε θα πρεπει να θεωρηθω 5χρονια co admin.οποτε ΝΟ.μεταξυ μας. ηταν  και ειναι αστειο οτιδηποτε σχετιζεται με αυτο το rank κ μετα απο αυτα που διαβασα για τη χρηση του

 

Κώστα μάθε με να είμαι κοινωνικός.

D for Deceive...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...