Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Bέβαια ήμουν και λίγο τυχερός,μιας και σε 2 επιθέσεις που βγήκε τετ-α-τετ,πριν σουτάρει έσπασε το πόδι του.

Link to comment
Share on other sites

Όποιο κόμμα και αν βγαίνει δε νομίζω να ξαναγίνουν τέτοιες γραφικότητες. Ακόμα και στη Ν.Δ το 2012 πέρα από την ομιλία Σαμαρά μετά τις εκλογές έξω από τα κεντρικά της Ν.Δ δεν έγινε τίποτα σε όλη την Ελλάδα.

Προτιμούσα Κώστα Καραμανλή που βγήκε και είπε λεφτά δεν υπάρχουν, πάμε με λιτότητα και βλέπουμε και με Ρωσία για σύμμαχο, παρά τον καραγκιόζη που βγάλαμε μετέπειτα με το ιστορικό "Λεφτά Υπάρχουν". + Ότι βγήκε ξεκάθαρα και είπε απειλείται η ζωή μου αν κερδίσω τις εκλογές.

 

Παρεμπιπτόντως ξέρει κανείς γιατί τα αδέρφια από το Αμέρικα θέλουν να γκρεμίσουν τον γείτονα πρωθυπουργό; 

Link to comment
Share on other sites

 με λιτότητα και βλέπουμε και με Ρωσία για σύμμαχο

Megalo pronomio auto alla distixos ton vromiari ton poulimeno ton anthelina pou psifisan merikoi mono kai mono gia na feri tin ellada se auto to simio den ton endiafere auto isa isa eklise tin porta stous rosus....Amerikanakia oloi tous olo to soi itane etsi...

Link to comment
Share on other sites

Megalo pronomio auto alla distixos ton vromiari ton poulimeno ton anthelina pou psifisan merikoi mono kai mono gia na feri tin ellada se auto to simio den ton endiafere auto isa isa eklise tin porta stous rosus....Amerikanakia oloi tous olo to soi itane etsi...

Προφανώς και αυτός είναι και ο λόγος που ανέβηκε αυτός στην κυβέρνηση και έπεσε ο Καραμανλής. Επίσης αυτός είναι και ο λόγος που ο Σαμαράς είναι σήμερα πρωθυπουργός αφού πρώτα εκτέλεσε με επιτυχία την αποστολή που του είχαν αναθέσει παλαιότερα, αυτή του να ρίξει τον Μητσοτάκη 

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και αυτός είναι και ο λόγος που ανέβηκε αυτός στην κυβέρνηση και έπεσε ο Καραμανλής. Επίσης αυτός είναι και ο λόγος που ο Σαμαράς είναι σήμερα πρωθυπουργός αφού πρώτα εκτέλεσε με επιτυχία την αποστολή που του είχαν αναθέσει παλαιότερα, αυτή του να ρίξει τον Μητσοτάκη 

Kai stin teliki edo pou ta leme ego pleon prosopika exo papsei na pisteuo pos oi ekloges ine alithines den to pisteuo...Aloi apofasizoune pios tha vgei gia prothipourgos tis apofaseis kai ta metra pou tha parei klp klp klp...

Link to comment
Share on other sites

Kai stin teliki edo pou ta leme ego pleon prosopika exo papsei na pisteuo pos oi ekloges ine alithines den to pisteuo...Aloi apofasizoune pios tha vgei gia prothipourgos tis apofaseis kai ta metra pou tha parei klp klp klp...

Έτσι όπως τα λες είναι φίλε μου, εκλογές δημοκρατικές και ελεύθερες δεν υπάρχουν και όπως είπε και ο Καρατζαφέρης (το εξέφρασε δημόσια μέσω του ΣΚΑΪ, δεν υπάρχει χώρα όπου τα αποτελέσματα να τα βγάζει ιδιωτική εταιρία σαφώς και τα αποτελέσματα είναι μαγειρεμένα με τον έναν ή τον άλλον τρόπο. 

Link to comment
Share on other sites

πολύ 'μαγκιά' από το πουθενά και θα σε βαράνε ddos όλη μέρα και θα ψάχνεις psomades μου φαίνεται...

τον ειδαμε και τον πσομα μουχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Το ΦΟΡΟΥΜ ούτε πέθανε ούτε μλκιες!
απλά ορισμένοι βαριούνται την ζωή τους και το παίζουν έξυπνοι στους πάντες, έχουμε κάθε μέρα New members εδω και πάντα 
τους αντιμετωπίζετε με ειρωνεία (ορισμένοι).
Βαριέστε να κάνετε καινούργια πράγματα, (όλο τελείωσε και τελείωσε λέτε) "Τίποτα δεν τελειώνει όταν δεν βαριόμαστε και δουλεύουμε πάνω σε αυτό"
Από την άλλη....επειδή λόγο συμπεριφοράς μερικών εδω μέσα το ΦΟΡΟΥΜ έχει χάσει την φήμη του και έχετε μείνει εσείς και εσείς "λετε μλκιες για να τα κάνετε ακόμη χειρότερα"

Άνετα σε μια βδομάδα ξαναγεμίζει το ΦΟΡΟΥΜ, αρκεί να φύγουν απο εδώ ορισμένοι που το παίζουν θεοί...
Και εννοείται πως δεν σας νοιάζει μερικούς γιατί πολύ απλά σκέφτεστε (δικο μου είναι το Φόρουμ? στα @@ μου)

ΣΤΟ ΧΕΡΙ του Maxtor Και μερικών ατόμων εδώ μέσα είναι να φύγουν οι άκυροι και να πάνε εκι που τους αρμόζει
για να γίνει ακόμη και καλύτερο το φόρουμ και να γεμίσει πάλι κόσμο.
P.S το L2 δεν εχει πεθάνει. - αλλά και να πέθαινε υπάρχουν 1000 λόγοι να παραμέiνει live το φορουμ)

Best regards.

Link to comment
Share on other sites

Το ΦΟΡΟΥΜ ούτε πέθανε ούτε μλκιες!

απλά ορισμένοι βαριούνται την ζωή τους και το παίζουν έξυπνοι στους πάντες, έχουμε κάθε μέρα New members εδω και πάντα 

τους αντιμετωπίζετε με ειρωνεία (ορισμένοι).

Βαριέστε να κάνετε καινούργια πράγματα, (όλο τελείωσε και τελείωσε λέτε) "Τίποτα δεν τελειώνει όταν δεν βαριόμαστε και δουλεύουμε πάνω σε αυτό"

Από την άλλη....επειδή λόγο συμπεριφοράς μερικών εδω μέσα το ΦΟΡΟΥΜ έχει χάσει την φήμη του και έχετε μείνει εσείς και εσείς "λετε μλκιες για να τα κάνετε ακόμη χειρότερα"

 

Άνετα σε μια βδομάδα ξαναγεμίζει το ΦΟΡΟΥΜ, αρκεί να φύγουν απο εδώ ορισμένοι που το παίζουν θεοί...

Και εννοείται πως δεν σας νοιάζει μερικούς γιατί πολύ απλά σκέφτεστε (δικο μου είναι το Φόρουμ? στα @@ μου)

 

ΣΤΟ ΧΕΡΙ του Maxtor Και μερικών ατόμων εδώ μέσα είναι να φύγουν οι άκυροι και να πάνε εκι που τους αρμόζει

για να γίνει ακόμη και καλύτερο το φόρουμ και να γεμίσει πάλι κόσμο.

P.S το L2 δεν εχει πεθάνει. - αλλά και να πέθαινε υπάρχουν 1000 λόγοι να παραμέiνει live το φορουμ)

 

Best regards.

Μυρίσαμε κενή θέση? ;)

Edited by BonJovi®
Link to comment
Share on other sites

Το ΦΟΡΟΥΜ ούτε πέθανε ούτε μλκιες!

απλά ορισμένοι βαριούνται την ζωή τους και το παίζουν έξυπνοι στους πάντες, έχουμε κάθε μέρα New members εδω και πάντα 

τους αντιμετωπίζετε με ειρωνεία (ορισμένοι).

Βαριέστε να κάνετε καινούργια πράγματα, (όλο τελείωσε και τελείωσε λέτε) "Τίποτα δεν τελειώνει όταν δεν βαριόμαστε και δουλεύουμε πάνω σε αυτό"

Από την άλλη....επειδή λόγο συμπεριφοράς μερικών εδω μέσα το ΦΟΡΟΥΜ έχει χάσει την φήμη του και έχετε μείνει εσείς και εσείς "λετε μλκιες για να τα κάνετε ακόμη χειρότερα"

 

Άνετα σε μια βδομάδα ξαναγεμίζει το ΦΟΡΟΥΜ, αρκεί να φύγουν απο εδώ ορισμένοι που το παίζουν θεοί...

Και εννοείται πως δεν σας νοιάζει μερικούς γιατί πολύ απλά σκέφτεστε (δικο μου είναι το Φόρουμ? στα @@ μου)

 

ΣΤΟ ΧΕΡΙ του Maxtor Και μερικών ατόμων εδώ μέσα είναι να φύγουν οι άκυροι και να πάνε εκι που τους αρμόζει

για να γίνει ακόμη και καλύτερο το φόρουμ και να γεμίσει πάλι κόσμο.

P.S το L2 δεν εχει πεθάνει. - αλλά και να πέθαινε υπάρχουν 1000 λόγοι να παραμέiνει live το φορουμ)

 

Best regards.

ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ

Link to comment
Share on other sites

esy kai o vazelos.

Κρίμα και αυτός έμπλεξε τώρα με τους τοκογλύφους και άντε να ξεμπλέξει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...