Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

pou eisai re godfinal na kaneis kana event tis prokopis  :y u no?:

 

 

2o reset sta votes leei xaxaxa kai tha dialeksoun ''aftoi'' ton winner (Y) ok re

Ασε άσε μην με τρελαίνεις και εσύ.

 

 

Άκου λογική επειδή αυτουνού δε του αρέσει το sig του Dask πάει να πει ότι θα κλειδώσουμε το voting και θα αποφασίσουμε μόνοι μας. Λες και για να ψηφίσεις πρέπει να σαι pro και να ξέρεις να ξεχωρίζεις κάθε λεπτομέρεια στο sig του άλλου.

Έμπα Skype να δεις την συνομιλία στο MxCStaff call.Πες μου αυτοκτονείς μετά ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

tha ekana to top donation 0.11 alla tha me leei pali o kostas kai o petros megistana kai kapitala

παντου να δειχνεις τα λεφτα σου

ασε μας

Link to comment
Share on other sites

nikoloude xalas tzampa tin wra sou den niothoun

 

 

 

 

 

 

 

DASK EISAI NIKITIS ASTOUS NA LENE

Αυτοί που δήλωσαν δεν πρέπει να ψηφίζουν, ούτε αυτός που έκανε το event. Και πάνε και λένε θα αποφασίσουμε εμείς τον νικητή (3 άτομα), επειδή ο wyat έκλαιγε όταν με ψήφισαν 2 άτομα κι αυτός είχε 7 votes συνολικά κι έλεγε για friendvoting και μαλακίες.

Όλοι ψήφιζαν αυτόν και τον stereotype επειδή είναι mods, ο damian botare, έβαζε account με 7 posts και ψήφιζε. Αυτά δεν τα είδε κανείς :Kappa:

Πιστεύω το sotm θα ξαναπιάσει τόποτε :troll:

Link to comment
Share on other sites

του το είπα ότι θα αποτύχει και αυτό το event από βλακείες, και μου έλεγε όχι δεν είμαι παιδάκι.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είναι λογική αυτή τώρα; Δεν με ψήφισαν άρα βγαίνω από το event;

 

lol

Είσαι μαλάκας;Εμένα μ έπρηξε τα αρχίδια που σε ψήφισα κλαιγόταν στο σκαιπ όλη μέρα και αναγκάστηκε και μπηκε ο ED στην μεση πριν του κατεβάσω τα ακατέβατα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον έκραξα τον καραγκιόζη και στο skype και δημόσια στο topic και ας πάει να κλαίγεται στον Maxtor τώρα στα παπάρια μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον έκραξα τον καραγκιόζη και στο skype και δημόσια στο topic και ας πάει να κλαίγεται στον Maxtor τώρα στα παπάρια μου.

ΕΤΣΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΑΙ ΤΑ ΔΙΚΙΑ
Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΑΙ ΤΑ ΔΙΚΙΑ

Προφανώς ρε μαλάκα στη τελική τον dask τον είχαν ψηφίσει 2 άτομα και τον Wyatt 7 τι κλαίγεται; Επειδή δεν πήρε και τους 2 ψήφους του Dask; Δε γαμιούνται όλοι λέω εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Είσαι μαλάκας;Εμένα μ έπρηξε τα αρχίδια που σε ψήφισα κλαιγόταν στο σκαιπ όλη μέρα και αναγκάστηκε και μπηκε ο ED στην μεση πριν του κατεβάσω τα ακατέβατα.

perimenw ;) . elpizw na mn me exeis grapsei mlka :P
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...