Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Όχι ρε συ.. Αλλά όσο να'ναι όταν είσαι σε σχέση καιρό ξέρεις πως σκέφτεται η κοπέλα σου πάνω κάτω.... Αλλά από την άλλη δεν μπορείς να κάνεις και τίποτα για να αλλάξεις ορισμένα πράγματα που δεν αρέσουν στην κοπέλα.... Είναι γάμησε τα το θέμα σου λέω... Απλά είναι να μην μπλέξεις με ανώμαλη κοπέλα...

αν δεν ειναι κομπλεξαρισμενη τοτε συμμετεχει κ αυτη στη παρεα κ ολα μελι γαλα.αν ειναι στραβοξυλο κ κραταει μουτρα για ενα τετοιο συμβαν (που εσενα σε ευχαριστει εκεινη την ωρα)τοτε κατι παει λαθος με εσενα που τα εχεις ακομη μαζι της(κ σε απομονωνει απ τους φιλους σου)

 

Σε αυτήν την περίπτωση πηγαίνεις με την κοπελιά σε μια ήσυχη καφετέρια και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.... υποτίθεται ο,τι με την κοπέλα σου βγήκες για καφέ και όχι με τα παιδιά που κάνεις παρέα... Γιατί και η κοπέλα σου μετά μπορεί να σκεφτεί κάτι αρνητικό.... Στο λέω γιατί κι εγώ την έχω πατήσει έτσι...

φιλοι>γυναικα ...εκτος αν πατε μαζι σε κανα απομερο μερος κ ανοιξετε μια φαρμα κ ο επομενος κατοικος απεχει 15χλμ απ το κτημα σας.

 

ποτε μου δεν καταλαβα γιατι θα πρεπει να διαλεξεις μεταξυ των 2... Η οι φιλοι σου η αυτη...

Link to comment
Share on other sites

αν δεν ειναι κομπλεξαρισμενη τοτε συμμετεχει κ αυτη στη παρεα κ ολα μελι γαλα.αν ειναι στραβοξυλο κ κραταει μουτρα για ενα τετοιο συμβαν (που εσενα σε ευχαριστει εκεινη την ωρα)τοτε κατι παει λαθος με εσενα που τα εχεις ακομη μαζι της(κ σε απομονωνει απ τους φιλους σου)

φιλοι>γυναικα ...εκτος αν πατε μαζι σε κανα απομερο μερος κ ανοιξετε μια φαρμα κ ο επομενος κατοικος απεχει 15χλμ απ το κτημα σας.

 

ποτε μου δεν καταλαβα γιατι θα πρεπει να διαλεξεις μεταξυ των 2... Η οι φιλοι σου η αυτη...

 

Φίλε και εγώ αυτό σκέφτομαι αλλά έχω ακούσει και από άλλους φίλους για ορισμένες κοπέλες που έκαναν σχέση μαζί τους ο,τι ήταν μόνο για γ....σι και μετά τους παρατούσαν με σκοπό ο ένας να εκφοβίζει την κοπέλα λέγοντας πως "Άμα δεν κάνουμε σχέση θα πέσω σε γκρεμό" ή " Άμα δεν κάνουμε σχέση θα σου -beep-σω το σπίτι και την που..... που σε έβγαζε"..... Και ο άλλος απλά αυτοκτόνησε :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κούκλες

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

της Barbie :troll:

 

Καλώς τον βασιλιά των λιονταριών :troll:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε και εγώ αυτό σκέφτομαι αλλά έχω ακούσει και από άλλους φίλους για ορισμένες κοπέλες που έκαναν σχέση μαζί τους ο,τι ήταν μόνο για γ....σι και μετά τους παρατούσαν με σκοπό ο ένας να εκφοβίζει την κοπέλα λέγοντας πως "Άμα δεν κάνουμε σχέση θα πέσω σε γκρεμό" ή " Άμα δεν κάνουμε σχέση θα σου -beep-σω το σπίτι και την που..... που σε έβγαζε"..... Και ο άλλος απλά αυτοκτόνησε :LOL:

ακραιο κ ακυρο παραδειγμα.
Link to comment
Share on other sites

ακραιο κ ακυρο παραδειγμα.

 

καθόλου άκυρο... Ακόμα και στις ειδήσεις τον έδειξαν(σε τοπικό κανάλι)..!!!!!

 

Παρ'όλα αυτά δεν υπάρχει καμία διαφορά εκτός αν η κοπέλα είναι τέρμα ανομαλάρα που ο μόνος σκοπός της είναι να επικεντρώσεις το βλέμμα σου μόνο πάνω της(το πολύ πιθανό βασικά..)

Link to comment
Share on other sites

καθόλου άκυρο... Ακόμα και στις ειδήσεις τον έδειξαν(σε τοπικό κανάλι)..!!!!!

 

Παρ'όλα αυτά δεν υπάρχει καμία διαφορά εκτός αν η κοπέλα είναι τέρμα ανομαλάρα που ο μόνος σκοπός της είναι να επικεντρώσεις το βλέμμα σου μόνο πάνω της(το πολύ πιθανό βασικά..)

Ακόμη περιμένω κάτι από εσένα  O0
Link to comment
Share on other sites

καθόλου άκυρο... Ακόμα και στις ειδήσεις τον έδειξαν(σε τοπικό κανάλι)..!!!!!

 

Παρ'όλα αυτά δεν υπάρχει καμία διαφορά εκτός αν η κοπέλα είναι τέρμα ανομαλάρα που ο μόνος σκοπός της είναι να επικεντρώσεις το βλέμμα σου μόνο πάνω της(το πολύ πιθανό βασικά..)

αδυνατω να καταλαβω που θες να καταληξεις...
Link to comment
Share on other sites

αδυνατω να καταλαβω που θες να καταληξεις...

 

Δηλαδή ρε παιδί μου στο ο,τι οι περισσότερες κοπέλες όταν έχουν μια σχέση θέλουν ντε και καλά τα αγόρια τους να έχουν τα βλέμματα όλα επάνω σε αυτές και όχι να υπολογίζουν τους φίλους τους.... λόγο υπερβολικής ζηλοφθονίας... :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ρε παιδί μου στο ο,τι οι περισσότερες κοπέλες όταν έχουν μια σχέση θέλουν ντε και καλά τα αγόρια τους να έχουν τα βλέμματα όλα επάνω σε αυτές και όχι να υπολογίζουν τους φίλους τους.... λόγο υπερβολικής ζηλοφθονίας... :LOL:

SO FCKING TRUE
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ρε παιδί μου στο ο,τι οι περισσότερες κοπέλες όταν έχουν μια σχέση θέλουν ντε και καλά τα αγόρια τους να έχουν τα βλέμματα όλα επάνω σε αυτές και όχι να υπολογίζουν τους φίλους τους.... λόγο υπερβολικής ζηλοφθονίας... :LOL:

ελειψη σεξ

2 φορες την ευδομαδα και θα εισαι οκ

Link to comment
Share on other sites

544837_281099598677996_1000167941_n.jpg

Πραγματικά, αν είχε τρύπα η οθόνη σε συγκεκριμένο σημείο που να "βολεύει" θα την έκλεινα. :happyforever: :troll:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...