Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Όχι δεν κατέχω την τραγελαφική εξυπνάδα σου για να καταλάβω. Sorry δεν είμαι καμμένος.

δεν υπάρχει σωτηρία
Link to comment
Share on other sites

μπες φβ, καλύτερα απο τσατ να γελάσεις κιόλας

 

καλά αυτά που τράβηξα εγώ με την δικιά μου πιστεύω δεν τα έχει περάσει κανείς ;p

Link to comment
Share on other sites

καλά αυτά που τράβηξα εγώ με την δικιά μου πιστεύω δεν τα έχει περάσει κανείς ;p

καλά μην παίρνεις και όρκο ;p
Link to comment
Share on other sites

Έχει μια βδομάδα που έφυγα από Ηράκλειο. ΣΕΑΠ

σειρά; ρε μαλάκα ήσουν ηράκλειο και δεν είπες λέξη για καφέ; λελ. πριν 3 μήνες απολύθηκε ο κολλητός μου απο εκεί
Link to comment
Share on other sites

σειρά; ρε μαλάκα ήσουν ηράκλειο και δεν είπες λέξη για καφέ; λελ. πριν 3 μήνες απολύθηκε ο κολλητός μου απο εκεί

Αφού ήταν εκεί τότε θα σου έχει πει ότι εκεί μέσα το μυαλό σου γίνεται... και ξεχνάς και τους καφέδες και τα πάντα...

Link to comment
Share on other sites

height=240 width=340https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/8966_167907700031056_1753861059_n.jpg[/img]

 

Αλλά τώρα μπήκαν και οι δάφνες και μόνο τον καφέ σκεφτόμαστε...

Link to comment
Share on other sites

σειρά; ρε μαλάκα ήσουν ηράκλειο και δεν είπες λέξη για καφέ; λελ. πριν 3 μήνες απολύθηκε ο κολλητός μου απο εκεί

 

όλοι οι φίλοι μου σπουδάζουν ηράκλειο .. είχα έρθει για μια μέρα αλλά ρε μαλάκα δεν είχα το τηλ σου :/

Link to comment
Share on other sites

καμία.

 

Βασικά και Μπαν να μου κάνετε με το άλλο το ζωάκι στη ΠΟΥΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΚΙΟΛΑΣ.

Συνειδητοποιησε το.

Με σας για staffers το Φόρουμ πάει από το κακό στο πούτσο-χειρότερο. Δεν υπάρχει σωτηρία όπως ανέφερεΣ.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά και Μπαν να μου κάνετε με το άλλο το ζωάκι στη ΠΟΥΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΚΙΟΛΑΣ.

Συνειδητοποιησε το.

Με σας για staffers το Φόρουμ πάει από το κακό στο πούτσο-χειρότερο. Δεν υπάρχει σωτηρία όπως ανέφερεΣ.

γιατί βρίζεις τον justice; εγώ σε έβγαλα από το staff. αυτός ήταν co-admin όταν μπήκες, δηλαδή σαν να σε έβαλε. δεν έχει καμιά σχέση με την έξοδο σου, απλά ξύπνησε στην περίπτωσή σου

 

;D

 

και εγώ νόμιζα ότι γαμάς μόνο, αλλά τελικά γαμάς και δέρνεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...