Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

γιατί βρίζεις τον justice; εγώ σε έβγαλα από το staff. αυτός ήταν co-admin όταν μπήκες, δηλαδή σαν να σε έβαλε. δεν έχει καμιά σχέση με την έξοδο σου, απλά ξύπνησε στην περίπτωσή σου

 

;D

 

και εγώ νόμιζα ότι γαμάς μόνο, αλλά τελικά γαμάς και δέρνεις.

 

Όπως μου φέρεται του φερομαι το βρίσιμο είναι μια λεπτομέρεια

Link to comment
Share on other sites

Όπως μου φέρεται του φερομαι το βρίσιμο είναι μια λεπτομέρεια

Στα σκουπίδια συμπεριφέρονται ευγενικά. #not

Link to comment
Share on other sites

ο noble θα διαβάζει αυτά που λέμε και θα τραβάει τα μαλλιά του τώρα

 

"μα εγώ για ένα duo lol έψαχνα εδώ μέσα και βρήκα μπουρδέλο"

πατησα τυχαια σε ενα ποστ του βουρουντου κ ανακαλυψα ενα δραμα 15+ σελιδων! πηρα μια γερη δοση  :gusta:

 

Άντε βρε μπετόβλακα να πουμε μια κλίκα είστε Justice, Wrd, και κάνετε κουμάντο επειδή ο Μaxtor κοιμάται νομίζετε οτι μπορείτε να βάζετε εσείς όποιους γουστάρετε για staffers και μη μου πεις οτι ζητάτε την άποψη του staff για έναν νέο staffer αυτό είναι το 5% της απόφασης αν θα είναι ναι η όχι από το υπόλοιπο 95%.

Βάζετε αυτούς που σας συμφέρει αντέ βάλτε και αλλά wannabes staffers να σας δω κολόζωα. Εγώ σας πείραξα που ήμουν 24/7 active ΖΩΑ.

 

EDIT:

 

Φυσικά και θα βγω από πάνω έκανα υπεραρκετά πράγματα και το ευχαριστώ ποιο ήταν ? Να φάω demote οικιοθελώς διότι το μυαλό σας είναι καμμένο και δεν βλέπετε ποιος ασχολείται με το forum και ποιος απλά κάθετε online σε παρακαλώ το ότι είσαι online δεν σημαίνει ότι είσαι active. To ότι είσαι online και spammareis όλη μέρα και όλη νύχτα στο GOST δεν σε κάνει active moderator ξυπνήστε πια ZΩΑ.

στα λεγα γαμω το κεφαλι σου εδω κ 1μιση χρονο οτι για ποιο λογο να γινεις ο αναμορφωτης του φορουμ κ αυτος που θα το ξαναζωντανεψει οταν το κερδος σου θα ειναι 0 κ δν θα σου πει κανεις ευχαριστω. στα λεγα απο οταν ημουν ο ιδιος σταφφερ οταν την εψαχνα να φυγω.επισης ειπες τη λεξη ζωο πιο πολλες φορες απο παπα που λεει το ΑΜΗΝ.τελος επειδη μου αρεσει να λεω τα πραγματα με το ονομα τους σου ειχα πει οτι οσο θα ειμαι εγω η ο wrd η καποιος απ τους πολυ παλιους που εχουν περασει απο εξαιρετικη φουρνια σταφφερ κ ξεραν να διαλεγουν ατομα,δυσκολα θα μπαινες στο σταφφ οπως κ επισης κ το ηδη υπαρχον "προσωπικο" με το ζορι θα εμπαινε γιατι δεν καλυπτει ουτε το 25% απ αυτα που απαιτουνται.προφανως δεν υπαρχουν καλυτεροι (απ τους πρωταρηδες)για αυτο αρκετοι βρισκονται ηδη εκει ακομη :3 . το οτι ειναι καποιος active δεν σημαινει οτι θα πρεπει να του πουν κ μπραβο.

 

Είναι μέχρι να της κάνεις τα τρίδυμα, θα δεις μετά πως η εμπιστοσύνη θα γεμίσει μία δίκανη καραμπίνα.

ZXAXZASXASXASAXAZZXA

 

 

 

xdem εισηγηθηκα το Unban σου για αυτο το δραμα της εβδομαδος.  :not bad:

 

Pvw skeytontai i atimes

 

Το δραμα μιας γυναικας ειναι να πρεπει

1. Nα λουστεί

2. Να βάψει το μαλλί

3. Να χτενιστεί

4. Να βάλει extensions

5. Να καθαρίσει το πρόσωπο

6. Να βάλει make up

7. Nα βάλει σκιές

8. Να βάλει μάσκαρα

9. Να βάλει eye-liner

10. Nα φτιάξει βλεφαρίδες

11. Να βάλει κραγιόν

12. Να φτιάξει νύχια....

 

…για να βγει στον δρόμο και αυτό που θα ακούσει να είναι "πωπω μια κωλάρα"

 

*if you know what I mean

δεν φανταζεσαι ποσα λειπουν ακομη.  γυναικεια ματαιοδοξια
Link to comment
Share on other sites

Lineage II Tribunal is under construtction our developers building a place that you can play with your friends,clan,e-friends without warring about what happend in feature, couse all private project close about 1-2-6-12 months after laucnh, Soon with you, stay turned.

Snoopi αγόρι μου πως έμαθες τόσο καλά αγγλικά;

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα δεν είπες τίποτα Κώστα. Me jelly.

nop.δεν εχω δει δραμα που να με χαροποιει ιδιαιτερα.
Link to comment
Share on other sites

nop.δεν εχω δει δραμα που να με χαροποιει ιδιαιτερα.

πάνε οι παλιές καλές εποχές :'(
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...