Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Το λες αυτό επειδή δεν έχεις φάει από τον Ιορδάνη!

Εγώ έφαγα από ένα μαγαζί που δεν μίλαγαν καν Ελληνικά στην Κομοτηνή και ήταν καλή,αλλά δεν συγκρίνεται με τον μέγιστο Ιορδάνη.

 

Δεν έχεις συνηθίσει να τρως ποιοτική μπουγάτσα. Για αυτό νομίζεις ότι είναι καλύτερη.

 

Είναι όπως όταν βάζεις σε Ρουβίτσα να ακούσει Pink Floyd. Θα γυρίσει να σου πει "Τι είναι αυτή η μαλακία που έβαλες;"

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις συνηθίσει να τρως ποιοτική μπουγάτσα. Για αυτό νομίζεις ότι είναι καλύτερη.

 

Είναι όπως όταν βάζεις σε Ρουβίτσα να ακούσει Pink Floyd. Θα γυρίσει να σου πει "Τι είναι αυτή η μαλακία που έβαλες;"

Θα σε έκραζα,αλλά μου άρεσε το παράδειγμα που έδωσες,οπότε πάω πά....

Έχω εμπειρία με τις Ρουβίτσες... Τόσο καιρό παιδευόμουν με τη μάνα σου.

Από την Κομοτηνή μέχρι εδώ φτάνει το πουλί σου ρε μαλάκα,ποιος είσαι,o Lexington Steele?
Link to comment
Share on other sites

Από την Κομοτηνή μέχρι εδώ φτάνει το πουλί σου ρε μαλάκα,ποιος είσαι,o Lexington Steele?

 

Ερχόταν η μάνα σου Κομοτηνή μόνο και μόνο για να τρώει πούτσο. Τόσο κολλημένη...

Link to comment
Share on other sites

Ερχόταν η μάνα σου Κομοτηνή μόνο και μόνο για να τρώει πούτσο. Τόσο κολλημένη...

Α γι'αυτό πήγα διακοπές Κομοτηνή μια χρονιά?Αυτό λες να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Πάντως την δικιά σου καιρό έχω να την δω μετά το Παγανιστικό όργιο του 2006,λένε πως την διαμέλισε ο Δημητροκάλης και την χρησιμοποίησε ως ορεκτικό μαζί με καναπεδάκια.

Link to comment
Share on other sites

Με τον κόλπο έκανε κόλπο και πήρε την ιδέα για τα fleshlight,οπότε με κάποιον έμμεσο τρόπο γαμάς την μάνα σου κάθε μέρα στις 21:00.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως την δικιά σου καιρό έχω να την δω μετά το Παγανιστικό όργιο του 2006,λένε πως την διαμέλισε ο Δημητροκάλης και την χρησιμοποίησε ως ορεκτικό μαζί με καναπεδάκια.

 

ΠΟΥ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε μόνο ο Όσιρις,ο Δράκουλας και η μάνα σου τέτοια μοίρα,τεμαχίστηκαν και τα μέρη τους κρύφτηκαν στα πιο απομακρυσμένα και άφαντα μέρη της Αιγύπτου,της Τρανσυλβανίας και της Ελλάδας αντίστοιχα.Φήμες λένε ότι για την Ελλάδα διάλεξαν το παντελόνι σου ως κρυψώνα.

Link to comment
Share on other sites

ομγγ θα πρήζουν με ρεπορτ με αυτά που λες, λαλ

Αυτός φταίει που με προκάλεσε ενώ όλοι ξέρουμε ποιος είναι ο πιο hardcore,ανελέητος,σιχαμερός και γλοιώδης flamer!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...