Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Universe είσαι

Aναλόγως τι δικαιώματα θα δώσεις.

μια αφορμή χρειάζομαι.

Τραγικέ χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Bonjovi , δεν βαρεθηκες να γλυφεις?

 

Όχι ρε μπορώ και άλλο. Ποιον ακριβώς να γλείψω; Ένα κώλο account θέλω να πουλήσω, ο μόνος λόγος που μπαίνω είναι αυτός. 7 μήνες έχω να μπω λες να μου έλειψαν οι μαλάκες τύπου Romeo κτλπ; Έχω καλύτερα πράγματα να κάνω από το να είμαι στο mxc wtf. 

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε μπορώ και άλλο. Ποιον ακριβώς να γλείψω; Ένα κώλο account θέλω να πουλήσω, ο μόνος λόγος που μπαίνω είναι αυτός. 7 μήνες έχω να μπω λες να μου έλειψαν οι μαλάκες τύπου Romeo κτλπ; Έχω καλύτερα πράγματα να κάνω από το να είμαι στο mxc wtf. 

Ξερω γω , στον ventic και στον maxtor δουλεψαν καλα παντως.

 

Link to comment
Share on other sites

Ξερω γω , στον ventic και στον maxtor δουλεψαν καλα παντως.

 

Sure. μόνο που δεν έγλειψα κανέναν τους. Ειδικά τον maxtor λολ wtf

Link to comment
Share on other sites

Sure. μόνο που δεν έγλειψα κανέναν τους. Ειδικά τον maxtor λολ wtf

Εγώ προσωπικά είχα πρίν και άλλα account και όταν ο Maxtor σε έκανε demote σε απλό member για να αποφύγει τα DDoS attacks, δεν είπες τίποτα και έφυγες. Αυτό ήταν το πιο σωστό, που δεν θα έκανε ποτε κανείς!
Link to comment
Share on other sites

Sure. μόνο που δεν έγλειψα κανέναν τους. Ειδικά τον maxtor λολ wtf

Eλα σε ξερω πιο παλια απο ολους

και την πουστια που μου επαιξες στο gp και τις μαλακιες που εκανες μετα απο δω , butthurted

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά είχα πρίν και άλλα account και όταν ο Maxtor σε έκανε demote σε απλό member για να αποφύγει τα DDoS attacks, δεν είπες τίποτα και έφυγες. Αυτό ήταν το πιο σωστό, που δεν θα έκανε ποτε κανείς!

Δεν μπορούσα να κάνω και κάτι άλλο και δε με πείραξε κιόλας και εγώ το ίδιο θα έκανα. Από εκεί και πέρα ήταν δικό του θέμα να βάλει ένα protection της προκοπής και να έχει το κεφάλι του ήσυχο. Ούτε έγλειψα ποτέ κανέναν ούτε είχα σκοπό.

Link to comment
Share on other sites

Eλα σε ξερω πιο παλια απο ολους

και την πουστια που μου επαιξες στο gp και τις μαλακιες που εκανες μετα απο δω , butthurted

 

Μαλάκα Carmine (αν κατάλαβα καλά) εγώ πουστιά δε σε παίξα. Και δεν έγλειψα και κανέναν και το ξες

Link to comment
Share on other sites

και τις Paysafe που εδινες στον βεντικ για να σε κανει gold

ασε

 

Ποιες; Είσαι τρόμπας ρε; Καταρχάς μια psc έδωσα στον Ventic και αυτή ήταν για VIP στις αρχές του Μάη. Εγώ promote πήρα 2 μήνες μετά σχεδόν. Οπότε κόψε τις μαλακίες. Και δε σε έπαιξα πουστιά, εσύ ήσουν προκλητικός.

Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρε μαλακα , κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας τωρα?

Απλα γινατε ολοι butthurt εκει επειδη εκανα σωστα την δουλεια μου και βρηκες να εκμεταλευτης την εμπιστοσυνη που  σου ειχα

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...