Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Χαζούλη Franky,ο OmG είναι.

Όχι ρε ,δεν βαράω εγώ,είμαι καλό παιδί.

fanky

 

 

ναι τώρα θυμήθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος λέει γιατί δε βάζουμε ddos protection στο mxb... Δε σου απαντάω καν σε αφήνω να το σκεφτείς μόνος σου γιατί δε θέλω να γίνω κακός.

 

Όσο για τις μαλακίες ότι δε βαράτε εσείς να σας πληροφορήσω ότι από τη μέρα που μπήκαμε εδώ και λέγαμε μαλακίες τρώει το ddos το mxb.

Για την ακρίβεια άλλη όρεξη δεν είχα να βαράω το κωλοφόρουμ σας και να σας έχω εδώ.

Συν ότι δεν υπάρχει περίπτωση να βαρέσω κάποιον με booter γιατί αν με πιάσουν qq. Δεν είναι τόσο δύσκολο να με εντοπίσει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος λέει γιατί δε βάζουμε ddos protection στο mxb... Δε σου απαντάω καν σε αφήνω να το σκεφτείς μόνος σου γιατί δε θέλω να γίνω κακός.

 

Όσο για τις μαλακίες ότι δε βαράτε εσείς να σας πληροφορήσω ότι από τη μέρα που μπήκαμε εδώ και λέγαμε μαλακίες τρώει το ddos το mxb.

Ε τότε μην κλαίγεστε ρε μαλάκες,και σου ξαναλέω. Οποιοσδήποτε μπορεί να βαράει.

Link to comment
Share on other sites

νικο πες μου ρε μαλάκα,γιατί απο την ώρα που έφυγα(6 παρα) γίνεται αυτό το πράγμα..

 

τι έχει γίνει;τι έχω χάσει;

Link to comment
Share on other sites

Συν ότι δεν υπάρχει περίπτωση να βαρέσω κάποιον με booter γιατί αν με πιάσουν qq. Δεν είναι τόσο δύσκολο να με εντοπίσει κάποιος.

Ναι οκ μας βαράνε από άλλου γιατί φοβούνται μη τους φάμε τον κόσμο. Τέλος πάντων δε το συνεχίζω δεν έχει νόημα άλλωστε.
Link to comment
Share on other sites

Ε τότε μην κλαίγεστε ρε μαλάκες,και σου ξαναλέω. Οποιορδήποτε μπορεί να βαράει.

Οποιοσδήποτε από το mxc συμφωνώ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ μας βαράνε από άλλου γιατί φοβούνται μη τους φάμε τον κόσμο. Τέλος πάντων δε το συνεχίζω δεν έχει νόημα άλλωστε.

ενώ κάποιος από εδώ μέσα έχει ? δεν βγάζω νόημα ...
Link to comment
Share on other sites

ενώ κάποιος από εδώ μέσα έχει ? δεν βγάζω νόημα ...

Όχι δεν έχει φυσικά, όλως τυχαίως επαναλαμβάνω από όταν μπήκαμε εδώ μέσα και λέγαμε μαλακίες ξεκίνησαν τα ddos.
Link to comment
Share on other sites

Και αφου ειστε τοσο βλακαμαδες και βαρατε το mxb, θα κανω εδω την ερωτηση

 

Καμια συμβουλη για να αγορασω handsfree? Κανα link ? !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...