Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Για την ακρίβεια όλοι έχουμε τικ, βέβαια το δικό μου είναι λίγο nerdουλικο αλλά klain. Εδώ ο άλλος έκανε topics με ζόμπι που τυλίγονται στις φλόγες και του έδινες συγχαρητήρια, το δικό μου το κουσούρι σε πείραξε;

Είπα εγώ ότι έχεις κανένα τικ ή κουσούρι το οποίο με πείραξε κιόλας; Όσο για τα τοπικ του αλλουνού είχαν πλάκα, έβγαζαν χιούμορ (αν ξέρεις τι είναι) ή πες το με τη δική σου λογική, πως ήταν χαζά. Όπως και να 'χει εμένα μου άρεσαν, αυτό που δεν καταλαβαίνω εγώ είναι αυτοί που δεν τους άρεσαν, σαν τη πάρτη σου καλή ώρα, τι ακριβώς ήθελαν να αποδείξουν; Ότι είσαι σοβαρός και δεν ασχολείσαι με ανωριμότητες ή κάτι τέτοιο μου φάνηκε εμένα. Βέβαια δεν ξέρω γιατί έφερες αυτό το παράδειγμα μιας και δεν είπα για κουσούρι ή ότι έχω κάτι συγκεκριμένο μαζί σου.

 

Αααα, για αυτό που είπες εσύ ότι είμαι κομπλεξικός που δεν ξέρω για ποιον λόγο μαλώνω, εσύ με έκραξες που δεν ήξερες τον λόγο τον οποίο μάλωνα.

Link to comment
Share on other sites

Universe de pas na kaneis to signa tou ninja lew gw?  :troll:

 

 

 

wts tsipouro  :gusta:

 

Σιγά μη πάρω διαταγές απο σένα πληρώνομαι? 'Οποτε γουστάρω θα το κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μη πάρω διαταγές απο σένα πληρώνομαι? 'Οποτε γουστάρω θα το κάνω.

 

 

mi mou tin mpeneis emena ok?  :dat: oti sou lew tha kaneis dimokratia exoume  :forever alone like a boss:

Link to comment
Share on other sites

otan mou ekane o finito -1 kai ekana report esteila pm gia fix ston zake opos kai se allous mod afou ekane to fix kai meta evlepe to profile sou to profile tou finito-fortuni ktlp apo ekei kai pera logika evlepe ta post p exeis kanei. kai to ti eleges giafton. dunno.

Μα δεν είπα κάτι γι'αυτόν πριν το fix, έχω να ασχοληθώ μήνες με τον ζακε μέχρι που πείραξε το καρμα. Και τι σχέση έχει το dekarma του φινιτο, και εγώ πότε σε έκανα dekarma; Σε έκανα μετά το fix του zake άρα πάλι δεν στέκει αυτό που λες.
Link to comment
Share on other sites

 

mi mou tin mpeneis emena ok?  :dat: oti sou lew tha kaneis dimokratia exoume  :forever alone like a boss:

 

Βγες έξω να δεις αν έρχομαι ρε rosalie.

Θα μου πεις εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Βγες έξω να δεις αν έρχομαι ρε rosalie.

Θα μου πεις εσύ.

Θέλω να σου ζητήσω μια χάρη, είναι σοβαρό χωρίς πλάκα.
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα κάτι γι'αυτόν πριν το fix, έχω να ασχοληθώ μήνες με τον ζακε μέχρι που πείραξε το καρμα. Και τι σχέση έχει το dekarma του φινιτο, και εγώ πότε σε έκανα dekarma; Σε έκανα μετά το fix του zake άρα πάλι δεν στέκει αυτό που λες.

 

o zake s ekane dekarma epidi ksana edoses karma ston fortuni esu m ekanes dekarma epidi ''fixara'' to dekarma pou eixes kanei esu ston zake to topic pou ton evrizes den itan meta to dekarma mou apo sena itan epidi ekane sinexeia dekarma ston fortuni. egw ipia esu den katalaveneis?  :P

Link to comment
Share on other sites

Βγες έξω να δεις αν έρχομαι ρε rosalie.

Θα μου πεις εσύ.

 

 

an pires sovara to ti eipa kanw emo quit stin psixra  :dat:

Link to comment
Share on other sites

 

an pires sovara to ti eipa kanw emo quit stin psixra  :dat:

 

Όχι απλά εμ κάνετε request εμ τα θέλετε και γρήγορα χαλάρωσε λιγάκι.

Προτιμώ να εξυπηρετήσω κάποιο καινούργιο πρόσωπο παρα μόνο έσενα και εναν NinjaStep.

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά εμ κάνετε request εμ τα θέλετε και γρήγορα χαλάρωσε λιγάκι.

Προτιμώ να εξυπηρετήσω κάποιο καινούργιο πρόσωπο παρα μόνο έσενα και εναν NinjaStep.

Ton ninjastep mporeis na ton apokaleis M.D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...