Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Σήμερα πήγα χωρίς εισιτήριο να πληρώσω το πρόστιμο που μου ρίξανε πριν μια βδομάδα επειδή δεν είχα εισιτήριο. Νιώθω πολύ alitiz.

Poli alitia xD
Link to comment
Share on other sites

Και μένα οι μπάτσοι μου φάγαν τα ψιλά που να πάθουν όλοι σκλήρυνση κατά πλάκας.

 

Σε αυτό σου απάντησα mxb.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό σου απάντησα mxb.

Ναι το δα χαχαχαχα

 

Ρε μαλάκα τα βάζαμε κάπου τα ψιλά και θα μας τα γύριζαν λέει μετά και μόλις βγήκαμε από το γήπεδο αυτό το κουτί είχε εξαφανιστεί και κανείς μας δεν πήρε πίσω τα λεφτά του, το μεροκάματο των μπάτσων ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το δα χαχαχαχα

 

Ρε μαλάκα τα βάζαμε κάπου τα ψιλά και θα μας τα γύριζαν λέει μετά και μόλις βγήκαμε από το γήπεδο αυτό το κουτί είχε εξαφανιστεί και κανείς μας δεν πήρε πίσω τα λεφτά του, το μεροκάματο των μπάτσων ήταν.

 

γιατι τα αφηνεις στο κουτι?? ουτε καν...Εγω οταν πηγαινα στο γηπαιδο πριν χρονια κρυβαμε τους αναπτηρες για να μην τους παρουν (οχι πως κοιταγαν κιολας)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα χωρίς εισιτήριο να πληρώσω το πρόστιμο που μου ρίξανε πριν μια βδομάδα επειδή δεν είχα εισιτήριο. Νιώθω πολύ alitiz.

1323062570885261.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα χωρίς εισιτήριο να πληρώσω το πρόστιμο που μου ρίξανε πριν μια βδομάδα επειδή δεν είχα εισιτήριο. Νιώθω πολύ alitiz.

 

γνωστος μου εχει παει να δηλωσει στους μπατσους κλοπη (του ειχαν κλεψει το μηχανακι) και πηγε με μηχανη ενως φιλου χωρις διπλωμα...Ενας αλλος γνωστος μου πηγε να δωσει για διπλωμα 125 μηχανης και πηγε με duke 690...alitezzz

Link to comment
Share on other sites

γιατι τα αφηνεις στο κουτι?? ουτε καν...Εγω οταν πηγαινα στο γηπαιδο πριν χρονια κρυβαμε τους αναπτηρες για να μην τους παρουν (οχι πως κοιταγαν κιολας)

Γιατί μας έψαχναν και τα παπούτσια...
Link to comment
Share on other sites

magkes exei kanenas kanena steam acc n paiksw lg??? t egrapsa edw gt vgiazomai ... eixa acc alla dn 8umamei to email pass :/ n vrw tn kwdiko!!! Euxaristw polu magkes m an m voh8hsete!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...