Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Γίνονται καλλιστεία του γυναικείου μ**νιου,πολλές γυναίκες παίρνουν μέρος,άλλες κάνουν,πλεξούδες άλλες τα ισιωνουν,άλλες κουρεύουν τις άκρες,μια ρωσσιδα εξ'αυτών το ξυρίζει στη μέση και αφηνει μόνο τα πλαϊνα.Καθ'όλη την διάρκεια της πασαρέλας οι θεατές χειροκροτούσαν με ενθουσιασμό τα μοντέλα,όταν ήρθε η σειρά της ρωσσίδας κανένας δεν χειροκρότησε και αυτή έτρεξε αμέσως στα παρασκήνια κλαίγοντας. Όταν έφτασε η ώρα της στέψης ανακυρηχθηκε η νικήτρια, αυτή απορημενη παρέλαβε το στέμμα της και ρωτάει:

-Μα πως είμαι η νικήτρια,αφού δεν με χειροκρότησε κανένας.

-Εε ναι αφου ολοι είχαν τα χέρια τους στο παντελόνι!!

ΕΚΛΑΨΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα,

η Φοροδιαφυγή είναι σαν την Πορδή...

Σε ενοχλεί ΜΟΝΟ όταν δεν είναι η δική σου...!!

Link to comment
Share on other sites

Πάει ένα ζευγάρι στον σεξολόγο.

- Γιατρέ, έχουμε πρόβλημα στο σεξ.

- Ξαπλώστε στο κρεβάτι και αρχίστε να κάνετε σεξ, και εγώ θα διαγνώσω το πρόβλημα.

Αρχίζει το σεξ το ζευγάρι, και μετά από μισή ώρα ο γιατρός δεν βλέπει κανένα πρόβλημα.

- Ελάτε πάλι αύριο, τους λέει ο γιατρός.

Ξαναπάνε την επόμενη μέρα, ξανακάνουν σεξ, αλλά και πάλι ο σεξολόγος δεν βλέπει κάποιο πρόβλημα.

- Ελάτε πάλι αύριο, τους

λέει ο γιατρός.

Πάνε και την μεθεπόμενη μέρα, ξανακάνουν σεξ, αλλά και πάλι ο σεξολόγος δεν βλέπει κάποιο πρόβλημα.

- Σας βρίσκω απόλυτα φυσιολογικούς, τους λέει. Ποιό είναι το πρόβλημα;

- Γιατρέ, λέει η γυναίκα. Αν πάμε σπίτι θα μας δει η γυναίκα του. Αν πάμε σπίτι μου θα μας δει ο άνδρας μου. Αν πάμε στο ξενοδοχείο μπορεί να μας δει κανένας γνωστός. Εδώ στο ιατρείο όμως δίνουμε 30 ευρώ, δεν κινδυνεύουμε να μας δει κάποιος γνωστός, και παίρνουμε και τα μισά λεφτά πίσω από το ΙΚΑ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...