Jump to content

[GR] Ranked team στο EUne (Για πλάκα και βλέπουμε)


Recommended Posts

Όσοι ψήνεστε γράψτε τα παρακάτω...

 

 

 

 

Όνομα (rl):

Ώρες που μπαίνετε:

Nick (ig):

Main roles:

Main champs:

Current elo/Top elo:

 

 

 

Εγώ...

 

 

 

 

 

Όνομα (rl): Βασίλης

Ώρες που μπαίνετε: 18:00-12:00 συνήθως

Nick (ig): iFortuna

Main roles: Support, Jungle

Main champs: Jungle (Rammus, Nocturne), Support (Taric, Janna), AD (Ashe, Miss Fortune), AP (Kennen), Top (Irelia, Vladimir, Lee Sin)

Current elo/Top elo: 1662/1708

 

 

 

Επίσης πείτε κανένα name να βάλουμε στο team.

Link to comment
Share on other sites

Εγω προς το παρον δεν με βλεπω να φερνω το main east, το sub εχει μονο supports και καναν jungler, και κοβω τον dask να παιζει ad εαν δεν δουλευει (λεμε τωρα)

 

εχω παρολα αυτα FULL ad runes και μπορω ανετα να παιξω με τους εκαστοτε της εβδομαδας AD, αναλογα

Link to comment
Share on other sites

Εγω προς το παρον δεν με βλεπω να φερνω το main east, το sub εχει μονο supports και καναν jungler, και κοβω τον dask να παιζει ad εαν δεν δουλευει (λεμε τωρα)

 

εχω παρολα αυτα FULL ad runes και μπορω ανετα να παιξω με τους εκαστοτε της εβδομαδας AD, αναλογα

Μακάρι να έκανα πλάκα αλλά δεν φαντάζεσαι τι πρόγραμμα έχω αυτό το καλοκαίρι.

 

Εγώ ψήνομαι αλλά πρέπει να μάθω τα ωράρια μου και αυτό θα γίνει από βδομάδα.

 

Πάντως για roles, AD Carry/Τοp.

Kαι 1750 current elo για να έχω κάτι να πω στο κλείσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το όνομα, όχι κάτι πολύ tryhard αλλά ούτε κάτι γελοίο.

 

Sorry για το double post αλλά για κάποιο λόγο δεν μπορώ να κάνω edit με proxy.

Link to comment
Share on other sites

με ψηνει η ιδεα.

 

Κυριως ΚΛΑΣΣΙΚΑ support role (Janna,Karma,Taric,Soraka,Sona,Nidalee,Leona,Alistar,Lulu,Kayle,Lux,Nidalee,Orianna)

elo δεν εχω ακομη γιατι ειμαι 25 ;D

 

Τοπ η Ζουγκλα καμια φορα οταν κατσει.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πάμε εγώ jungle, noble support, finito AD, dask top/mid και να βρούμε έναν ακόμα για top/mid και να πάμε greek launch event να φάμε σουβλάκια.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πάμε εγώ jungle, noble support, finito AD, dask top/mid και να βρούμε έναν ακόμα για top/mid και να πάμε greek launch event να φάμε σουβλάκια.

 

Θα ψηνόμουν εγώ, αλλά μιας και παίζετε πολύ περισσότερο καιρό και είστε πολύ καλύτεροι άστο καλύτερα γιατί θα μου δημιουργήσετε κόμπλεξ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ψηνόμουν εγώ, αλλά μιας και παίζετε πολύ περισσότερο καιρό και είστε πολύ καλύτεροι άστο καλύτερα γιατί θα μου δημιουργήσετε κόμπλεξ.

 

Aν είναι να παίξεις κανένα Ziggs άσε να παίξω εγώ mid καλύτερα :PpPpPppPpP

 

 

Βασικά δεν είμαι πλέον ο ανάπηρος laner που όλοι θυμόσασταν. Τώρα πια δύσκολα χάνω το lane. Το θέμα είναι ότι δεν έχω αντιληφθεί ακόμα το πότε μπορώ να παίξω επιθετικότερα εκτός και αν έχω πάρει μεγάλο προβάδισμα από τον enemy ή παίζω κάποιον ήρωα που γνωρίζω αρκετά καλά όπως η irelia. 

Link to comment
Share on other sites

Aν είναι να παίξεις κανένα Ziggs άσε να παίξω εγώ mid καλύτερα :PpPpPppPpP

 

Αυτή η μαλακία με τον ziggs πρέπει να σταματήσει κάποτε. Είχα παίξει με τον dask και ποιον άλλο δεν θυμάμαι, όταν είχα 100 wins και δεν ήξερα τι σημαίνει το cs. Τότε έπαιζα τραγικά ναι. Εκτός αν εννοείς ότι ο ziggs είναι άθλιος champion.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...