Jump to content

Εξήγηση των όσων συνέβησαν.


Zeon®

Recommended Posts

Μέχρι στιγμής μόνο έναν φίλο έχω βρει από mxc , και πίστεψε με δεν είμαι ούτε τώρα σίγουρος.

phoenix64 disagrees
Link to comment
Share on other sites

θα έλεγα πως απλά σε πονάει η μήτρα που έγινε gold o Fanky

 

δεν εχω κατι με το fanky ρωτα και τον ιδιο εγω χαρηκα οταν πηρε το ρανκ και αν θες να ξερεις δεν ηταν για gold ο φανκυ ηταν για gaming mod αλλα ποιος να το σκεφτει..

Link to comment
Share on other sites

Aπορώ πως κάποιοι καταφέρνουν να ξεφτιλίζονται όλο και περισσότερο μέρα με τη μέρα. Απορώ πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

Aπορώ πως κάποιοι καταφέρνουν να ξεφτιλίζονται όλο και περισσότερο μέρα με τη μέρα. Απορώ πραγματικά.

 

sobari prosopikotita moy esy.

Link to comment
Share on other sites

sobari prosopikotita moy esy.

 

Αγόρι μου καθημερινά βρίσκεις τρόπο να ξεφτιλίζεσαι. Δεν ξέρω κάνε κάτι γιατί έχεις κουράσει.

Link to comment
Share on other sites

ποτε κανεις δεν μπαινει σε mod θεση απο απλο μελος η ΒΙΠ με τη μια παρα μονο σε πολυ ιδιαιτερες περιπτωσεις.σε τι ελληνικα πρεπει να το πω?οσο αφορα το προηγουμενο τοπικ παντα κανουμε ban σε οποιον ζηταει στα καλα καθουμενα delete acc/ban χωρις αιτια μεχρι να ξεκαθαριστει η διαυγεια του μυαλου του χρηστη

 

 

Link to comment
Share on other sites

δες πάλι, εκτός και αν είμαι λάθος

Δηλαδή θες να πεις πως δεν είμαστε φίλοι με τον Άγγελο ;

 

Είναι πρωϊ και δεν δουλεύει , βοήθα λίγο D:

Link to comment
Share on other sites

ποτε κανεις δεν μπαινει σε mod θεση απο απλο μελος η ΒΙΠ με τη μια παρα μονο σε πολυ ιδιαιτερες περιπτωσεις.σε τι ελληνικα πρεπει να το πω?οσο αφορα το προηγουμενο τοπικ παντα κανουμε ban σε οποιον ζηταει στα καλα καθουμενα delete acc/ban χωρις αιτια μεχρι να ξεκαθαριστει η διαυγεια του μυαλου του χρηστη

 

 

Πραγματικά δεν θέλω να trollarw ούτε να το παίξω wannabe smart αλλά τι το ξεχωριστό έχει ο Εfocrash που έγινε απευθείας Mod.Η γνώμη μ που δεν τη λέω τόσο καιρο είναι ότι (για μένα πάντα χωρίς να θέλω να θύξω κανένα) κάνει συνέχεια απερίσκεπτες κινήσεις.Αυτός και αν έπρεπε να κάτσει gold πρώτα.Αλλα τεσπα.Δεν μ αρέσει να κατήγορω.Δεν είναι δουλεια μου.

Link to comment
Share on other sites

Προς Finito και σε όποιον άλλον πίστεψε ότι έχει δωθεί ο λογαριασμός μου είναι λάθος.

Ο λογαριασμός αυτός χρησιμοποιείται μόνο απο εμένα και απο κανέναν άλλο. Αν δεν μπορείτε να διακρίνετε

πότε μιλάω σοβαρά για κάποια θέματα και πότε όχι δεν φταίω εγώ. Το τόπικ που άνοιξα ήταν καθαρά για να δω

αντιδράσεις από όλους εδώ μέσα απλά ήθελα να δω τι θα γίνει. Ο λογαριασμος δεν προκειται ποτε να δωθεί

ακόμα και λεφτά να μου δώσουν έλεος λανθασμένη εντύπωση από την αρχή για μένα τέλως πάντων όφειλα να τα πω

για να μην έχουμε άλλα γεγονότα.

Νομιζεις οτι το report section ειναι παιχνιδι;

Σε εκανα ban οπως το ζητησες, και μετα τι;

Απεδειξες για ακομη μια φορα ποσο παιδακι εισαι, και για αυτον τον λογο δεν προκειται ουτε καν να μπεις σε λιστα για μελοντικο staff.(που για αυτο επιδιωκεις)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...