Jump to content

Πάλι μπαν ο βάζελος;


Dask

Recommended Posts

αφου δεν βαζει μυαλο. καθεται και γραφει in public, για τον manton, με κραζει , χαλαει το τοπικ μου και μετα θελει και τα ρεστα. τι τον νοιαζει αυτον τι κανω εγω και δεν κοιταζει την δουλεια του? θα μου κανει και κουμαντο ? τελος banned.

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν βαζει μυαλο. καθεται και γραφει in public, για τον manton, με κραζει , χαλαει το τοπικ μου και μετα θελει και τα ρεστα. τι τον νοιαζει αυτον τι κανω εγω και δεν κοιταζει την δουλεια του? θα μου κανει και κουμαντο ? τελος banned.

Δε ξέρω ποιος είναι ο manton, ούτε ποιο τόπικ χάλασε.

 

Τέλος πάντων. Να μάθω ήθελα.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ΒΓΑΛΕ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΦΙΝΙΤΟ ΕΧΕΙ ΚΟΜΠΛΕΞ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΒΑΡΑΓΕ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ δεν θα ΜΕΙΝΩ μπαντ εγω ΑΝΤΕ

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ΒΓΑΛΕ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΦΙΝΙΤΟ ΕΧΕΙ ΚΟΜΠΛΕΞ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΒΑΡΑΓΕ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ δεν θα ΜΕΙΝΩ μπαντ εγω ΑΝΤΕ

Του το έχω πει άπειρες φορές στο σκαιπ. Η απάντηση είναι: ΔΕΝ
Link to comment
Share on other sites

Του το έχω πει άπειρες φορές στο σκαιπ. Η απάντηση είναι: ΔΕΝ

είναι η μανα του μπροστα γιαυτο

Link to comment
Share on other sites

είναι η μανα του μπροστα γιαυτο

pezei kai na mn to leei gia plaka kai ontos na to exei pistepsei oti tha ton kanei unban XD
Link to comment
Share on other sites

pezei kai na mn to leei gia plaka kai ontos na to exei pistepsei oti tha ton kanei unban XD

ξέρω ότι σου αρέσουν κάτι τέτοια

 

[move]istock_000005140011xsmall_schluessel_klein.jpg[/move]

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν βαζει μυαλο. καθεται και γραφει in public, για τον manton, με κραζει , χαλαει το τοπικ μου και μετα θελει και τα ρεστα. τι τον νοιαζει αυτον τι κανω εγω και δεν κοιταζει την δουλεια του? θα μου κανει και κουμαντο ? τελος banned.

Και τοτε γιατί δεν κάνεις ban και τον Warmaster?
Link to comment
Share on other sites

Και τοτε γιατί δεν κάνεις ban και τον Warmaster?

Σε περιμενα πιο εξυπνο.

Ειτε ειναι banned ειτε οχι , εχει περισσοτερη εξουσια στο φορουμ απο τον μαξτορ επειδη εχει τρυπες να μπει στα files του φορουμ . απλο

Link to comment
Share on other sites

Σε περιμενα πιο εξυπνο.

Ειτε ειναι banned ειτε οχι , εχει περισσοτερη εξουσια στο φορουμ απο τον μαξτορ επειδη εχει τρυπες να μπει στα files του φορουμ . απλο

οκ.τν πέταξες κ εσύ.

 

 

Και τοτε γιατί δεν κάνεις ban και τον Warmaster?

απλα όπως ξέρουμε όλοι εαν γίνει κάτι τέτοιο δεν θα είναι για πολύ online το forum...

 

 

edit :

 

@off,και Επειδη τυχαινει να γνωρίζω τν warmaster akka Αλεξ.δεν ειναι όπως νομίζετε...μιλήστε μαζί του κ μετά κρίνετε !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...