Jump to content

Ποια ειναι κατα την γνωμη σας η μεγαλυτερη απατη μεσω ιντερνετ;


K4rmaArr0ws

Recommended Posts

Για εμενα τα games όπως pokerstars κτλπ , ο τζόγος δηλαδή.

 

Εχω χάσει πάνω απο 2000 ευρώ στο pokerstars.

Δεν ειμαι μαλακας , ούτε εθισμένος, απλά το θέμα είναι ότι δεν βάζω μυαλό.

Όποιος θελει τα λεφτακια του μην τα βαλει εκει, απο εμενα τελος δεν προκειται να το ξανακανω.

 

Link to comment
Share on other sites

απλά φαίνεται δεν θα είσαι έξυπνος για να βγάλεις περισσότερα από όσα έβαλες.

ή θα παίξεις έξυπνα και θα το κερδίσεις ή άστο και μην ασχολείσαι καθόλου, κράτα τα για αλλού τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Το να δημιουργουν ξεμπαρκα πιτσιρικια ψευτικα προφιλ στο Facebook και το οτι τα διαδυκτιακα παιχνιδια προσσελκιουν το παιδι και το κανει να "Πορονεται" με σκοπο το χασιμο χρονου καθως και την εξυπηρετιση του κατα την ωρα της "Βαρεμαρας"....

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως πολλα λεφτα πεφτουν σε παιχνιδια καλη η ωρα Lineage.

Ε και εκει ξεπερνας τον τζογο πας στην εξαρτηση αλλοι λιωνουν και πουλανε αλλοι δινουν λεφτα για να μην κουραστει το δαχτυλακι τους.

Link to comment
Share on other sites

απλά φαίνεται δεν θα είσαι έξυπνος για να βγάλεις περισσότερα από όσα έβαλες.

ή θα παίξεις έξυπνα και θα το κερδίσεις ή άστο και μην ασχολείσαι καθόλου, κράτα τα για αλλού τα λεφτά.

 

+1.

 

Συγκεκριμένα το poker δεν είναι τζόγος. Αλλά μόνο και μόνο που το αποκαλείς έτσι τότε καταλαβαίνω γιατί έχασες.

Link to comment
Share on other sites

Λαθος εκτιμηση εκανες για το παιχνιδι.

Δεν πας να παιξεις ετσι , αν δεν εχεις παρακολουθησει και γνωριζεις περι τινος προκειται.

Anyway , συμφωνω με τον ProJecT.

To Internet.

Link to comment
Share on other sites

Για εμενα τα games όπως pokerstars κτλπ , ο τζόγος δηλαδή.

 

Εχω χάσει πάνω απο 2000 ευρώ στο pokerstars.

Δεν ειμαι μαλακας , ούτε εθισμένος, απλά το θέμα είναι ότι δεν βάζω μυαλό.

Όποιος θελει τα λεφτακια του μην τα βαλει εκει, απο εμενα τελος δεν προκειται να το ξανακανω.

 

 

Αλλο τζογος αλλο ποκερ!!! Δεν εχει καμια σχεση μεταξυ τους αυτα τα δυο,Εσυ εχεις χασει 2κ στην ποκερσταρ εγω σε 3 χρονια εχω βγαλει πανω απο 15κ...Το οτι εισαι εσυ ανεπιδεκτος μαθησεως δεν φταιε οτι βλεπεις το ποκερ σαν τζογος! Ακυρο εντελως το ποστ σου! Αλλη εχουν βγαλει εκατομμυρια!Αλλα για να βγαλω εγω και ο καθε κερδησμενος παιχτης λεφτα πρεπει να εχει και χειροτερους παιχτες απο εμενα,οποτε σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αλλο τζογος αλλο ποκερ!!! Δεν εχει καμια σχεση μεταξυ τους αυτα τα δυο,Εσυ εχεις χασει 2κ στην ποκερσταρ εγω σε 3 χρονια εχω βγαλει πανω απο 15κ...Το οτι εισαι εσυ ανεπιδεκτος μαθησεως δεν φταιε οτι βλεπεις το ποκερ σαν τζογος! Ακυρο εντελως το ποστ σου! Αλλη εχουν βγαλει εκατομμυρια!Αλλα για να βγαλω εγω και ο καθε κερδησμενος παιχτης λεφτα πρεπει να εχει και χειροτερους παιχτες απο εμενα,οποτε σε ευχαριστω

 

Genikos o tzogos den einai kai o,ti kalutero, alla ama den eisai toso aporofimenos apo auton me skopo na paizeis mono gia tin plaka sou einai comple, to thema einai na min to parakaneis kai dwseis oti leuta exeis gia 1 tipota......

Link to comment
Share on other sites

το ποκερσταρς είναι το πιο αξιόπιστο σαιτ για ποκερ και εγώ και κάποιοι φίλοι μου έχουμε βγάλει αρκετά λεφτά απο εκεί...

αν ξες να παίζεις λίγο και διαβάσεις και κάποια βιβλία τότε δύσκολα να χάσεις...

εσύ για να έχασες όπως λες 2.000 ευρώ πρέπει να έχεις πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Me ti name paizeis nt3li1?

 

Παιζω στην 888poker και στην PKR.com

 

το ποκερσταρς είναι το πιο αξιόπιστο σαιτ για ποκερ και εγώ και κάποιοι φίλοι μου έχουμε βγάλει αρκετά λεφτά απο εκεί...

αν ξες να παίζεις λίγο και διαβάσεις και κάποια βιβλία τότε δύσκολα να χάσεις...

εσύ για να έχασες όπως λες 2.000 ευρώ πρέπει να έχεις πρόβλημα...

Report

 

Ακυρο αυτο που λες! Δεν μπορεις να κερδισεις χρηματα τοσο ευκολο οσο τα λες!Το ποιο πιθανον ειναι να χασεις τα λεφτα σου σε 1 μερα!Θελει πολυ διαβασμα μελετη και καλο Bankroll management γιατι στο ποκερ το δυσκολο κοματι δεν ειναι το τ θα μαθεις το πως να παιξεις και λοιπα.Αλλα η διακυμανση!

Link to comment
Share on other sites

είναι και θέμα μυαλού το πόκερ. Όχι ότι ξέρω να παίζω, αλλά σε όλα τα παιχνίδια που παίζονται με χαρτιά η νίκη οφείλεται 50% στην τύχη και 50% στην ευφυία. Σε ένα νετ που πάω είναι 2 άτομα που έχουν χεστεί στο χρήμα απ' το pokerstars.

Link to comment
Share on other sites

είναι και θέμα μυαλού το πόκερ. Όχι ότι ξέρω να παίζω, αλλά σε όλα τα παιχνίδια που παίζονται με χαρτιά η νίκη οφείλεται 50% στην τύχη και 50% στην ευφυία. Σε ένα νετ που πάω είναι 2 άτομα που έχουν χεστεί στο χρήμα απ' το pokerstars.

 

Einai epeidi exoun to mualo tous sto paixnidi.... Ama xaseis tin mpala xaneis kai osa pontares me skopo na falhrhseis meta.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...