Jump to content

[GR] Διορθωση Runes!


Zeon®

Recommended Posts

Αυτα εχω μεχρι στιγμης τι να διορθωσω και τι να αφησω?

Κάνε τα combie όλα μήπως σωθείς. Λυπάμαι.
Link to comment
Share on other sites

Σαν tank είσαι συνήθως στο jungle. Όλα τα καλά tank που μου έρχονται αυτή τη στιγμή στο μυαλό είναι καλύτερα στο jungle (Για tank σε στυλ Rammus, Jarvan, Sejuani κτλπ μιλάω, όχι για κρεατοασπίδες σε στυλ Garen και Mundo). Ε λοιπόν δε θες όταν πας gank στο mid να ψοφήσεις. Για αυτό κυρίως θες το MR, στην αρχή τουλάχιστον.

 

Κοιτα επειδη ξερω να παιζω τανκ ποτε δεν ειχα προβλημα π.χ με rammus εβγαζα και ενα force of nature και τελειωσε η υποθεση αλλα δεν ξερω τωρα συλλογιζομαι xD

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα επειδη ξερω να παιζω τανκ ποτε δεν ειχα προβλημα π.χ με rammus εβγαζα και ενα force of nature και τελειωσε η υποθεση αλλα δεν ξερω τωρα συλλογιζομαι xD

Δεν θα έχεις force of nature στο 7 που θα πας για gang στο mid πχ. Αν πας gang mid με 30 MR + ότι έχεις απο masteries, δηλαδή 36 θα φας μία κουράδα χωρίς παρεξήγηση. Επίσης δεν θα κάνεις turret dive sta 3 lvl για να βάζεις +45 φλατ armor (την είδαμε όλοι Βασίληδες). Βάλε Armor marks, armor seals, magic resist per level glyphs 2 movement speed μεγάλα και 1 flat health.
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα επειδη ξερω να παιζω τανκ ποτε δεν ειχα προβλημα π.χ με rammus εβγαζα και ενα force of nature και τελειωσε η υποθεση αλλα δεν ξερω τωρα συλλογιζομαι xD

 

Όταν δοκιμάσεις να κάνεις gank σε καλό Brand, Cass ή τίποτα τέτοιο, τότε θα νιώσεις την πίκρα.

Link to comment
Share on other sites

Διορθωσα λιγακι τη σελιδα με το critical εβαλα και λιγακι armor penetration και ενταξει τωρα δεν εχω προβλημα. Καποια προτεινομενη σελιδα για τανκ εκτος magic resist + armor ?

Τιποτα σε ΗP?

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω αυτα τα runes για τανκ και πιστευω ειναι μια χαρα :)

sc9sle.jpg

 

EDIT: σε εκανα add στο λολ αν θες να μπουμε κανενα game μαζι name: DeathsSHanD, cya

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock