Jump to content

[GR/EN] My LoL videos!


Recommended Posts

Επίσης το ragequit του Luc1 όλα τα λεφτά ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑ

 

Και το άκυρο Flash του seventh στο Jungle Cover.

Link to comment
Share on other sites

Jax, Akali, Morde, Veigar kai exasa apo Sona, Irelia, Ashe, Amunu kai Lux....ok...

 

Η Sona είναι κορυφή support με συνδιασμό την Ulti του Amumu , υπάρχει και η Irelia που σπάει μπάλες του αντίπαλου carry , δουλειά γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Η Sona είναι κορυφή support με συνδιασμό την Ulti του Amumu , υπάρχει και η Irelia που σπάει μπάλες του αντίπαλου carry , δουλειά γίνεται.

 

Όταν εγώ έλεγα ότι Jax Morde και Rammus είναι από τους πιο overrated champs στο game οι άλλοι γελούσανε και μου λέγανε να τους το δείξω και ig. Ε να λοιπόν. Τους πέτυχα και στο ίδιο team.

Link to comment
Share on other sites

Ama iksera na pezoune, mono o Jax me ton Morde eftanan na sas kanoune penta :O

 

Σε 3v3 ίσως. Σε 5v5 όμως που παίζει ρόλο η ομαδική δουλειά, πράγμα στο οποίο αυτοί οι δύο δεν συνεισφέρουν καθόλου, είναι άχρηστοι.

Link to comment
Share on other sites

Όταν εγώ έλεγα ότι Jax Morde και Rammus είναι από τους πιο overrated champs στο game οι άλλοι γελούσανε και μου λέγανε να τους το δείξω και ig. Ε να λοιπόν. Τους πέτυχα και στο ίδιο team.

 

Ε ντάξει ο Jax καλός είναι πιστεύω του κολλάει και το hybrid άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Σε 3v3 ίσως. Σε 5v5 όμως που παίζει ρόλο η ομαδική δουλειά, πράγμα στο οποίο αυτοί οι δύο δεν συνεισφέρουν καθόλου, είναι άχρηστοι.

 

Ma fisika kai ginetai.Kai unfed na einai o Jax, den peftei gia kanena logo, to idio kai o morde...apla itan zwa xD

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά μιλάτε; SotD + 1 disable και δε σου κάνει τίποτα.

 

O Jax για το stun μετράει περισσότερο που με SotD δεν το βγάζει. Εκτός και αν θεωρείται τρομερή δουλειά το ότι θα πάει ένα ψωμί που δεν έχει Banshee με Q+W μισό HP.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...