Jump to content

[GR/EN] My LoL videos!


Recommended Posts

τρελα ks(5 μετρησα απο irelia) τυφλα να χει ο twitch k o karthus ^^

1 steal buff

κ noobαδες jax rammus morde :p

 

low game :D

 

ολα τα λεφτα οι ατακες!

Link to comment
Share on other sites

τρελα ks(5 μετρησα απο irelia) τυφλα να χει ο twitch k o karthus ^^

1 steal buff

κ noobαδες jax rammus morde :p

 

low game :D

 

ολα τα λεφτα οι ατακες!

 

Ντάξει η αλήθεια είναι ότι όντως δεν ήταν και καλοί οι enemy. Βέβαια ούτε εμείς παίξαμε πολύ καλά. Όπως είπα, το έκανα περισσότερο για πλάκα και ίσως κάνω κανά πιο σοβαρό game στο μέλλον ακόμη και αν είναι defeat. Τέλος θα ήθελα να φτάσω στο εξής συμπέρασμα έχοντας δει το replay...

 

Λάθη των enemy:

 

- No jungler, ενώ είχανε Jax, Akali και Rammus που είναι αρκετά καλοί junglers

- No wards

- No AD (εκτός βέβαια και αν βασίζονταν στον Jax που είναι hybrid για αυτή τη δουλειά...

- 4 melee

- No support

- No CV

- Πολύ άσχημα μοιρασμένα lanes. Βέβαια το team comp τους δεν τους επέτρεπε να κάνουν καλά lanes...

- Δράκο/Baron δεν πήγαν ούτε για fight...

 

 

Λάθη δικά μας:

 

- Δεν είχαμε και σοβαρό AP Carry. Η Lux είναι περισσότερο support και κάποιος χαρακτήρας σαν την Anivia, τον Karthus ή τον Malz ήταν απαραίτητος πιστεύω απέναντι σε team με Jax.

- Νο wards

- Κάτι γαμάτες μαλακίες σαν το fb της Sona, τα fail dive μου, τις άκυρες Ulti στο πρώτο μου kill, το άκυρο flash της Lux στο jungle cover κτλπ. Αλλά έχουμε τη δικαιολογία του ότι ήταν 3:00 π.μ.

- Τα last hit όλων μας ήταν μαύρο χάλι.

- ΣΤΕΙΛΑΜΕ SEVENTH MID kk

 

 

 

btw πριν που είπα ότι Jax, Rammus και Morde είναι overrated ελπίζω να μην το πήρατε ως "είναι άχρηστοι", γιατί άλλο overrated και άλλο άχρηστος.

Link to comment
Share on other sites

παρτ 1:  0:20 δεν ξερει και ιδιαιτερα αλλα δεν πειραζει χαχαχααχχα

 

συνεχιζει τη λεκτικη επιθεση χαχαχα

 

πολυ ωραια βιντεο γελασα πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει η αλήθεια είναι ότι όντως δεν ήταν και καλοί οι enemy. Βέβαια ούτε εμείς παίξαμε πολύ καλά. Όπως είπα, το έκανα περισσότερο για πλάκα και ίσως κάνω κανά πιο σοβαρό game στο μέλλον ακόμη και αν είναι defeat. Τέλος θα ήθελα να φτάσω στο εξής συμπέρασμα έχοντας δει το replay...

 

Λάθη των enemy:

 

- No jungler, ενώ είχανε Jax, Akali και Rammus που είναι αρκετά καλοί junglers

- No wards

- No AD (εκτός βέβαια και αν βασίζονταν στον Jax που είναι hybrid για αυτή τη δουλειά...

- 4 melee

- No support

- No CV

- Πολύ άσχημα μοιρασμένα lanes. Βέβαια το team comp τους δεν τους επέτρεπε να κάνουν καλά lanes...

- Δράκο/Baron δεν πήγαν ούτε για fight...

 

 

Λάθη δικά μας:

 

- Δεν είχαμε και σοβαρό AP Carry. Η Lux είναι περισσότερο support και κάποιος χαρακτήρας σαν την Anivia, τον Karthus ή τον Malz ήταν απαραίτητος πιστεύω απέναντι σε team με Jax.

- Νο wards

- Κάτι γαμάτες μαλακίες σαν το fb της Sona, τα fail dive μου, τις άκυρες Ulti στο πρώτο μου kill, το άκυρο flash της Lux στο jungle cover κτλπ. Αλλά έχουμε τη δικαιολογία του ότι ήταν 3:00 π.μ.

- Τα last hit όλων μας ήταν μαύρο χάλι.

- ΣΤΕΙΛΑΜΕ SEVENTH MID kk

 

 

 

btw πριν που είπα ότι Jax, Rammus και Morde είναι overrated ελπίζω να μην το πήρατε ως "είναι άχρηστοι", γιατί άλλο overrated και άλλο άχρηστος.

βασικα ο Rammus ηταν noobακος !!!δεν ειχε ΗΡ ουτε MR k δεν εκανε ουτε ενα gang! δηλαδη οκ.ετυχε απ τις φορες π δεν τον καναν ΒΑΝ κ δεν εκανε ουτε ενα taunt η defencive stance ουτε καν tremors(δεν θυμαμαι να τα ειδα παρα μονο powerball) μιλαμε για αποτυχια!.ενα taunt αμα εκανε τοτε πολυ ευκολα η akali κ ο jax τρωγαν lux/sona/ashe σε δευτερολεπτα

tο παιχνιδι χαθηκε απο τα ΤΑΝΚ τους

για τις γραμμες σωστο! επρεπε να παει ο morde mid,ωστε ο veigar ως ranged να βοηθησει στα lanes κ να υπαρχει ισορροπια κ ο rammus σολο!

jax τρελο feedερι(μακαρι να μου τυχαιναν κ μενα τετοιοι jax)

 

τελος συμφωνω για το  overrated...απλα εσεις τυχατε σε ασχετους ^^ συνηθως με τετοιους champ φτυνουμε αιμα  :D

Link to comment
Share on other sites

παρτ 1:  0:20 δεν ξερει και ιδιαιτερα αλλα δεν πειραζει χαχαχααχχα

 

Πλάκα πλάκα αυτός είναι ένα παιδάκι 15 χρονών που ξέρω από το net και σε εκείνο το game έπαιξε καλύτερα από όλους μας  ;p

 

 

βασικα ο Rammus ηταν noobακος !!!δεν ειχε ΗΡ ουτε MR k δεν εκανε ουτε ενα gang! δηλαδη οκ.ετυχε απ τις φορες π δεν τον καναν ΒΑΝ κ δεν εκανε ουτε ενα taunt η defencive stance ουτε καν tremors(δεν θυμαμαι να τα ειδα παρα μονο powerball) μιλαμε για αποτυχια!.ενα taunt αμα εκανε τοτε πολυ ευκολα η akali κ ο jax τρωγαν lux/sona/ashe σε δευτερολεπτα

tο παιχνιδι χαθηκε απο τα ΤΑΝΚ τους

για τις γραμμες σωστο! επρεπε να παει ο morde mid,ωστε ο veigar ως ranged να βοηθησει στα lanes κ να υπαρχει ισορροπια κ ο rammus σολο!

jax τρελο feedερι(μακαρι να μου τυχαιναν κ μενα τετοιοι jax)

 

τελος συμφωνω για το  overrated...απλα εσεις τυχατε σε ασχετους ^^ συνηθως με τετοιους champ φτυνουμε αιμα  :D

 

Μου είχε κάνει πολλά taunt εμένα σε team fights. Χαζή κίνηση βέβαια με 3 stacks στο passive μου + mercury treads. Ούτε 2 sec δεν κρατούσε...

 

Για τα Lanes... Όπως είπα και πριν δεν τους το επέτρεπε το comp. Σκοπός της μοιρασιάς των lane είναι κυρίως να μην αγωνίζονται οι Lane mates να κάνουν ks τα creeps του άλλου. Δες πως πήγαμε εμείς... Εγώ solo top, Lux mid, Amumu Jungle και Sona + Ashe bot. Η Sona σαν support άφηνε όλα τα last hit στην Ashe και τη βοηθούσε με τα heals. Έτσι και αλλιώς τα support δεν έχουν τόσο ανάγκη τα items...

Το καλύτερο που μπορούσαν να κάνουν πιστεύω ήταν Morde solo top, Rammus Jungle, Akali mid, Jax+Veigar bot.

 

Ντάξει ο Jax απέτυχε παταγωδώς. Εδώ σε κάποια φάση τον έριξα 1v1 και δεν έκανα καν ulti για heal. Και υποτίθεται πως είναι από τους καλύτερους 1v1 champs. Άσε που δεν άνοιξα το Divine γιατί κάποιος είχε αλλάξει τα keys και είχε βάλει το πρώτο item να ανοίγει με το "Space" και όχι με το "1" :P

Link to comment
Share on other sites

TO KΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΒΕΡ ΜΑΣ ΣΤΟΝ JUNGLER ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο AMUMU!

FANBOY TOU ARCHMAGE,HAHAHAHAHAHAHAHAHAH

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ SKILL ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ JUNGLER

 

ΘΕΟΣ! <3

 

 

 

 

PS:RANKED ME SEVENTH?

FM ILUC1?

Link to comment
Share on other sites

TO KΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΒΕΡ ΜΑΣ ΣΤΟΝ JUNGLER ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο AMUMU!

FANBOY TOU ARCHMAGE,HAHAHAHAHAHAHAHAHAH

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ SKILL ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ JUNGLER

 

ΘΕΟΣ! <3

 

 

 

 

PS:RANKED ME SEVENTH?

FM ILUC1?

 

ΧΟΥΡΓΚΛΑΣ ΡΕ. Btw τι σε κάνει να νομίζεις ότι βλέπω τα commentary; 5 λεπτά είδα μια φορά και βαρέθηκα ;p

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΧΟΥΡΓΚΛΑΣ ΡΕ. Btw τι σε κάνει να νομίζεις ότι βλέπω τα commentary; 5 λεπτά είδα μια φορά και βαρέθηκα ;p

 

 

 

απάντα μου στα ps,dude.

Link to comment
Share on other sites

Να'λεγα κιόλας ότι δεν φαίνονται.

 

 

 

Ναι, βλέπεις εσύ καμιά ερώτηση στα PS;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...