Jump to content

[Poll]L2DeathWhisper


Frank

Θα θέλατε τον L2DeathWhisper πίσω? Ψηφίστε για το client eπίσης!  

261 members have voted

  1. 1. Θα θέλατε τον L2DeathWhisper πίσω? Ψηφίστε για το client eπίσης!

    • Ναι! Interlude!
      171
    • Ναι! Gracia Epilogue
      14
    • Ναι! Gracia Epilogue με Interlude χαρακτηριστικά!
      17
    • Όχι, δεν θέλω τον DeathWhisper πίσω!
      59


Recommended Posts

Ρε μενγκ πως γίνετε εκτός απο FLOODING PROTECT ένα pack να έχει DDOS PROTECTION?Ολο το θέμα είναι firewalls (100euro+) και αμεσότητα της εταιρίας.ΈΛΕΟΣ ΜΗ ΛΕΤΕ ΑΟΡΙΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Λεω πουθενα για κατι τετοιο;

Το μονο που χρειαζεται ειναι ενα firewall(οχι απαραιτητα 100$) και hardware protection

 

Μιλαω γενικα,οχι μονο για το pack

Link to comment
Share on other sites

Λεω πουθενα για κατι τετοιο;

Το μονο που χρειαζεται ειναι ενα firewall(οχι απαραιτητα 100$) και hardware protection

 

Μιλαω γενικα,οχι μονο για το pack

Τότε συγνώμη εγώ δεν το πιασα =)
Link to comment
Share on other sites

 

ειτε IL ειτε GE,ειναι το ιδιο

Αλλο 1 ατομο το εχει (αποτι ξερω)

ειμαι σιγουρος(σχεδον ^^) οτι θα μπορουσατε να τα βρειτε

 

 

Από όσο ξέρω στο τσάμπα δεν θα τα βρούμε...

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω στο τσάμπα δεν θα τα βρούμε...

Πανο να σκεφτεις πρωτα τα βοοτερ και αυτα και μετα το πακ..
Link to comment
Share on other sites

Ποια βοοτερ?

Γενικα,τα attacks που θα σας κανουν

 

Αν και υπαρχουν αρκετες λυσεις

Link to comment
Share on other sites

Να πω και κάτι γενικά, το DDos attack δεν είναι απλό πράγμα...καταρχάς είναι πράξη που διώκεται νομικά (και μιλάμε για φυλακή όχι αστεία) και δεύτερον θέλει γνώσεις για να το κάνει κάποιος. Δεν νομίζω πως κάποιος θα ρίσκαρε όλα αυτά τα πράγματα για να ρίξει έναν l2 server που στην ουσία δεν θα έχει και κανένα όφελος...

Link to comment
Share on other sites

Να πω και κάτι γενικά, το DDos attack δεν είναι απλό πράγμα...καταρχάς είναι πράξη που διώκεται νομικά (και μιλάμε για φυλακή όχι αστεία) και δεύτερον θέλει γνώσεις για να το κάνει κάποιος. Δεν νομίζω πως κάποιος θα ρίσκαρε όλα αυτά τα πράγματα για να ρίξει έναν l2 server που στην ουσία δεν θα έχει και κανένα όφελος...

Εισαι τελειως λαθος

 

Δυσκολα θα βρεις αυτον που ευθυνεται

βαρανε μεσω αλλων προγραμματων

και καθημερινα γινονται ddos attacks παντου,μεσω botnets

 

και ειναι πολυ φθηνα,εως τζαμπα,και μπορουν να σε καταστρεψουν(ρωτα τον krash ;) )

Link to comment
Share on other sites

Εισαι τελειως λαθος

 

Δυσκολα θα βρεις αυτον που ευθυνεται

βαρανε μεσω αλλων προγραμματων

και καθημερινα γινονται ddos attacks παντου,μεσω botnets

 

και ειναι πολυ φθηνα,εως τζαμπα,και μπορουν να σε καταστρεψουν(ρωτα τον krash ;) )

Είσαι σίγουρος πως είναι DDOS attack?

Attack με flooding(shell booters)

 

και ειναι πολυ φθηνα,πιστεψε με

Έχει δίκιο τώρα πια είναι πολύ εύκολο να ρίξεις ένα server, μόνο στο maxcheaters υπάρχουν πόσα άτομα που διαφημίζουν τα προγράμματα τους, κάνουν attack από hosts σε άλλες χώρες.Κάποιοι για να βγάλουν και λευτά λένε ότι μπορείς να δίνεις κάποιο ποσό σε αυτόν που το έφτιαξε η το διευθύνει ώστε να μην μπορούν να σου κάνουν attack.Έχω διαβάσει πόλλα τέτοια topics δεν ξέρω τι παίζεται απλώς λέω αυτό που έχω καταλάβει

Link to comment
Share on other sites

Όντως τα πραγματα είναι δύσκολα...

Είναι.  :-[ Το έχουν καταστρέψει το l2.Όλα τα chronicles έχουν τα θετικά και τα αρνητικά τους,και να ανοίξεις έναν gracia,epilogue,freya ότι θες το πολύ σε 2-3 μήνες η NCSoft θα βγάλει new chronicle, το έχουν παρακάνει.Τώρα πια οι μισοί παίζουν freya,high5 και οι άλλοι μισοί interlude σε διάφορους μικρούς server που ανοιγοκλίνουν συνέχια από τα attacks.   :(
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...