Jump to content

[Poll]L2DeathWhisper


Frank

Θα θέλατε τον L2DeathWhisper πίσω? Ψηφίστε για το client eπίσης!  

261 members have voted

  1. 1. Θα θέλατε τον L2DeathWhisper πίσω? Ψηφίστε για το client eπίσης!

    • Ναι! Interlude!
      171
    • Ναι! Gracia Epilogue
      14
    • Ναι! Gracia Epilogue με Interlude χαρακτηριστικά!
      17
    • Όχι, δεν θέλω τον DeathWhisper πίσω!
      59


Recommended Posts

Υπάρχουν πολλά πράγματα που κάποιοι από εσάς δεν γνωρίζετε...Αυτό που θα ήθελα να σας ζητήσω είναι υπομονή και εμπιστοσύνη. Όλοι ξέρετε τι είχαμε κάνει τότε και ξέρετε ότι μπορούμε να κάνουμε κάτι παρόμοιο και τώρα που θα σας αρέσει το ίδιο και ίσως περισσότερο. Μην είστε κάθετοι με κάποια θέματα και να θυμάστε ότι δεν είμαστε χαζοί, ξέρουμε τι θέλει ο κόσμος και επίσης ξέρουμε τι παίζει και τι δεν παίζει στο Lineage, κάποια πράγματα όμως δεν γίνονται.

μα οι περισσοτεροι απο εμας πιστευω θελουνε να μαθουνε αν ο σερβερ θα ειναι interlude ή freya..
Link to comment
Share on other sites

 Ναι! Interlude!(62.9%)

 

ε μετα την ψηφοφορια τι την βαζει?

τυπικη ειναι η ψηφοφορια,για να δειξει οτι μας υπολογιζει (sure).

Link to comment
Share on other sites

τυπικη ειναι η ψηφοφορια,για να δειξει οτι μας υπολογιζει (sure).

ε μετα να υπολογιζει -112 ατομα!

 

 

Ολοι θελουνε τον παλιο, οπως ακριβως ητανε!σιγουρα με τα καταλληλα updates

Link to comment
Share on other sites

τυπικη ειναι η ψηφοφορια,για να δειξει οτι μας υπολογιζει (sure).

 

Το τόπικ δημιουργήθηκε πριν 4 μήνες, τότε δεν ξέραμε τι και πως. Απλά ήθελα να έχω μια ιδέα για το τι θέλει ο κόσμος. Μάθε και ψάξε πριν αρχίσεις να κρίνεις.

 

 

Ολοι θελουνε τον παλιο, οπως ακριβως ητανε!σιγουρα με τα καταλληλα updates

 

Για πες κάποιο update που θα μπορούσαμε να κάνουμε ώστε να έχουμε κάτι νέο και πρωτοποριακό για να κερδίσουμε και νέο κόσμο?

 

Link to comment
Share on other sites

R, τον ανοίγετε γιατί θες και συ μηχανάκι ή απλά για να παίξει ο κόσμος; τι ρωτάω τώρα θα μου πεις...

Exei 2 kiolas.
Link to comment
Share on other sites

R, τον ανοίγετε γιατί θες και συ μηχανάκι ή απλά για να παίξει ο κόσμος; τι ρωτάω τώρα θα μου πεις...

 

Αν τον ανοίγαμε για να πάρω μηχανάκι τότε θα ανοίγαμε τον server όπως ακριβώς ήταν με τα bugs του τα exploits του κλπ. Θα βγάζαμε κάποια donations μέσα σε 2-3 μήνες και μετά θα έκλεινε από τα bugs και τα attacks. Οπότε τον θέλουμε για να παίξει ο κόσμος και για να φτιάξουμε ένα σταθερό community. Απλά σκέψου πριν κρίνεις όπως είπα και πριν.

 

Exei 2 kiolas.

 

Το ένα το πούλησα :D

Link to comment
Share on other sites

 

Για πες κάποιο update που θα μπορούσαμε να κάνουμε ώστε να έχουμε κάτι νέο και πρωτοποριακό για να κερδίσουμε και νέο κόσμο?

 

οταν ενοω updates ενοω να ειχει DDOS protection, fix τα νεα bug και αυτα.. και οπως ητανε παλια.. Πιστευω οτι αυτο θα κερδισει κοσμο ++ οτι θα μπει ο παλιος κοσμος..
Link to comment
Share on other sites

Αν τον ανοίγαμε για να πάρω μηχανάκι τότε θα ανοίγαμε τον server όπως ακριβώς ήταν με τα bugs του τα exploits του κλπ. Θα βγάζαμε κάποια donations μέσα σε 2-3 μήνες και μετά θα έκλεινε από τα bugs και τα attacks. Οπότε τον θέλουμε για να παίξει ο κόσμος και για να φτιάξουμε ένα σταθερό community. Απλά σκέψου πριν κρίνεις όπως είπα και πριν.

Αμάξι, οκ.

Link to comment
Share on other sites

οταν ενοω updates ενοω να ειχει DDOS protection, fix τα νεα bug και αυτα.. και οπως ητανε παλια.. Πιστευω οτι αυτο θα κερδισει κοσμο ++ οτι θα μπει ο παλιος κοσμος..

 

Αυτό κατά τη γνώμη μου θα μας φέρει κόσμο από τον παλιό server (και όχι όλο το κόσμο, γιατί πολλοί έχουν παρατήσει το L2, άλλοι παίζουν Gracia κλπ.) επίσης αυτό που είχαμε τότε έχει ξεπεραστεί, δηλαδή ο κόσμος θέλει κάτι νέο και πρωτοποριακό...Αυτή είναι η άποψη μας αλλά φυσικά δεν θα ξεχάσουμε αυτά που θέλετε εσείς και τον παλιό DeathWhisper. Δηλαδή όπως έχω ξαναπεί προσπαθούμε να συνδιάσουμε πολλά πράγματα ώστε να έχουμε κόσμο που είχαμε και κόσμο που δεν είχαμε...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό κατά τη γνώμη μου θα μας φέρει κόσμο από τον παλιό server (και όχι όλο το κόσμο, γιατί πολλοί έχουν παρατήσει το L2, άλλοι παίζουν Gracia κλπ.) επίσης αυτό που είχαμε τότε έχει ξεπεραστεί, δηλαδή ο κόσμος θέλει κάτι νέο και πρωτοποριακό...Αυτή είναι η άποψη μας αλλά φυσικά δεν θα ξεχάσουμε αυτά που θέλετε εσείς και τον παλιό DeathWhisper. Δηλαδή όπως έχω ξαναπεί προσπαθούμε να συνδιάσουμε πολλά πράγματα ώστε να έχουμε κόσμο που είχαμε και κόσμο που δεν είχαμε...

παντος σε οσους εχω μιλησει,δηλαδη τους τοπ που ημασταν, δεν θα μπουνε αν ειναι gracia ο σερβερ :/

 

προσωπικα ουτε εγω :/

 

ακομα πιστευω πως το παλιο μοντελο θα μαζεψει..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...