Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Εγώ κάπνιζα όχι για μαγκιά, απο προσωπικό ενδιαφέρον και δεν μου άρεσε να καπνίζω μπροστά σε άλλους μέχρι ένα χρονικό διάστημα αν και όλοι το ξέρανε.

 

Το κοψα μαχαίρι τον σεπτέμβρη και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

dn 3erw  egw exw provlima exw milisi me tin mana m me ton patera m alla dn mporo me tpt .... kai farmaka dn paizei na parw ...
Link to comment
Share on other sites

min to kanis kan.... egw tr spaw to kefali m kai dn mporo eimai 17 kai xwris auto pos to lene dn zw... :S

Παλί καλά που δεν το άρχησα ....! :P

Με το ράδιο πως πάει τι εγινέ?

Link to comment
Share on other sites

Παλί καλά που δεν το άρχησα ....! :P

Με το ράδιο πως πάει τι εγινέ?

aurio 8a asxoli8w na to ftia3w olo gt tr kanw test me to stream
Link to comment
Share on other sites

5-1 leei eleos... egw eimai euxaristimenos kai me auto to score an kai to proto mas goal itan adiko... kai auto pou valane oi vazeloi itan egkiro... alla ti na peis elliniko prota8lima
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πέρυσι όταν έκανε τα ίδια ο κολλητός του Μαρινάκη μιλούσατε για καθαρό πρωτάθλημα ε τώρα φάτε τη και τσιμουδιά..

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα δες τον Κομινάκη να τραγουδάει τη θάλασσα του Πειραιά , απλά έκλαψα χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πέρυσι όταν έκανε τα ίδια ο κολλητός του Μαρινάκη μιλούσατε για καθαρό πρωτάθλημα ε τώρα φάτε τη και τσιμουδιά..

Δεν ηταν σε ΤΟΣΟ βαθμο

 

Επειτα,ηταν και οι δηλωσεις,αυτα που εκανε ο Μαρινακης κτλπ

 

μην κοροιδευομαστε

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηταν σε ΤΟΣΟ βαθμο

 

Επειτα,ηταν και οι δηλωσεις,αυτα που εκανε ο Μαρινακης κτλπ

 

μην κοροιδευομαστε

Σε τέτοιο ακριβώς βαθμό ήταν , όταν βγήκε πέρυσι μετά που έχασε η κοπέλα η σεκιούριτι 3 δάχτυλα και μιλούσε για υποδειγματική συμπεριφορά των οπαδών του ΠΑΟ συγγνώμη αλλά τα ίδια σκατά είναι.

Link to comment
Share on other sites

Σε τέτοιο ακριβώς βαθμό ήταν , όταν βγήκε πέρυσι μετά που έχασε η κοπέλα η σεκιούριτι 3 δάχτυλα και μιλούσε για υποδειγματική συμπεριφορά των οπαδών του ΠΑΟ συγγνώμη αλλά τα ίδια σκατά είναι.

+1
Link to comment
Share on other sites

... alla ti na peis elliniko prota8lima

 

Δεν είναι μόνο το ελληνικό προτάθλημα, όλα μετράνε.

 

[*]Δεν υπάρχει ένας αγώνας που να μην είναι στημένος, έστω και φιλικός

[*]Κάθονται και αναλύουν ανύπαρκτα πράγματα που δεν χρειάζονται. Τι σκατά μας νοιάζει πόσα χιλιόμετρα έτρεξαν μέσα στο γήπεδο και πόσες φορές έπεσε κάποιος?

[*]Γίνονται μάχες για το ποδόσφαιρο. Ντάξει, μία απο τις 2 ομάδες θα χάσει έστω και με πουλημένο διετητή. Σταρχίδιαμας απο εκεί και πέρα, γιατί να σκοτώνονται άδικα και για το ποδόσφαιρο?

 

 

Εγώ προσωπικά είμαι της άποψης ότι το ποδόσφαιρο είναι αχρείαστο σπορ. Τρέχουν μέσα σε ένα γήπεδο για 90' λεπτά για να βάλουν μία μπάλα σε ένα γαμωτέρμα. Το μόνο κέρδος είναι 1:30 ώρα παναγίες και λεφτά χαμένα που κερδίζει ο ΟΠΑΠ και τα online bet sites όπως το bwin. Ποτέ μου δεν έχω δεί ολόκληρο αγώνα, και έχω πάει και στο γήπεδο 3/4 φορές με φίλους που στην τελική τους βαρέθηκα και έφευγα πιο νωρίς για να αποφύγω και τους καυγάδες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...