Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

καλα αν ημουν gold δεν θα ειχες δει καν link, τι να λεμε ^^

Αλιμονο! Θυμαμαι ακομα την πρωτη βδομαδα. Δεν ειχε μεινει τιποτα ανοιχτο.!!
Link to comment
Share on other sites

den kserw ti allo na balo >_>

ton estila pm alla ama apantisi grapse me :p

έλα ρε,είναι κάμποσο άδειο ;p

συνέχισε το,Imagineeee

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ωραιο να βλεπεις staffer με 0 mod actions..

 

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=208773.msg1790804;topicseen#new

 

εδω, βοηθησες και το παιδι, δεν πρεπει;

 

Μα είναι απλό μάι φραντ , δεν με νοιάζει το χρώμα και ούτε άμα το χάσω. Πες οτί ανεβάζω τον πήχη και βάζω καινούργιο challenge , χώρις ακτιονς πόσο θα κρατήσω , που στην ουσία κάνω "actions" δηλαδή δραστηριοποιούμαι κάθε μερα άσχετα που άμα βοηθήσω ένα μέλος δεν θα γραφτεί στον κατάλογο που εσείς θυσιάζεται και μάνες ^^

 

Ούτωσι άλλως και να το χάσω δεν θα χάθει τίποτα , επίσης δεν θα το χάσω , σύντομα θα σηκώσω μερικούς οδηγούς γιατί έχουν φάει πολύ σκόνη. Επίσης μην ξεχνάμε ο λόγος που γίνεται κάποιος από απλό μέλος σε χρυσό είναι γιατί ήταν ενεργός και δραστήριος για μεγάλο χρονικό διάστημα , αυτό θα το συνεχίσω και θα το κρατήσω σε μεγαλύτερο βαθμό.

 

Για συντομία , σας δίνω τζαμπέ "δραστηριότητες" δεν σας χαλά καθόλου δεν στερώ φαγητό εγώ ^^

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι απλό μάι φραντ , δεν με νοιάζει το χρώμα και ούτε άμα το χάσω. Πες οτί ανεβάζω τον πήχη και βάζω καινούργιο challenge , χώρις ακτιονς πόσο θα κρατήσω , που στην ουσία κάνω "actions" δηλαδή δραστηριοποιούμαι κάθε μερα άσχετα που άμα βοηθήσω ένα μέλος δεν θα γραφτεί στον κατάλογο που εσείς θυσιάζεται και μάνες ^^

 

Ούτωσι άλλως και να το χάσω δεν θα χάθει τίποτα , επίσης δεν θα το χάσω , σύντομα θα σηκώσω μερικούς οδηγούς γιατί έχουν φάει πολύ σκόνη. Επίσης μην ξεχνάμε ο λόγος που γίνεται κάποιος από απλό μέλος σε χρυσό είναι γιατί ήταν ενεργός και δραστήριος για μεγάλο χρονικό διάστημα , αυτό θα το συνεχίσω και θα το κρατήσω σε μεγαλύτερο βαθμό.

 

Για συντομία , σας δίνω τζαμπέ "δραστηριότητες" δεν σας χαλά καθόλου δεν στερώ φαγητό εγώ ^^

Αυτο με τα shares ειναι 1 point

αλλα ουτε 1 lock?

1 ss?

κατι ρε..

 

και ναι, χανεις κατι

 

edit priv -_-

Link to comment
Share on other sites

unthgh.png

:A

 

Έχει πολύ κενό , θέλει χρώμα και το logo πάνω που λέει "mxc" το βρίσκω άθλιο. Δεν σε θάβω , έχεις κάνει και μπορείς να κάνεις δουλειά απλά προσωπικά αυτό δεν μου αρέσει ;P

 

Ούτωσι άλλως εσύ μου έχεις κάνει αυτό το γαμάτο sig που έχω κανά χρόνο +~ ;p

 

Αυτο με τα shares ειναι 1 point

αλλα ουτε 1 lock?

1 ss?

κατι ρε..

 

και ναι, χανεις κατι

 

edit priv -_-

 

Ο σκοπός μου είναι η συνεισφορά στην κοινότητα και εγώ θα το κάνω με τον δικό μου τρόπο , ένα στοίχημα είναι και έχει πλάκα από τώρα λολολολολ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...