Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Δεν είναι μόνο το ελληνικό προτάθλημα, όλα μετράνε.

 

[*]Δεν υπάρχει ένας αγώνας που να μην είναι στημένος, έστω και φιλικός

[*]Κάθονται και αναλύουν ανύπαρκτα πράγματα που δεν χρειάζονται. Τι σκατά μας νοιάζει πόσα χιλιόμετρα έτρεξαν μέσα στο γήπεδο και πόσες φορές έπεσε κάποιος?

[*]Γίνονται μάχες για το ποδόσφαιρο. Ντάξει, μία απο τις 2 ομάδες θα χάσει έστω και με πουλημένο διετητή. Σταρχίδιαμας απο εκεί και πέρα, γιατί να σκοτώνονται άδικα και για το ποδόσφαιρο?

 

 

Εγώ προσωπικά είμαι της άποψης ότι το ποδόσφαιρο είναι αχρείαστο σπορ. Τρέχουν μέσα σε ένα γήπεδο για 90' λεπτά για να βάλουν μία μπάλα σε ένα γαμωτέρμα. Το μόνο κέρδος είναι 1:30 ώρα παναγίες και λεφτά χαμένα που κερδίζει ο ΟΠΑΠ και τα online bet sites όπως το bwin. Ποτέ μου δεν έχω δεί ολόκληρο αγώνα, και έχω πάει και στο γήπεδο 3/4 φορές με φίλους που στην τελική τους βαρέθηκα και έφευγα πιο νωρίς για να αποφύγω και τους καυγάδες.

exeis ena dikio
Link to comment
Share on other sites

Με το ελληνικο ποδοσφαιρο,εκφραζεται καπως και η νοοτροπια της Ελλαδας

Αυτοι ειμαστε,τα αξιζουμε

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι το οτι χασαμε.Ετσι και αλλιως πρωταθλημα χαμενο

Δεν ειναι το πως χασαμε.Λεμε πως κερδισαμε

 

Αλλα να βλεπεις μερικα ατομα να χαιρονται και να πανυγηριζουν μια τετοια νικη,να βλεπεις τετοιες δηλωσεις/πραξεις απο παραγοντες,συμπαιχτες στην Εθνικη κτλπ...

 

Και σιγουρα σχεδον ΟΛΑ θα μεινουν ατιμωρητα

Link to comment
Share on other sites

Με το ελληνικο ποδοσφαιρο,εκφραζεται καπως και η νοοτροπια της Ελλαδας

Αυτοι ειμαστε,τα αξιζουμε

Σαν το facebook, αχρείαστο αλλά όλοι το χρησιμοποιούν και δεν μπορούν χωρίς αυτό.

 

Ο κολλητός μου κάθε φορά που έρχεται σπίτι μπαίνει στο facebook και τον γαμωσταυρίζω. Και κάνει σαν μαλάκας όταν του κάνουν like, λες και με αυτά κερδίζεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ή χθες , που ειμασταν σε ενα σπιτι φιλου,και καθονται και εβγαζαν φωτογραφιες σαν τις γκομενιτσες του facebook

 

τι να πεις

Link to comment
Share on other sites

Όλα για το χρήμα γίνονται..

Με το ελληνικο ποδοσφαιρο,εκφραζεται καπως και η νοοτροπια της Ελλαδας

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο το ελληνικό προτάθλημα, όλα μετράνε.

 

[*]Δεν υπάρχει ένας αγώνας που να μην είναι στημένος, έστω και φιλικός

[*]Κάθονται και αναλύουν ανύπαρκτα πράγματα που δεν χρειάζονται. Τι σκατά μας νοιάζει πόσα χιλιόμετρα έτρεξαν μέσα στο γήπεδο και πόσες φορές έπεσε κάποιος?

[*]Γίνονται μάχες για το ποδόσφαιρο. Ντάξει, μία απο τις 2 ομάδες θα χάσει έστω και με πουλημένο διετητή. Σταρχίδιαμας απο εκεί και πέρα, γιατί να σκοτώνονται άδικα και για το ποδόσφαιρο?

 

 

Εγώ προσωπικά είμαι της άποψης ότι το ποδόσφαιρο είναι αχρείαστο σπορ. Τρέχουν μέσα σε ένα γήπεδο για 90' λεπτά για να βάλουν μία μπάλα σε ένα γαμωτέρμα. Το μόνο κέρδος είναι 1:30 ώρα παναγίες και λεφτά χαμένα που κερδίζει ο ΟΠΑΠ και τα online bet sites όπως το bwin. Ποτέ μου δεν έχω δεί ολόκληρο αγώνα, και έχω πάει και στο γήπεδο 3/4 φορές με φίλους που στην τελική τους βαρέθηκα και έφευγα πιο νωρίς για να αποφύγω και τους καυγάδες.

 

+1

+φωνώ μαζί σου...!

Link to comment
Share on other sites

Ενάντια στο μοντέρνο ποδόσφαιρο απλά..

Ελλάδα.Ποτε δεν θα πάμε μπροστά,πουθενά

 

 

ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΤΕ ΞΑΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣΣΣΣΣ

 

Οκ

Link to comment
Share on other sites

pantos to gamw isitirio einai poli akrivo plewn.... palia 100 draxmes eixe kai x8es akousa 30 :S asxetos pou pote  m dn exw plirosei isitirio panta mpenw free

Link to comment
Share on other sites

Σαν το facebook, αχρείαστο αλλά όλοι το χρησιμοποιούν και δεν μπορούν χωρίς αυτό.

 

Ο κολλητός μου κάθε φορά που έρχεται σπίτι μπαίνει στο facebook και τον γαμωσταυρίζω. Και κάνει σαν μαλάκας όταν του κάνουν like, λες και με αυτά κερδίζεις τίποτα.

 

Πες τα ρε φίλε ... Τι είναι κ αυτό με το facebook? Λιώσιμο χωρίς λόγο....

Εγώ έχω προβλήματα με την κοπέλα μου που έβαλε Ίντερνετ για να μπαίνει στο fb :S

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock