Jump to content

[AIO]Goddes of Destruction - H Θεά της Καταστροφής


Recommended Posts

Ρε μηπως να κανει ενα new topic o Phoenix4 και να βαζει νεο + χρησιμο πραγμα γιατι απο τον MD δεν θα δουμε δουλεια;

να πας να γαμηθείς!

Ο ΜΔ ΔΙΑΒΑΖΕΙ!Να περάσουν τα δύσκολα μαθήματα και θα το κάνω από την αρχή..

Βέβαια αν θέλεις να το κάνει ο φοίνικας, μπάλες μου,νο προβ!

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει δεν με χάλασαν να σου πω την αλήθεια , θυμίζουν κάποιες παλιές.

 

E καλά ούτε εμενα με χάλασαν.

Έχει πολύ όμορφες στολές,αλλα αυτή το παράκαναν,και αυτό έχει συμβεί και στο Freya και στο High Five.(μέχρι και το LadyFun αντέγραψαν)

 

Να περνούν μια armor και να την αντιγράφουν,από μια Dynasty σε S84-Elegia.

 

Tο είδες;To έκανε και H Θεά της Καταστροφής!!!

Πήραν μια Dgrade έβαλε πάνω μερικά διαμάντια και σβαρόφσκι και βουαλά καινούρια armor S84 αν και τώρα σίγουρα δεν είναι S84 είναι κάτι πιο πάνω.

Μέχρι και την Tallum,DarkCrystal Armor αντέγραψαν...

Link to comment
Share on other sites

to ksera pos 8a gini power rangers!! ma to 8eo to ksera !!!!!!!goddedess of destruction den einai pleon lineage.. einai pio poli anamesa se wow/4story/bobosfougarakis/dota(apo skills)/powerangers/dragonballz.. paei to l2 pou kserame :(

Link to comment
Share on other sites

to ksera pos 8a gini power rangers!! ma to 8eo to ksera !!!!!!!goddedess of destruction den einai pleon lineage.. einai pio poli anamesa se wow/4story/bobosfougarakis/dota(apo skills)/powerangers/dragonballz.. paei to l2 pou kserame :(

πάνω δεξιά έχει ένα "X"...πάτα το λίγο σε παρακαλώ!
Link to comment
Share on other sites

to ksera pos 8a gini power rangers!! ma to 8eo to ksera !!!!!!!goddedess of destruction den einai pleon lineage.. einai pio poli anamesa se wow/4story/bobosfougarakis/dota(apo skills)/powerangers/dragonballz.. paei to l2 pou kserame :(

 

Τι κοινό έχει το wow/4story με το wow μωρέ. Ούτε καν με W/S/A/D ούτε καν τα daily ούτε καν τα Easy/Hard mode ούτε καν τα "25αρια" τα "Achievements" τα "9999 pets" ούτε καν τα weapon. Ξέρω παιδί που παίζει Wow retail εδώ και 6 χρόνια οπότε καλύτερα μην λες πράγματα που δεν ξέρεις και που δεν έχουν βάση. Επειδή εσύ έβλεπες παιδιά στο net που έπαιζαν wow και δεν καταλαβαίνες τίποτα πέρα από το παράξενο χρώμα στην γραμματοσειρά του ονόματος και της Guild πρέπει να βγουν όλα χαζά όπως είναι το wow , επίσης.

 

Είναι απλό , το l2 έχει φάει τόσα update που απλά εσύ έχασες την μπάλα και δεν το δέχεσαι.

Link to comment
Share on other sites

to ksera pos 8a gini power rangers!! ma to 8eo to ksera !!!!!!!goddedess of destruction den einai pleon lineage.. einai pio poli anamesa se wow/4story/bobosfougarakis/dota(apo skills)/powerangers/dragonballz.. paei to l2 pou kserame :(

 

Κανείς δεν σε υποχρέωσε να το παίξεις.Παίξε το Interlude και μην μιλάς σε GoD Topics.

Σε Fun Playerσ του GoD δεν τους αρέσει να ακούνε κακά σχόλια για το αγαπημένο τους παιχνίδι.Πρόσεχε λοιπόν,γιατί μπορεί να Βρεθείς σε κάνα παγκάκι μαχαιρωμένος...xD

 

Ελπίζω η πληροφορίες που σας δίνω,να είναι ελπιζω να ειναι φρέσκιες για εσάς.....

 

 

Λοιπόν κατέφερα να γίνω Developer η ότι είναι τέλος πάντως,και βλέπω τα items από το GoD παιδιά :)

Λοιπόν,Το πιο δυνατό Τόξο που έχει βγει στο Lineage2 έχει 794P.Attack(S84)και είναι στο Freya,ενώ στο GoD Τόξο 1257P.Attack(R99)

Και τώρα κρατηθείτε καλά,κρατιέστε;πρέπει να είναι Hero Τόξο λογικά 1719P.Attack ® μπρουλουλουλουλου

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν σε υποχρέωσε να το παίξεις.Παίξε το Interlude και μην μιλάς σε GoD Topics.

Σε Fun Playerσ του GoD δεν τους αρέσει να ακούνε κακά σχόλια για το αγαπημένο τους παιχνίδι.Πρόσεχε λοιπόν,γιατί μπορεί να Βρεθείς σε κάνα παγκάκι μαχαιρωμένος...xD

 

Ελπίζω η πληροφορίες που σας δίνω,να είναι ελπιζω να ειναι φρέσκιες για εσάς.....

 

 

Λοιπόν κατέφερα να γίνω Developer η ότι είναι τέλος πάντως,και βλέπω τα items από το GoD παιδιά :)

Λοιπόν,Το πιο δυνατό Τόξο που έχει βγει στο Lineage2 έχει 794P.Attack(S84)και είναι στο Freya,ενώ στο GoD Τόξο 1257P.Attack(R99)

Και τώρα κρατηθείτε καλά,κρατιέστε;πρέπει να είναι Hero Τόξο λογικά 1719P.Attack ® μπρουλουλουλουλου

 

Ναι το παιχνίδι θα αλλάξει εντελώς από την ρίζα του για να ισοροπίσει/στρώσει λίγο η κατάσταση. Επίσης όντως βάλαν ένα bow που έχει τα ίδια γραφικά με το hero bow αλλά χωρίς την λαμπάδα. Τώρα για τα stats δεν νομίζω οτί πρέπει να φοβόμαστε σίγουρα τα άτομα ξέρουν τι κάνουν , έτσι και αλλιώς απλά δείτε τα καινούργια skills , καμία σχέση με παλιά , interactive pvp.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το παιχνίδι θα αλλάξει εντελώς από την ρίζα του για να ισοροπίσει/στρώσει λίγο η κατάσταση. Επίσης όντως βάλαν ένα bow που έχει τα ίδια γραφικά με το hero bow αλλά χωρίς την λαμπάδα. Τώρα για τα stats δεν νομίζω οτί πρέπει να φοβόμαστε σίγουρα τα άτομα ξέρουν τι κάνουν , έτσι και αλλιώς απλά δείτε τα καινούργια skills , καμία σχέση με παλιά , interactive pvp.

 

Ελπίζω να φτιάξουν το balance.

Αν και η πικρή αλήθεια είναι ότι αυτή έχουν balance,εμείς δεν έχουμε,η κορεάτες είναι άλλο φρούτο...

Μέχρι και αυτή που παίζουν τον L2 official μου είπαν ότι τα stats είχαν ξεφύγει τελείως,όταν έκανες sub έπαιρνε ο Char + Stats,εκτός από αυτό,ο Daggeras είχε φτάσει σε ένα σημείο να ρίχνει skills και να πιάνουν όλα...0ax0a0x0ax

Του kamael το stun να πιάνει 100%

(Που λέει ο λόγος δηλαδή.Αλά έπιανε αβέρτα)

 

Προσωπικά από hero όπλα μου άρεσαν μονο τα νύχια ε άντε και το τόξο τρώγεται τα αλλα είναι τελείως Fail...

Καλά ένταξη,μην σχολιάσω την μπάρα του XP...το βλέπω και μου`ρχεται να ξεράσω,ξες τι μου θυμίζει,τον χάρακα τις οικοδομής αυτό που είναι με νερό,πως το λένε να δεις ρε μπλιατ,ελπίζω να κατάλαβες.

 

Αλά στο νέο Project υποκλίνομαι ένταξη...ένα μεγάλο BRAVO :)

Link to comment
Share on other sites

to ksera pos 8a gini power rangers!! ma to 8eo to ksera !!!!!!!goddedess of destruction den einai pleon lineage.. einai pio poli anamesa se wow/4story/bobosfougarakis/dota(apo skills)/powerangers/dragonballz.. paei to l2 pou kserame :(

profanos pote dn ikseres to lineage.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά από hero όπλα μου άρεσαν μονο τα νύχια ε άντε και το τόξο τρώγεται τα αλλα είναι τελείως Fail...

 

Δηλαδή το Infinity Spear που σκάει aoe cancel είναι fail item ε;

 

btw το Bow είναι από τις πιο χαζές επιλογές για hero weapon. Τα fist δε θυμάμαι τι δίνανε...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το Infinity Spear που σκάει aoe cancel είναι fail item ε;

 

btw το Bow είναι από τις πιο χαζές επιλογές για hero weapon. Τα fist δε θυμάμαι τι δίνανε...

Για το GoD μιλάς;Πως ξέρεις τι λέει αφού είναι κορεατικά;

 

Είμαι καινούριος στο L2,δεν τα ξέρω καλά

Επίσης μιλάω για ομορφιά.Έχεις δει το αντίστοιχο weapon του Infinity Rod;είναι σαν να το πήραν 2 γύφτοι,και ότι μαλακίες βρήκαν τις έκαναν ηλεκτροκόλληση και έτσι δημιουργήθηκε το Weapon Hero του GoD

Link to comment
Share on other sites

Late re pedes afou to l2 me ka8e update katastrefete pio poli. an 8elun na kanun kati diaforetiko kai kati endiaferon as ka8isoun na allaksun to game se ola tou ta vasika meri pou xriazete allagi.oxi na ka8ode kai na anaparagun tis idies armor me nea xromata kai epipros8etous ogus sa kalous. afto den legete update afto legete varieme na asxoli8o me to project pou exo sta xeria mou. vlepeis sta alla mmo me ka8e neo update gonatizeis kai proskinas me ola ta nea kaloudia pou vazun. prosopika st l2 pleon dn iparxi logos gia kt tetio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...