Jump to content

Δηλαδη γιατι σταματατε ολες τις σοβαρες συζητησεις?


Belzebul

Recommended Posts

O Ρατσισμος,του οτι αλλου γινονται τα στραβα ματια και αλλοι την πληρωνουνε

ενταξει ομως

 

 

btw,ομως MD,δεν παραπονεθηκε κανεις σας οταν κανανε lock του ΠΑΟ,ε;

Link to comment
Share on other sites

O Ρατσισμος,του οτι αλλου γινονται τα στραβα ματια και αλλοι την πληρωνουνε

ενταξει ομως

 

 

btw,ομως MD,δεν παραπονεθηκε κανεις σας οταν κανανε lock του ΠΑΟ,ε;

ναι,γιατί πολύ απλά δε με ενδιαφέρει τι γίνεται στο τόπικ σας...το ότι ο ριβέντζερ ερχόταν και σας τρόλλαρε δεν είναι δικό μου θέμα. . .

Αν δεν παραπονεθείς εσύ περιμένεις να το κάνω εγώ;Αν με ρώταγες τη γνώμη μου θα σε υποστήριζα και το ξες!

Link to comment
Share on other sites

Και ξέρεις κάτι;Φταίτε και εσείς,γιατί αν είχατε επιβεβαιώσει τους κανόνες στο τόπικ μου και είχατε τιμωρήσει όσους έπρεπε δε θα ήμασταν εδώ τώρα. . .αλλά πού;

 

Από τη στιγμή που αυτό δεν αναφέρεται σε εμένα, δεν νομίζω πως είμαι ο κατάλληλος για να απαντήσω. Είναι γεγονός πως αν ήθελες να συνεχιστεί η ροή του θέματός σου ομαλά, έπρεπε ο ίδιος να μας ζητήσεις κάποιου είδους confirmation.

 

@Κογιότ,καταρχάς αναφέρωμαι σε όλους τους στάφφερς μηδενός εξερουμένου!Εννοώ αυτούς που έχουν περισσότερες ευθύνες αλλά και προνόμια. . .

 

Ήλπιζα πως, προσωπικά τουλάχιστον, είχα αφήσει να γίνει καταννοητό το γεγονός πως δεν έχω το πρόβλημα να πω ορισμένα πράγματα στα ίσα, και ποτέ πίσω από την πλάτη καθενός.

 

Δεν είναι λύση το λοκ

 

Φυσικά και είναι, διότι στις μελλοντικές δεν θα επαναληφθούν τα σφάλματα του παρελθόντος.

 

Γιατί δε δίνετε δικαιόματα σε εμένα,τον ρόζντεξ και όποιον άλλο θέλει να κάνει τέτοιου είδους τόπικ ώστε να αποφύγουμε τέτοιου είδους καταστάσεις και να είναι όλοι χαρούμενοι;

Από τη στιγμή που δε θέλετε να το κάνετε εσείς για τα τόπικς αυτά είτε γιατί δεν έχετε το χρόνο ή την υπομονή δε βλέπω καλύτερη λύση!

 

Δεν νομίζω να ζητήθηκε ποτέ η βοήθειά μας (η δική μου τουλάχιστον) στο συγκεκριμένο θέμα. Η μόνη μας δουλειά είναι να ελέγχουμε αν τηρούνται οι κανόνες σωστά. Στη συγκεκριμένη περίπτωση απ'τη στιγμή που το topic είχε ξεφύγει, υπήρξε μια ομόφωνη απόφαση για το κλείδωμά του.

 

Και τέλος.. Εάν θεωρείς άδικο το να κλειδωθεί ένα ολόκληρο topic για την μαλακία ενός ατόμου, τότε σκέψου πως αν απλά τον είχες κάνει ένα απλό report, ή του είχες ζητήσει ευγενικά να κόψει τις μαλακίες (ευγενικά πάντα ::)), δεν θα ήμασταν εδώ αυτή τη στιγμή να παίζουμε την κολοκυθιά.

 

ΕDIT: Χαίρομαι που καθώς έγραφα το post αυτό, έγραψες ο ίδιος το συγκεκριμένο:

Αν δεν παραπονεθείς εσύ περιμένεις να το κάνω εγώ;

Link to comment
Share on other sites

Κογιοτ, επειδη εισαι ο μονος του σταφφ που συμμετεχει στην συζητηση (και το εκτιμω παρα πολυ), σε παρακαλω, κανε μια προσπαθεια να μιλησεις με τους υπολοιπους ωστε να ξανανοιξουν τα τοπικ και βρειτε μια αλλη λυση.

 

Εγω υποσχομαι πως στο τοπικ μου ο πρωτος που θα πει μαλακια θα φαει ριπορτ. Δεν ξερω τι αλλο να πω, αν μπορει να βρεθει καποια αλλη λυση, οποιαδηποτε και αν ειναι, δεχτη.

Link to comment
Share on other sites

Κογιοτ, επειδη εισαι ο μονος του σταφφ που συμμετεχει στην συζητηση (και το εκτιμω παρα πολυ), σε παρακαλω, κανε μια προσπαθεια να μιλησεις με τους υπολοιπους ωστε να ξανανοιξουν τα τοπικ και βρειτε μια αλλη λυση.

 

Εγω υποσχομαι πως στο τοπικ μου ο πρωτος που θα πει μαλακια θα φαει ριπορτ. Δεν ξερω τι αλλο να πω, αν μπορει να βρεθει καποια αλλη λυση, οποιαδηποτε και αν ειναι, δεχτη.

 

πω πω πρήζεις αρχίδια !

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα,ριπόρτ δεν κάνω γιατί το θεωρώ ρουφιανία,και ρουφιανιά εις διπλούν αυτό που έκανε ο άλλος,προκάλεσε,με έβρισε σε πμ'ς και μετά έκανε ριπόρτ!

Του είχα ζητήσει να το κάνει αυτό που λες,επανελημένα στο παρελθόν!Η αλήθεια είναι πως σταμάτησε για λίγο αλλά μετά από λίγο,πάλι εκεί...τα ίδια πάλι!

Ε δεν υπάρχει άλλη λύση.

Όσο για το ότι μερικά πράγματα τα λες ή όχι στο 'κοινό' ίσως να μην είχες την ευκαιρία αλλά θεωρώ πως κάποιος δε λέει κάτι ακόμα και όταν δεν τοποθετείται πάνω στο θέμα. ..

Τέλος πάντων,το μόνο που ζητάω είναι να ανοίξετε και τα 3 τόπικς,να επιβεβαιώσετε τους κανόνες μας(τους οποίους μπορώ να γράψω αν θες),και να τα καθαρίζετε,ή να μας δώσετε δικαιώματα να τα καθαρίζουμε εμείς. . .

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα,ριπόρτ δεν κάνω γιατί το θεωρώ ρουφιανία,και ρουφιανιά εις διπλούν αυτό που έκανε ο άλλος,προκάλεσε,με έβρισε σε πμ'ς και μετά έκανε ριπόρτ!

 

Μιλώντας για report, δεν εννοώ απαραίτητα αυτό που έκανε ο Ultras. Το να κάνεις pm έναν GMod για να κάνει delete 4/5 replies δεν είναι δα ρουφιανιά.

Link to comment
Share on other sites

Μιλώντας για report, δεν εννοώ απαραίτητα αυτό που έκανε ο Ultras. Το να κάνεις pm έναν GMod για να κάνει delete 4/5 replies δεν είναι δα ρουφιανιά.

Τέλος πάντων,το μόνο που ζητάω είναι να ανοίξετε και τα 3 τόπικς,να επιβεβαιώσετε τους κανόνες μας(τους οποίους μπορώ να γράψω αν θες),και να τα καθαρίζετε,ή να μας δώσετε δικαιώματα να τα καθαρίζουμε εμείς. . .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mπορεί να είμαι ο μόνος που συμμετέχει σε αυτή τη συζήτηση, όμως ούτε μονάρχης είμαι ούτε ανώτερος απ'τους υπόλοιπους για να πάρω μια τέτοια απόφαση μόνος.

Link to comment
Share on other sites

Locked.

Μιλήσαμε για ορισμένα θέματα με τον MD και προς το παρόν καταλήξαμε πως τουλάχιστον δεν υπάρχει λόγος να μένει ανοιχτό αυτό το topic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...