Jump to content

[GR] Μερικές Ερωτήσεις


Coyote™

Recommended Posts

απο εκει και μονο φενεται οτι και εσυ δεν εχεις καταλαβει ΤΙΠΟΤΑ

 

Τι θα έπρεπε να καταλάβω; Ποιες είναι οι αντιλήψεις σου, ή τι λέτε όλοι μαζί τόσα ώρα;

Δεν υπάρχει κάτι για να καταλάβω.

Link to comment
Share on other sites

Coyote ξεραμε που απευθυνοσουν,αλλα οπως φαινεται το παιδι ειναι χαζο,δεν μπορει να καταλαβει

αστο δεν αξιζει

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν είχα ερωτήματα, αν είχα ερωτήματα δεν θα ερχόμουν εδώ για να τα λύσω.

Ο μόνος που πλησίασε κάπως ορισμένες απ'τις απόψεις μου ήταν ο ΑΕ και κανείς άλλος..

Απλώς, ενώ περίμενα να αλλάξω τις απόψεις μερικών, όχι ολοκληροτικά αλλά τουλάχιστον να τους προβληματίσω, ανακάλυψα ακόμη περισσότερους wannabe christians.

Το topic δεν έχει δημιουργηθεί για να σατηρίσει οτιδήποτε, απλώς για να μάθω εγώ ο ίδιος προσωπικά ορισμένα πράγματα.

Υπόσχομαι σεβασμό σε όποιον μου λύσει τις απορίες μου και με καλύψει απόλυτα. Επίσης, θα σας παρακαλούσα να μην φτάσετε το θέμα εκτός ορίων, με αποτέλεσμα να κλειδωθεί.

 

Ευχαριστώ πολύ.

?
Link to comment
Share on other sites

?

λεει οτι δεν μπορεις να καταλαβεις πραγματα πισω απο την πλατη σου και βλεπεις μονο τα επιφανειακα,χωρις να σκεφτεις ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ
Link to comment
Share on other sites

λεει οτι δεν μπορεις να καταλαβεις πραγματα πισω απο την πλατη σου και βλεπεις μονο τα επιφανειακα,χωρις να σκεφτεις ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

Με συγχωρείς που περίμενα αυτό το τοπικ να είναι σοβαρό , καθώς δημιουργήθηκε από έναν πρώην ειλικρινή  άνθρωπο.
Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρείς που περίμενα αυτό το τοπικ να είναι σοβαρό , καθώς δημιουργήθηκε από έναν πρώην ειλικρινή  άνθρωπο.

Συγνωμη,αλλα γραφοντας αυτα τα πραγματα,δηλωνεις οτι εισαι ενα ΠΡΟΒΑΤΟ,οτι στην ζωη σου δεν θα εχεις την κοινη+κριτικη λογικη

και θα σε κανουν οτι θες

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη,αλλα γραφοντας αυτα τα πραγματα,δηλωνεις οτι εισαι ενα ΠΡΟΒΑΤΟ,οτι στην ζωη σου δεν θα εχεις την κοινη+κριτικη λογικη

και θα σε κανουν οτι θες

Δηλαδή θα προτιμούσες να άρχιζα της ηλιθιότητες ( βλ.Ghost Of Sparta) και να κατέληγε αυτό το τοπικ κλιεδωμένο ;
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θα προτιμούσες να άρχιζα της ηλιθιότητες ( βλ.Ghost Of Sparta) και να κατέληγε αυτό το τοπικ κλιεδωμένο ;

Mιλαω για το διπλο quote του Coyote που εκανες παραπανω

Ο καθενας θα μπορει να εχει τις αποψεις του ,αρκει να τις εκφραζει σωστα + κοσμια με ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ και με οχι λεξεις του κολου

 

ο Coyote φυσικα και ηξερε την γνωμη του πανω σε αυτο το θεμα

και αυτο το forum δεν προσφερεται για τετοιου ιδους συζητησεις

αλλα μια διαφορετικη προσεγγιση στην αρχη ΜΠΟΡΕΙ να κανει κατι να ξεκινησει,το οποιο ομως απετυχε

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη,αλλα γραφοντας αυτα τα πραγματα,δηλωνεις οτι εισαι ενα ΠΡΟΒΑΤΟ,οτι στην ζωη σου δεν θα εχεις την κοινη+κριτικη λογικη

και θα σε κανουν οτι θες

Apo oti vlepeis provato kiolas , mono osoi einai prgmatika eley8eroi pisteyoun pragmatika !

esis eiste ta probata pou xavete oti sas taisoun ...

Link to comment
Share on other sites

Mιλαω για το διπλο quote του Coyote που εκανες παραπανω

Ο καθενας θα μπορει να εχει τις αποψεις του ,αρκει να τις εκφραζει σωστα + κοσμια με ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ και με οχι λεξεις του κολου

 

ο Coyote φυσικα και ηξερε την γνωμη του πανω σε αυτο το θεμα

και αυτο το forum δεν προσφερεται για τετοιου ιδους συζητησεις

αλλα μια διαφορετικη προσεγγιση στην αρχη ΜΠΟΡΕΙ να κανει κατι να ξεκινησει,το οποιο ομως απετυχε

( grafw greeklish epidi 8a pe3w lol opou na nai.)

 

Proton. den antipare8esa egw tis apopseis m kosmia?

 

deyteron. Auth th stigmh o coyote 8a gelaei san ton Veigar , epidi ekane ta spam topic anw katw me tis 8eologikes aidies tou.

 

triton. Afou h3ere tin apopsi tou gt mas elege oti taxa " Rwtaw me 8riskeytikh eulabia, gia na li8ioun oi apories m?" me sigxwreis alla ayth einai siberifora pediou p tou aresei na kanei tous an8rwpous na tsakononte.

 

Telos apo emena. An 8elei o coyote na tixokollisei afises e3w apo to batikano as to kanei.

 

An 8eleis na poume kati allo meet me in gost.

Link to comment
Share on other sites

gia to fanatikos pou les,alpa sunexeia blekw se "wars" epidh mou ti spaei px. kapioi na to paizoun magkes kai tetoia enw sth pragmatikoi zwh apla de tha ekanan tpt,fanatikos xristianos (kathe kuriaki ekklhsia ktlp.)den eimai oute egw kai gia auto to logo se polles apo tis erwthseis sou de mporw na apanthsw,se mia mporw omws,apo tote pou hmoun mikros hmoun xristianos giati etsi me emathan oi goneis mou,giauto kai egw sunexhsa na eimai xristianos auto pou les giati apoklioume alles thriskies ktlp exeis dikio,alla efoson etsi megalwsa de prokeitai na allaxw kai na sou pw thn alitheia bariemai na kathomai na koitaw gia alles thrhskies ktlp

Link to comment
Share on other sites

Apo oti vlepeis provato kiolas , mono osoi einai prgmatika eley8eroi pisteyoun pragmatika !

esis eiste ta probata pou xavete oti sas taisoun ...

χαιρομαι που το γυρνας στο greeklish

 

Ποτε δεν εφαγα αυτο που μου ταισαν,δεν αλλαξα τις αντιληψεις μου για κατι,το οποιο δεν ενεκρινα συμφωνα με την λογικη μου και δεν το θεωρω σωστο

Link to comment
Share on other sites

?

 

Aυτά ΠΡΟΦΑΝΩΣ τα έγραψα για να μην μου γαμήσετε το topic με ηλίθια comments, με αποτέλεσμα να δώσετε λόγο στους mods να το κάνουν lock.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...