Jump to content

[GR]telika ti 8a ginei me ts apousies? "tzampa" kanoume katalipsi ?


~CrazyAssassin~

Recommended Posts

δεν καταλαβες δεν μας τρώνε τις δουλειες επι ισης ορης,απλα ο ελληνας θελει να ειναι αρχοντας γιαυτο και δεν πεφτει στα χαμηλα

οπως ο αλβανος η εσυ ασπουμε.

 

ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΘΑ ΣΕ ΧΑΛΑΓΕ ΝΑ ΕΦΕΥΓΑΝ ΟΙ ΛΑΘΡΑΙΟΙ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΡΕΖΑΚΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ,ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΟΙ

ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΔΝΤ,ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ Ο 2ΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

ΟΚ?

 

Αφού θες να είσαι άρχοντας, τότε γιατί πας να δουλέψεις στο σούπερ-μάρκετ ή στην οικοδομή και σου τρώει τη δουλειά ο Αλβανός;

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβες δεν μας τρώνε τις δουλειες επι ισης ορης,απλα ο ελληνας θελει να ειναι αρχοντας γιαυτο και δεν πεφτει στα χαμηλα

οπως ο αλβανος η εσυ ασπουμε.

 

ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΘΑ ΣΕ ΧΑΛΑΓΕ ΝΑ ΕΦΕΥΓΑΝ ΟΙ ΛΑΘΡΑΙΟΙ,ΝΑ ΜΗΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΠΡΕΖΑΚΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ,ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΟΙ

ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΔΝΤ,ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ Ο 2ΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

ΟΚ?

Αυτή τη νοοτροπία δεν μπορώ να την καταλάβω , θα σου πω απλά ο Έλληνας είναι μαλάκας και ξιπασμένος και δε γουστάρει να κάνει χειρωνακτικές εργασίες.Ουσιαστικά μόνος σου αναίρεσες τη μαλακία που είπες πιο πάνω.

 

Ρε μαλάκα για ποιο ακριβώς λόγο να φύγουν οι λαθραίοι όπως τους λες και αυτοί άνθρωποι άτυχοι είναι που άλλα τους υποσχέθηκαν και άλλα συνάντησαν γιατί να μη τους απορροφήσουμε σαν κοινωνία και να αποφύγουμε την γκετοποίηση ; Τα πρεζάκια στο κέντρο θες να πεις ότι είναι και αυτοί μετανάστες ; οκ...Δουλειά για όλους είναι το σύνθημα όχι δουλειά μόνο για τους Έλληνες απλά να φορολογούνται και οι υπόλοιπες εθνικότητες κανονικά δεν αντιλέγω σε αυτό.Ο δικομματισμός δεν κολλάει με όλα τα άλλα πάντως είναι και αυτό σοβαρό πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

 

Ανεξιθρησκεία δεν έχουμε; Δηλαδή οι Βουδιστές της Κίνας θα πρέπει να κάψουν τις χριστιανικές εκκλησίες και να γκρεμίσουν τα τζαμιά;

 

1on αυτό ειναι παράλογο και μεις εχουμε αρκετα πολλους δικους τους ναους ....

Να μην ξαναπώ τι λεεί το σύνταγμα για την θρησκεια....

Επήσεις δεν λέω την άποψη μ πάνω στο θέμα γιατι θα όρμίσετε να με φάτε οπος κάνετε για παρεπάνω απο 1 μήνα ....

Link to comment
Share on other sites

1on αυτό ειναι παράλογο και μεις εχουμε αρκετα πολλους δικους τους ναους ....

Να μην ξαναπώ τι λεεί το σύνταγμα για την θρησκεια....

Επήσεις δεν λέω την άποψη μ πάνω στο θέμα γιατι θα όρμίσετε να με φάτε οπος κάνετε για παρεπάνω απο 1 μήνα ....

 

Τι ακριβώς λέει το σύνταγμα; Ότι απαγορεύονται τα τζαμιά στην Ελλάδα και ότι πρέπει οπωσδήποτε να είναι όλοι χριστιανοί αλλιώς ηλεκτρική καρέκλα;

 

Παρεμπιπτόντως τους ΠΟΛΛΟΥΣ ναούς που τους είδες; Εδώ τουλάχιστον έχουμε μόνο ένα τζαμί, το οποίο δε λειτουργεί, διότι ξαναχτίζεται λόγω παλαιότητας. Και Ξάνθη που έμενα κάποτε, όπου ίσως εκεί ζει η μεγαλύτερη μάζα μουσουλμάνων στην Ελλάδα (στη Θράκη γενικά...), ζήτημα είναι να υπάρχουνε 3 τζαμιά... 

Link to comment
Share on other sites

1on αυτό ειναι παράλογο και μεις εχουμε αρκετα πολλους δικους τους ναους ....

Να μην ξαναπώ τι λεεί το σύνταγμα για την θρησκεια....

Επήσεις δεν λέω την άποψη μ πάνω στο θέμα γιατι θα όρμίσετε να με φάτε οπος κάνετε για παρεπάνω απο 1 μήνα ....

Γαμώ την πουτάνα μου ναι το έχουμε καταλάβει ότι η επίσημη θρησκεία του κράτους είναι η Ορθοδοξία αλλά από το Σύνταγμα της Επιδαύρου το 1822 έχει κατοχυρωθεί η ανεξιθρησκία και στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Γαμώ την πουτάνα μου ναι το έχουμε καταλάβει ότι η επίσημη θρησκεία του κράτους είναι η Ορθοδοξία

Τοτε σκασμός ...
Link to comment
Share on other sites

Τοτε σκασμός ...

Σκασμό να πεις στη μαμάκα σου καραγκιόζη.Το άλλο δε το διάβασες κολλημένε ;

Link to comment
Share on other sites

Σκασμό να πεις στη μαμάκα σου καραγκιόζη.Το άλλο δε το διάβασες κολλημένε ;

To διάβασα δεν ειμαι στραβός σαν κάποιους που οτι αποψη τους ταησουν χάφτουν ;)
Link to comment
Share on other sites

Τοτε σκασμός ...

Επήσεις δεν λέω την άποψη μ πάνω στο θέμα γιατι θα όρμίσετε να με φάτε οπος κάνετε για παρεπάνω απο 1 μήνα ....

Να σκάσεις τότε.
Link to comment
Share on other sites

To διάβασα δεν ειμαι στραβός σαν κάποιους που οτι αποψη τους ταησουν χάφτουν ;)

Αν νομίζεις ότι είμαι αυτός ο τύπος είσαι πολύ γελασμένος.Εγώ θα έλεγα ότι εσύ είσαι αυτός ο τύπος.

Link to comment
Share on other sites

Να μην ξαναπώ τι λεεί το σύνταγμα για την θρησκεια....

Μωρή ζωάρα, κάθεσαι και μιλάς για Σύνταγμα ενώ καλά καλά δεν ξέρεις να γράφεις Ελληνικά; Το απολυτήριο Δημοτικού πως στο διάολο το πήρες;
Link to comment
Share on other sites

Αν νομίζεις ότι είμαι αυτός ο τύπος είσαι πολύ γελασμένος.Εγώ θα έλεγα ότι εσύ είσαι αυτός ο τύπος.

xaxa , θήνκ αγκέν δεν ειμαι εγώ το σκυλάκι του vege ;)
Link to comment
Share on other sites

xaxa , θήνκ αγκέν δεν ειμαι εγώ το σκυλάκι του vege ;)

Σκυλάκι ; χαχαχαχα Ρε μαλάκα τράβα αυτοκτόνα ειλικρινά είσαι τόσο χαζός όσο δείχνει και το όνομα σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...